Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konec her od Konami?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Konec her od Konami? Empty
PříspěvekPředmět: Konec her od Konami?   Konec her od Konami? Icon_minitimeFri 18 Sep 2015 - 21:14

No dobře, Pro Evolution Soccer budou vydávat, ale to je tak všechno... Takže žádnej Silent Hill, žádný Metal Gear Solid ani žádná Castlevania... tak teď už jim zbývá vydat jen pachinko machine pro MGS a mají to kompletní.

http://www.gamnesia.com/news/report-konami-wont-make-any-more-aaa-console-games-except-pes
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Konec her od Konami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec her od Konami?   Konec her od Konami? Icon_minitimeMon 21 Sep 2015 - 16:49

Taky jsem to četl. Moje reakce: Konec her od Konami? Wall Co by si Konami zasloužilo Konec her od Konami? Hanganim
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Konec her od Konami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec her od Konami?   Konec her od Konami? Icon_minitimeWed 23 Sep 2015 - 19:10

Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Konec her od Konami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec her od Konami?   Konec her od Konami? Icon_minitimeThu 10 Dec 2015 - 21:21

Mno já bych si moc neoddechovala. Můj postoj k hypotetickému novému SH je dost ambivalentní. Na jedné straně je zvědavost, jestli někdo zlomí to prokletí. Na druhé straně pesimismus, který čiší z nedávno objevené pravdy. Jak jsem psala na SH.cz, sama podstata Silent Hillu znemožňuje, aby novej díl přinesl novou, zajímavou hru, která bude zároveň v duchu prvních třech dílů. Nepomohlo by ani kdyby se vrátil TS. Proč? Protože SH4 sklidilo dost velkou kritiku na to, aby to tým rozpustil. Pak se zkoušelo všechno možný. Prequel - ten se docela povedl. Pokračování se snahou o odkaz na původní díly (rezavej OW, kult- tedy jeho odnož, pointa ze dvojky) - HC. Nešlo to. Pak zkusili SH1 obrátit naruby a zkusit ten starej příběh vyprávět jinak. Nepomohlo to. Pak přišli s novým příběhem, vyhodili z toho kult a zkusili pár věcí udělat po novém. Nepomohlo - tady si za to ale fandové mohli sami. DP MĚL blbé pasáže - maraton v OW byla dost frustrující záležitost - snaha zakrýt jinak nudný OW? Nevím. Main quest nebyl moc originální, ale aspoň s tím materiálem uměli naložit a odvést pozornost zajímavými side questy.

Z výše uvedeného vyplývá, že spin-offy ještě jakž-takž fungujou. (prequel a spin-off mají určitý věci společný). Třeba main game za Angelu, Eddieho, nebo mladé roky Dahlie, nebo Douglasův "Missing person case". Jasně, fan SH hry taky asi fungujou, ale na ty se lidi dívaj jinak a většinu věcí jim odpustí, protože jsou to fan hry.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Konec her od Konami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec her od Konami?   Konec her od Konami? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konec her od Konami?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» konec Maria
» KONEc possesed
» Konec filmu (!SPOILER!)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Novinky-
Přejdi na: