Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SILENT HILL 2015

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeMon 24 Mar 2014 - 14:38

Tak kde to vázne.. už mám nutkání zase zkusit nový Silent Hill (hru).

Objevil jsem zatím jen toto:

Silent Hill Otherworld
https://www.youtube.com/watch?v=9Qb_bE1NF6A

Otázkou je, zdali to není jen nějaký fake, nicméně.. mohli bychom tu pomalu otevřít novou diskusi na toto téma, protože já nevím, jak Vám, ale mně se stýská..  SILENT HILL 2015 Sad3
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeMon 24 Mar 2014 - 15:47

Mno nevim no...vypadá to dost jako fake. Nikde jinde není žádná zmínka o novým teaseru. YT mlčí. Konami taky - pokud by tohle bylo oficiální, bylo by to všude.

Hodně serverů je zblblých tím že na dotaz jakou hru by chtěl Hideo Kojima dělat odpověděl že SH. Hodně lidí si tak začlo myslet že Konami snad na něčem pracuje. Jenže případnej SH9 je zatím jenom těžkej rumor, ze kterýho těžej fakeři jako u výše zmíněnýho linku. Člověku tak zbývaj jenom alternativy. Mody, á la SH hry atd

Jediné co je ale 100% jisté - na případném novém SH už nebude dělat Tomm Hulett, což je ta lepší zpráva.

Taky je slyšet zkazky že by se snad měl vrátit Masahiro Ito. Protože se ho prej někdo na twitteru ptal jestli KDYBY Kojima nakonec SH dělal, JESTLI BY s ním Ito šel do toho. Načež Ito prohlásil, "Pokud by to (Kojima) požadoval..."

Díky tomu si mrtě lidí myslí že Kojima opravdu dělá na SH pomáhá mu Ito a nejspíš se vrátí celý Team Silent. Buďme realisti - Team Silent se podle mě nikdy nevrátí. Podle mě teď bude dlouho ticho. Poslední film byla sračka. Poslední hru podupali kritici i fanoušci (přestože to byl dobrej díl). Takže Konami nejspíš přemýšlí jestli pokračovat v SH nebo s ním nadobro skončit. Je to kruté ale druhá možnost by byla možná milosrdnější. Nemyslím, že chceme aby se z SH stalo to co se stalo ze série Resident Evil...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeThu 27 Mar 2014 - 14:21

no, myslím, že SH jentak nepojde..

otázkou je, s čím budou schopni přijít noví vývojáři.. mně by se kupříkladu líbilo, když by bylo možno hrát za více postav. Třeba za dvě, jak ženskou, tak mužskou. A nebo by člověk nemusel mít možnost výběru, koho si vzít, ale postupem v příběhu by chodil hráč za jednu a poté za druhou, jako to bylo třeba v Secret Files.

No a vůbec by nebylo špatné, když by hráč hrál (teď uvedu příklad první film) za manžela pátrající po své ženě v zamlženém SH a zároveň také mohl hráč hrát za jeho ženu lapenou v Otherworldu. A v neposlední řadě by se to pak i mohlo hezky prolínat.

A hudbu by klidně mohl dělat Licht společně s Mary, protože jim to spolu "sluší".  SILENT HILL 2015 Yes  Mary je pro mě velmi důležitá, Yamaoka taky, ale klidně se dnes bez něj obejdu. Bez Mary ale těžce...
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeWed 4 Jun 2014 - 14:42

Já tedy nevím jak vy, ale já bych od nového SH požadoval tohle:
1) Renovovaný engine ze SH 4 (nebo 2 i 3, to je jedno,je to to samé)
2) Yamaoka + McGlynn (mně Yami připadá lepší než Licht)
3) Možnost lézt třeba ventilačními šachtami
4) Aby Konami posbíralo co nejvíce klíčových lidí z Team Silent
5) Aby se příběh neopakoval po nějakém starém SH (jako Homecoming po SH 2)
6) Aby z toho nedělali RPG jako to bylo u BoM

Já jsem SH miloval se starým enginem v cutscénách a boj z dálky. Ten u Homecoming byl hnus.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeThu 12 Jun 2014 - 9:08

AD Akira:
Taky si myslím že o SH ještě uslyšíme, ale potrvá to. Po každým "debaklu" bylo dlouhý mlčení. Třeba rozdíl mezi SH4 a origins. Vyšel až po úspěšným prvním dílu filmu a eště k tomu na PSP (+ konverze na PS2 - později). Páč 0rigins nebyl vůbec špatnej, tak se Konami rozjelo, protože si nejpíš řekli, že bez TS to pujde...pak Přišel HC, pak Tom Hullet...fanoušci začli bejt nas*aný a do této nešťastné doby přišel Downpour, který lidi pohřbili jenom z principu...ah někdy se fandové chovaj jak nenažrané hovada, s prominutím...

jj - naprostej souhlas - dvě postavy by nebyly marný...třeba hra Amy, nebo Darkest Fear 3 (aka SH pro mobily - DF 1 JE shčkovej hodně)...samo by se mělo využít rozdílnosti postav (za jednu postavu se někam dostaneš, za druhou ne)...mohlo by to fungovat real-time - tzn obě postavy by byly spolu na stejným místě a buď bys mezi něma přepínal nebo by jedna byla hráčova a druhá by pomáhala (scott a lauren v Heavy Rain). Anebo to udělat jak píšeš - na střídačku - tady to fakt volá po využití nápadu z filmu. Takže ano - Chris hledající Rose neměl bejt novej film ale hra Very Happy. Nemuseli by to bejt zrovna tihle dva ale ten nápad hrát za postavu v OW a střídat to s postavou co je mimo něj...dá se s tím hodně vyhrát. Sice je to tu staré "v SH furt někdo někoho hledá" ale takovejhle způsob by příběhu dal novej rozměr :3333

AD VONFSRO
1) Jasně no - první 4 co do fungování a co do animaček byly stejně nejlepší.
2) Yami je bůh, ale asi ho už to taky nebavilo a vůbec se mu nedivím. Ale Eli se na posledním OST mihla. Licht není Yami ale DP má i tak hodně slušný OST. Pro novej díl bych sáhla spíš po Broken Notes nebo Christophe Frutuoso - oboje jsou interpreti, kteří dělaj fanmade ost k SH a dělaj je velice dobře...některý songy zní skoro jako od mistra Yamaoky Wink
3) hehe proč ne? :3
4) Hmm tohle bude asi problém. Nevím jestli je větší nedůvěra ze strany Konami, nebo z jednotlivých členů. Yamaoka to vydržel až do SM a stejně to nepomohlo. Ito by moh přispět šílenými monstry, ale to je pořád k ničemu, pokud je špatný scénář. Ano, moh by se vrátit Owaku...ale vrátí se? Já osobně bych dala ještě jednu šanci Vatře (nebo jejím pozůstatkům) ale s jiným scénáristou. Lidi z Vatry a Owaku? To by nebylo zlý. Ale podle mě Konami bude hledat někoho novýho a můžeme se jenom modlit aby si tentokrát dávali sakra bacha a nedali SH vývojářům mobilníh her (jako u HD kolekce  SILENT HILL 2015 Wall )
5) s tím naprosto souhlasím. Bohužel SH2 mnozí považují za nejlepší díl - TS nasadil laťku sakra vysoko. Ale znamená to že se tohle téma má omílat do zblbnutí?? Fajn, jsou díly který tohle využívaj spíš subtilně, nebo se tím zabývaj spíš okrajově a nefunguje to špatně.
6) Na tomhle díle je výhoda v tom, že se nebere moc vážně (nehrála jsem ale podle pár videí mi to tak připadá). Takovej hokus pokus na psvita (stejně jako kdysi arcade). Ale rozhodně by se tohodle nápadu neměl chytnout regulérní díl.

Boj z dálky a auto aim. Taky jsem pro starší díly. Na druhou stranu se mi líbí, že DP je ze všech dílů nejsurvivalovější a některý nápady by mohly do dalšího dílu zůstat. Třeba omezení na 1 střelnou a 1 chladnou zbraň. Souboje byly tak na půli cesty mezi HC a starou školou, ale líbí se mi ta možnost, že nemusíš zabít žádnou z těch potvor (nepočítám final bosse) - je za to i trofej a ovlivní to jeden z endingů. Prostě nechat na hráči jestli si cestu prozabíjí nebo prozdrhá. Taky myšlenka prakticky jedinýho bosse v hlavním příběhu není špatná (pokud tam jsou sidequesty) - poskytuje to větší volnost scénáři...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeThu 12 Jun 2014 - 23:33

Jej, to je dobře, že tu vidím zrovna Tebe Gábino.. už jsem myslel, že sem nikdo nechodí.

Já prodal PS3, takže si Downpour už nezahraju a jestli nevydají nový SH pro WiiU (což je nepravděpodobné), nebo na PC, tak je se SH u mě nadobro konec :oP

Lightning si už taky zahrát nemůžu.. a to já jí měl tak rád a bohužel jsem třináctku nestihl dohrát.. och, Lightning.. miss you  SILENT HILL 2015 Sad3  - to jen tak mimo mísu teď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeSat 14 Jun 2014 - 10:41

Akira napsal:
Jej, to je dobře, že tu vidím zrovna Tebe Gábino.. už jsem myslel, že sem nikdo nechodí.

Já prodal PS3, takže si Downpour už nezahraju a jestli nevydají nový SH pro WiiU (což je nepravděpodobné), nebo na PC, tak je se SH u mě nadobro konec :oP

Lightning si už taky zahrát nemůžu.. a to já jí měl tak rád a bohužel jsem třináctku nestihl dohrát.. och, Lightning.. miss you  SILENT HILL 2015 Sad3  - to jen tak mimo mísu teď.

Hehehe - jn já se tu jednou za čas objevím Wink

ouuuu proooč?? Very Happy hmmm možná s emulátorem na PC?? Je fakt, že co se týče PS3, na ten vyšel skoro exkluzivně jenom DP (myslim že je eště na Xku). I když aldaris říká že takovej Homecoming je na PC katastrofa. *krčí rameny*
Mno - anebo počky do srpna - vyjde komix, takovej spin-off o Anne Cunningham, nazvaný příznačně Anne's story.
http://bloody-disgusting.com/news/3295728/silent-hill-downpour-lives-annes-story/
já se na ten komix hodně těším páč Anne je fajne postava :33

Jestli myslíš Lightning Returns, tak zatím není moc čeho litovat. Jsem na začátku a ten děj je strašně na p***. Zmatený nesmysl. "...Všichni potemněli, zpsychopatičtěli a jsou až moc emo i na japonskou hru" - Level XDDDDD. Jako hra je to prej dobrý (pokud se dostaneš na kobylku tomu šílenému hernímu systému) ale dějově - slepenec nesmyslů a velikášskejch hlášek který se furt opakujou. Navíc Lightning vypadá v LR strašně divně.... SILENT HILL 2015 Sad2 U XIII a XIII-2 si dycky můžeš sehnat cutscény na yt (hassan má celý WT)...já mám od jedné duše 99% cutscén z XIII i XIII-2.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeTue 22 Jul 2014 - 9:55

Já mám parádní nápad na SH. Dokonce aby byl ještě strašidelnější než předtím + s mojí vlastní dimenzí. Přeběhávání mezi dimenzemi by postava dělala účelově, ne náhodně, protože hlavní postava je "čistá". Jde vlastně o manžele, kteří přijeli do SH ještě před "upálením" Alessy. Nastěhovali se do domu po matce hlavní postavy, která tragicky zemřela. Pár dnů se jim tam líbí, ale pak najde manželka ve staré krabici na půdě fotografii manžela jako malého chlapce s jeho rodiči. Jenže orámečkovaná fotografie jí upadne z ruky a rozbije se. Když to chce uklidit, všimne si, že z rámečku cosi vypadlo. Je to kulaté se zvláštními symboly - je to náhrdelník (fotečka). A je na něm zezadu přilepena cedulka... Cedulka s adresou.
Chcete vědět jak je to dál? SILENT HILL 2015 Yes  Tyhle kousky příběhu budu kdyžtak dávat sem a na moji stránku WLSH. Budu doufat, že to v budoucnu najde nějaký vývojář a udělá podle toho hru  SILENT HILL 2015 Grin3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeSat 26 Jul 2014 - 13:42

Udělej z toho povídku a bude to lepší. Hlavně i pravděpodobnější, že se s tím příběhem někdo seznámí.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeSat 26 Jul 2014 - 18:26

Já bych rád, ale v tom horku při slunci se nedá přemýšlet. Počkám na bouřku.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 14:11

Anebo z toho udělej visual novelu - napiš dialogy a někdo dodělá příslušné obrázky Wink

Máš pokračování někde mimo FB? Wink


Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 15:50

Zatím ještě ne. Ale teď když je léto se mi nějak o tom moc nechce přemýšlet. Ale pokud mě něco napadne, zapíšu si to  SILENT HILL 2015 Yes 
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeThu 2 Jul 2015 - 14:33

takže SH, alias P.T. ve spolupráci s Guillermo del Toro zanikl

tadaaa

SILENT HILL 2015 Shocked2

no co už, bojím se teď u Alien Isolation a jak to tak vidím, tak u toho strávím asi hodně času, když se v té hře bojím vylézt z podstolu a nebo skříně, protože tam ten Vetřelec pořád někde chodí a mě to znervózňuje.. to asi nedám tu hru SILENT HILL 2015 No nevim
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeThu 2 Jul 2015 - 14:35

Tohle bude celkem dobrá náhrada za P.T. Smile
http://www.indiedb.com/games/allison-road
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitimeSat 11 Jul 2015 - 19:12

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SILENT HILL 2015 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SILENT HILL 2015   SILENT HILL 2015 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SILENT HILL 2015
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 Speedrun 1h02m13s SGDQ 2015
» Silent Hill 1 Speedrun 59m50s AGDQ 2015
» Help
» Silent Hill 2 HD
» Silent Hill 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: