Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Screenshoty

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSun 10 Sep 2006 - 18:42

Silent Hill: Origins Německo - Lipsko


Screenshoty 20um0

Screenshoty 21nj7

Screenshoty 22aw1

Screenshoty 23gm6

Screenshoty 24gg3

Screenshoty 25qk7

Screenshoty 26as9


Naposledy upravil dne Tue 14 Nov 2006 - 22:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeThu 14 Sep 2006 - 23:54

No,vypadá to moc hezky. Já to chci!!! Screenshoty Yay
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 14:14

Jako vtip dobrý. Ale je na tom vidět že je to něčí fotomontáž. Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 14:32

Deshiel napsal:
Jako vtip dobrý. Ale je na tom vidět že je to něčí fotomontáž. Laughing lol!

Jo? Ale tak to má opravdu vypadat Very Happy proč myslíš,že je to fotomontáž?
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 16:41

Lenne napsal:
Deshiel napsal:
Jako vtip dobrý. Ale je na tom vidět že je to něčí fotomontáž. Laughing lol!

Jo? Ale tak to má opravdu vypadat Very Happy proč myslíš,že je to fotomontáž?
No tak 1) ty příšery (vlastně je tam jen jedna) vypadá dosti uboze. Líp bych jý možná dokázal udělat i já. Nehledě na to že je do toho prostředí až moc barevná. 2) Ty lokace jsou až moc podobný 3 a 4. Tím myslím že třeba vzali místnost z 3 a dali do ní nábytek ze 4 aby to vypadalo jako nový prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 21:43

No já nemám informace o tom, že by to měla být fotomontáž, zkus se kouknout na našem portálu na videa, jsou tam vidět kousky ze hry Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 23:21

Tak ty obrázky z Rozboru trailerů vypadají sice moc hezky ale nikde tam není vidět žádná příšera. Takže já si pořád stojím za tím že ty příšery jsou fotomontáž. Laughing Vždiď vipadají dosti uboze a jestli i dopře pamatuji hry tak si nevzpomínám že by tam byla nějaká ostře barevná příšera. Vždycky byly barevně zasazený do prostředí a nikterak nekontrastovali. A i ty jejich zjevi vipadajý jak z Dooma 1 lol! . Mě teda osobně ty Screenshoty moc nepřesvědčili.
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 23:27

Pravda je,že potvora do temně strašidelného pozadí moc nezapadá,nicméně si nemyslím,že jde o fotomontáž. Proč by se s tím někdo dělal,když hra je skoro hotová a vylezlo už plno oficiálních screenů ze hry apod. Ale ta fialová příšera vypadá divně,to je fakt. Shocked
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 10:24

No máte pravdu, teď jak na to koukám vypadá fakt nějak divně Shocked ale možná je to tím PSP, že to má tak ostrý barvy no nevím, seženu další screeny a pošlu je sem, jestli máte taky nějaké posílejte...

Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 23:13

No tím PSP to nebude. Já na něm viděl Silent Hill videa a nic tam takhle nekontrastovalo. Zkrátka podle mě je to nějakej podvrh. Už jen podle toho že je pomalu přes půl obrazovky vidět co má postava v ruce za zbraň. Já osobně jsem teda nehrál Silent hill 4 ale pochybuji o tom že to tam je vidět.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitimeMon 18 Sep 2006 - 15:46

Jestli je to podvrh nebo ne, zjistime někdy v zimě nebo kdy to má vyjít Screenshoty 2err
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sponsored content





Screenshoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: Screenshoty   Screenshoty Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Screenshoty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill Origins-
Přejdi na: