Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přidej slovo - slovní hra

Goto down 
+18
g.schreiber
Miky200
travis
Sol!d_Sn@k3
Frankie8
bobulky
Pyramid Head
Vincristine
Skilinne
Zifil
vokoca
bomb
Dominno
_Assassin_
Rinter
Shadow Follower
pepazdepa
Lenne
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeMon 30 May 2011 - 22:11

Znovu
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeMon 30 May 2011 - 22:36

na rohu
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeMon 30 May 2011 - 22:41

stál
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 18:00

Pyramid héďa
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 18:16

a čučel
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 18:27

mi na prsa Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 2giggle Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Bobby2
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 19:22

, prasák.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 19:29

Rozepl si sukni

(nebo co to má na sobě)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 21:34

a vytáhl zbraň
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 21:38

tak velkou,až
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 15:36

Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 17:17

sní oslepil.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 20:27

Zemřel jsem.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 20:46

R.I.P...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 21:48

... Kaput.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 22:13

Takže rekapitulace:

Dávno v Silent Hillu se něco odehrálo. Byl to velký průser. Protože něco velkého se utopilo v černém a bílem mokvajícím talíři. Nejneobhospodařitelnějšího a zakrváceného nože jsem se chytil za čepel někoho a byl z hrozného místa. Neviděl jsem mu na nohu, ale myslím že ji měl hubenou. Cítil moč. Sehnul se pro svoji obří hlavu a kopl ji málem do studny. Velmi rychle mu odpadla. Jelikož neměl žádná krk. Krev se mi rozlila po celé podlaze. Utřel bych ji protože jsem celý od pasty na mém opravdu velkém Great nose, který nemá. Přišel bych o něho nerad. Jenže jsem nevěděl že bude takový vyřízlý. A vystříklý, ale skusil jsem přidat víc cukru s chili a mlékem. Už nevím jestli mám důvod bejt tím, jenž občas taky není Pyramid Head. Nakonec jsem pocítil odpověď nevábnou docela. A šel hrdě do tajné základny, která nebyla nikterak zajimavá, přesto šel prokopnout velkou konvici. Zjístil, že kafe smrdělo podezřele jako kousek vepře hnijícího sračky. Avšak poníci tuší zradu převelikou. Myslí si mylně opak. Například Windows nefunguje dobře jako například PSP od Vietnamců upgradované mikročipem Konami. Nevěděl jsem kdo nebo co skáče sotva pod stromem nebo nad jezerem Toluca Lake. Harry The Stinkyman ztratil botu i s Nemesisem. Potopil jeho brnění a pochcal mu hlavu. Chudákovi. Promočený gauťatá ohřál si je na píču vyholenou. Měla nejen pocit Dahlia byla zahanbena úplně zešedla. Lisa též. V tom se objevil šnek tlustej jako prase. Už zase. Ačkoliv to nešlo vyřešit tak, aby Harry nenašel svou babičku. Tak a je to. Ale potom už konečně vypadl z kamiónu Travis Smraďoch. Brečel krev celý uslintaný byl. Zlomil si páteř vejpůl nešťastně. Netušil, že rozšlápl mrtvou obživlou mrtvolu. Znenadaní zaslechl screaming nedaleko osady svatého Čingiskhána, který omdlel nedaleko Heather, která chtěla najít svého poníka Cvaldu, ale sehnul se znovu na zakrvácenou podlahu, která se propadla na postel na zemi. Najednou zemřel. Nečekaně se vypotácel z kanálu a namířil si zbraň do boty. Najednou vystřelil. Obrovská bolest líbila se jemu, protože pochopil zásadní myšlenku humorného příběhu o prasátkách. Prasátka totiž nevěděla, co je tehdá vylekalo natolik, že uvěřily, že Bůh je feťák prolhanej, protože souloží s prasátkovou rodinou celý zmáčený. Proto vyhledal nejbližší vstup do města nemrtvých myslivců a proto je tma. Černočerná. Zanedlouho bych už konečně mohl sebe i jí nechutně svléct. Musím se avšak povzbudit příjemnou myšnenkou na domov sladký domov. I kdybych věděl, že se tohle stane, nedokázal bych tomu zabránit. Tudíž nemá cenu hrát si na tralaláka. Tudíž budiž. Ale v tom "Tralala.." Uzřel něco groteskního. Vypustila nechutný prd, který může způsobit okamžitou a nepřetržitou průtrž salámových a nudlových a rozmočených trojhránků. Výtrusy roztočily mou smrdutou sliznici, která začala zbědovaně klít a smrtelně hnít. Leč kdybych byl hnil a věděl i snil nevědomky blil pěnu vysklil výlohu na kakance. Znovu na rohu stál Pyramid héďa a čučel mi na prsa, prasák. Rozepl si sukni a vytáhl zbraň tak velkou, až mě s ní oslepil. Zemřel jsem. R.I.P... Kaput.

PS: Barevně je vyznačena ta nová část.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 18:04

At podle toho natočí film Silent Hill 3:Návrat trojhranného penisu Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Yay Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeThu 30 Jan 2014 - 19:34

Co to tady oživit? Vypadá to, že tahle slovní hra už možná skončila, ale já nesouhlasím.  Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 No 

Takže pokud budete mít zájem, přidejte se.

-----------------------------------------

Prdlajs!
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeThu 30 Jan 2014 - 20:41

Jeee Silent Hill heaven forum... Very Happy To byly časy.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeThu 30 Jan 2014 - 23:47

Já si myslím, že nejlepšího avatara má tady na fóru Frankie. Ještě teď si pamatuju, jak mě bolelo břicho z toho, jak jsem se smál, když jsem ten obrázek viděl poprvé.  Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Rolf Ten je naprosto dokonalej.

A jinak pokračujeme?  Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Computer 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 8:11

Kolik slov že se přidává 1 nebo tři?
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 8:38

Tady to je ta úplně první slovní hra, která tady byla, takže jenom jedno.  Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Deal2 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 8:58

okayyy táááákže třebaaa  Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 2wasntme třeba todle:

Ta

Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 21:31

žába
Návrat nahoru Goto down
DAN CRAZY
Registrovaný uživatel
DAN CRAZY


Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Bydliště : Č. Těšín
Registration date : 15. 09. 11

Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitimeFri 31 Jan 2014 - 23:10

Se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přidej slovo - slovní hra   Přidej slovo - slovní hra - Stránka 19 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přidej slovo - slovní hra
Návrat nahoru 
Strana 19 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: