Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější postava

Goto down 
+8
Vincristine
aldaris
Dominno
Sareavok
Shadow Follower
James
Rinter
Lenne
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Nejoblíbenější postava
a) Henry Townshend
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left25%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 25% [ 10 ]
b) Eileen Galvin
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left38%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 38% [ 15 ]
c) Walter Sullivan
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left18%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 18% [ 7 ]
d) Cynthia Velasquez
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left15%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 15% [ 6 ]
e) Joseph Schreiber
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left0%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 0% [ 0 ]
f) Jasper Gein
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left4%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 4% [ 2 ]
Celkem hlasů : 40
 

AutorZpráva
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 19:29

hm z sh4 se mi nikdo moc neíbil,takže je to fakt těžký rozhodnutí,ale asi dam hlas hlavní postavě.
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 19:31

Ještě jednou seřveš sebe samotnýho (Domina) nebo někoho cizího (Domina) a Pepazdepa tě potrestá Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Furious3
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeTue 2 Sep 2008 - 16:05

Těžká volba mezi Eileen a Cynthií. Ještě můj prastrejda Josef a "chlápek v dlouhém kabátě" (btw.naprosto souhlasím se Sareavokem ohledně Waltera) ale když ty slečny jsou tak úžasné.... Eileen rozhodně není tak bezmocná - dejte jí do ruky kabelku, řetěz - cokoli - bude ty mrchy mlátit hlava nehlava i když má půl těla v sádře...jenže Cynthia mě i přes (bohužel) malý prostor dostala a ještě k tomu rozbrečela (a k tomu hraje Room of Angel Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Bloodcry Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Bloodcry)...takže u mě vede neodolatelná španělka Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeTue 2 Sep 2008 - 18:09

Tak mne napadlo, jen jsem si tak uvědomil, jak jsou v Silent Hillu nádherní lidé. Navíc s uvěřitelným characterem. NPC v SH prostě kralujou, ale nevim co bych vybral. Valter vypadá samozřejmě velmi dobře.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeWed 3 Sep 2008 - 21:39

[quote="Císař Napoleon Bonaparte"]Tak mne napadlo, jen jsem si tak uvědomil, jak jsou v Silent Hillu nádherní lidé. Navíc s uvěřitelným characterem. quote]

100% souhlas Nejoblíbenější postava - Stránka 2 2thumbsu Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Yes Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Yes Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Eileen   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeFri 7 Nov 2008 - 19:10

no samozrejme je naj naj Eileen,lebo je krasna,mila a strasne magicky pohlad na fotkach,nemyslite? vyzera hrozne zivo a tak pekne...hej hej aj chlapik je fajn ale tento je troska smatlavy,teda aspon ked s nim bezim je nejak zhrbeny co poviete?Smile z chlapov mam rada toho mileho z SH 2:) no a skoda ze SH 3 nie je na pc lebo som to nehrala preto:( Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeFri 7 Nov 2008 - 19:59

Eileen napsal:
no samozrejme je naj naj Eileen,lebo je krasna,mila a strasne magicky pohlad na fotkach,nemyslite? vyzera hrozne zivo a tak pekne...hej hej aj chlapik je fajn ale tento je troska smatlavy,teda aspon ked s nim bezim je nejak zhrbeny co poviete?Smile z chlapov mam rada toho mileho z SH 2:) no a skoda ze SH 3 nie je na pc lebo som to nehrala preto:( Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Bigcry
Silent Hill 3 je i na pc.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 0:04

eileen je proste kocka se vsem vsudy hehe..je krasna a z fotiek uplne cloveka laka aby sa nan tesil...mne sa hrozne paci ze ked spolu bezime tak ona kriva a hlavne ked jej dam kabelku tak s nou bucha po hlave obludky hehe kebyze som na jej mieste a v mestecku SH tak sa asi pos*rem a niekde v kute placem Nejoblíbenější postava - Stránka 2 G je to proste velka kocka a super bojovnice
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější postava
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: