Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rise of the Tomb Raider

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeThu 23 Jul 2015 - 11:45

Taky se tak těšíte na novou Laru Croftovou? :3 Sice se na hru budu moct podívat leda na Youtube, protože konzoli nemám a PC mi to neutáhne, ale i tak se strašně těším :3



Rise of the Tomb Raider Latest?cb=20140812183955
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeThu 23 Jul 2015 - 12:34

těším. já doufám, že mi to kompl utáhne, ale než to na něj vyjde (nevím teď jak dlouhou má mít exkluzivitu), tak už snad budu mít novej stroj
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 8:53

Vzhledem k tomu, že nejnovější TR co vyšel je momentálně jedna z mých nej her a mám ji už po čtvrté rozehranou (prve jse začla hrát o vánoční dovolené :33) tak můžu říct ULTRAHYPE jak prase. ty videa co vyšly na E3... Rise of the Tomb Raider Smitten

jediná věc: dočasná exkluzivita pro XONE a jestli se to pak dostane na PS4 se pořád neví. PCčkáří maj pravdu - netahejte PC do konzolových válek. Mě to komp sice taky neutáhne, ale jednou si ten pořádnej desktop snad pořídím :3

Jinak mě potěšila možnost lozit po stromech, fůra materiálu co se dá nasbírat a použít na různé věci, glowstick a červená bunda (jako fandu Penumbry mě to potěšilo :333). Mno je toho hodně Rise of the Tomb Raider Yes
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 10:08

a zrovna včera se odhalilo, kdy se to dostane na ostatní systémy Very Happy na PC na začátku roku 2016, na PS na konci roku 2016
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 13:04

Rinter napsal:
a zrovna včera se odhalilo, kdy se to dostane na ostatní systémy Very Happy na PC na začátku roku 2016, na PS na konci roku 2016

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYY

Mno to je tak akorát abysme s milou našetřily na PS4 :333333
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 13:55

*abychom* Promiň, já musel Very Happy
A nezapomeň taky našetřit na horrorovky Smile Třeba na Until Dawn, SOMA (od tvůrců Penumbry) a další :3
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 17:54

Superbo napsal:
*abychom* Promiň, já musel Very Happy
A nezapomeň taky našetřit na horrorovky Smile Třeba na Until Dawn, SOMA (od tvůrců Penumbry) a další :3

mech - abysme není vyloženě nespisovný :333

každopádně na hororovky šetřit nemusím. Já prostě počkám až to bude v game2k za rozumnou cenu. RotTR si ale pořídím jakmile vyjde na PS4 - mohla by vyjít nějaká krutopřísná kolektorka.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeThu 27 Aug 2015 - 13:15

Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 28 Aug 2015 - 18:12

Konečně! Vypadá to Krásně!! Trochu jsem doufala v novou akční figurku od play arts kai, ale ta třeba vyjde časem separátně. K předchozímu dílu sice vyšla, ale pomaličku to začíná bejt rarita. Tadle soška je ale pěkná! Deník v kůži, dřevěná krabička a ten steelbook vypadají taky hodně dobře..zkoušela jsem jestli to ti zázraci posílaj i do čr, ale na tombraiderstore mi to vyhodilo chybu tak nevím. Mno počkám jestli se to časem nezjeví v JRC. Nechce se mi dávat pětikilo za poštovný a čtyři kila za clo Rise of the Tomb Raider 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 28 Aug 2015 - 18:23

A ty máš XBOX? Smile
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 28 Aug 2015 - 18:43

Lindsey Croft nebo Lara Stirling? Very Happy
Rise of the Tomb Raider 11903753_1019119888119530_8026839377737778445_n
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 29 Aug 2015 - 10:02

tak já myslím, že snad ty sběratelky budou podobný i pro PC a PS. možná bych i něco navíc za tu figurku vyplázl
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeThu 10 Dec 2015 - 20:44

Xko nemám, ale měla jsem v plánu koupit kolektorku a hru prodat nějakýmu xkaři. Mno ale na PC a PS4 by mohla vyjít něco navíc, páč příští rok to bude přesně dvacet let, co vyšla jednička. Je fakt, že co jsem na aukru sehnala survival edici pro TR (2013), tak už po té sošce z RotTRa tolik netoužím. Koženej deník se dá vyrobit a náhrdelník taky. Když na to přijde tak aj ta dřevěná bedna. A jedna figurka/soška mi stačí. Brala bych spíš nějakej nadupanej artbook. Něco trochu většího než takový ty miniknížečky.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 29 Jan 2016 - 11:07

Tak na maximální detaily je to hodně dobře vymakaný
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 29 Jan 2016 - 22:04

Oooooh.

Jsem ti říkala, že posuzovat grafiku hry podle "nároků" konzole xbox, je blbost (omlouvám se všem xkařům, ale tak to prostě je a nedělám si iluze, že takovou grafiku bude mít aj listopadový port pro PS4). Sámo, že HW nároky jsou šílené, takže holt počkám na PS4.

Je fajn že Square podporuje kolektorku aj s PC verzí (sice digitální, ale co už), samo ne u nás ale v zahraničí Rise of the Tomb Raider Sad3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 0:28

https://store.na.square-enix.com/product/294154/rise-of-the-tomb-raider-play-arts-kai-lara-croft

Rise of the Tomb Raider Smitten

26 cm, detailní provedení, mrtě itemů a je si víc podobná než u předchozí figurky...možná jednou zase na aukru XD
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:22

už hraju :O sice na low detaily, protože mi to nechce rozeznat nvidiu a jen integrovanou grafiku, ale zatím to je dobrý Smile
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:58

Rise of the Tomb Raider 2wasntme se máš, já chcu taky Very Happy

Dneska mi kámoš dovezl novej komp, lehce použitej ale za super cenu. Kdybych pořídila lepší ramky, možná bych to rozjela, ale na druhou stranu TR se mi líp hraje na konzoli, takže budu čekat :3

Až dohraješ, čekám nějakej non-spoiler report :333
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:00

Jaké má ten tvůj nový stroj vnitřnosti? Smile
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:11

Superbo napsal:
Jaké má ten tvůj nový stroj vnitřnosti? Smile

6ti jádrovej procák AMD (takt si nevzpomenu), 4 GB RAM, 1 TB HDD, grafiku si nevzpomenu, ale rozjelo to krásně Crysis 3. Teďka píšu z noťasu, páč doma jedem přes wifi a já musím do města pro wifi adaptér (hrozně se mi chce)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:12

Slušný Rise of the Tomb Raider 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeSun 31 Jan 2016 - 11:35

Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitimeFri 6 Jan 2017 - 18:46

Tak jsem vánoční prázniny trávila poctivě na Sibiři, s naší milou britskou archeoložkou a místní divočinou. Mám to sice už od listopadu, ale nechala jsem si poctivé paření na Vánoce, abych se měla na co těšit. Kampaň dohraná za 6 dní i se spánkem, z DLC mám hotovou Babu Yagu a Cold Darkness. Replay stopro bude.

Hra je to fantastická, v něčem lepší než jednička, v něčem mi jednička imponovala víc. Dobrá zpráva pro milovníky stealth - Rise je vůči stealth způsobu daleko vtřícnější než předchozí díl. V survival modu poznáte který nepřítel je pod dohledem kolegů a který ne. Můžete se schovat v keřích, na stromech, občas i ve vodě a z těchto míst zlikvidovat nic netušící vojáky. Můžete klást na mrtvoly pasti s jedovatým prachem. Můžete házet molotovy, dýmovnice; nezmizely výbušné petrolejové lampy a přibyly kanystry s benzínem. Šípy se dají napustit jedem nebo obohatit výbušninou. Hra tak nabízí víc možností jak postupovat. Buď se prostřílet, nebo proplížit, aniž by si vás všimli. Taky můžete být efektivní tichý zabiják a vybíjet nepřátele jednoho po druhém. Tenhle způsob mě bavil nejvíc, protože nutí hráče přemýšlet nad postupem taktizovat. Puzzly jsou komplikovanější a dosažení cílu vás tak mnohem víc nadchne. Nejsou to sice puzzly level piano v SH, ale jsou těžší než v TR '13. Přibyly skilly, vylepšování zbraní je těžší - potřebujete různý materiál. Taky je fajn, že munici a šípy si můžete vyrábět sami.

Grafika je nádherná a motion capture úchvatný. Animace jak in-game tak v cutscénách, dosahují úrovně her od Naughty Dog (Last Of Us). Animace in game byla v už v TR '13 hodně dobrá, v Rise ji ještě vylepšili. Cutscény v předešlé hře nebyly vyloženě špatné, ale měly svoje mouchy, hlavně co se emocí postav týče (pořád je řeč o animaci), Rise tyhle mouchy vychytal a přidal i něco navíc. Škoda jen že soundtrack je oproti minule takový nevýrazný - samostatně bych si ho asi nepustila.

Nejslabší složkou je děj. Ten je klišovitý a sem tam se objeví nějaká ta plot-hole (hlavně pokud poctivě čtete deníky). Nejvíc mi vadila poněkud podivná motivace hlavní hrdinky. "Musím najít artefakt nesmrtelnosti, abych dokázala, že měl tatínek pravdu. (a nějak radši nebudu řešit následky takového objevu)" Sice je fajn, že tenhle motiv pár postav zpochybňuje, ale pořád jaksi tápete jestli má Lara nějaký skrytý motiv nebo vlastně neví proč ten artefakt hledá. Konfliktní motiv protagonisty není rozhodně špatná věc, ale tady to trochu něšťastně uchopili. Hlavně se hra v určitých momentech bere moc vážně. Hra tím trochu ztratila drajv, který měla "jednička". Tam jste prostě zachraňovali své kamarády. Jednoduchý motiv a jednoduchý, svižný děj. Na drahou stranu je Lara pořád cool (literally XD). Milé, sympatické, roztomilé děvče, které nesmíte naštvat, jinak vám nakope zadnici (v lepším případě).

Vedlejší postavy jsou o něco lépe vykresleny než u TR '13, hlavně partyzáni. Slabším článkem je Jonah (skoro nulový vývoj charakteru) a možná Konstantin. "Jedničkovej" villain byl sice magor, ale měl větší charisma. Na druhou stranu Konstantinova kolegyně je asi nejlepší villain posledních dvou dílů.

Tož tak moje "malá recenze". Dohrál někdo?
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Rise of the Tomb Raider Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rise of the Tomb Raider   Rise of the Tomb Raider Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rise of the Tomb Raider
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tomb Raider

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: