Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Slepý Playthrough s anglickým komentářem

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeThu 16 Jan 2014 - 10:06

Ahoj lidi,
Jsem GamerTheDirector (RetroPlayer) a začínám natáčet všechny díly Silent Hillu na slepo.
Doufám že se vám moje video bude líbit. (Video je v angličtině)



Děkuji předem za přečtení a hezký den přeji.
 Slepý Playthrough s anglickým komentářem Yay 
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeMon 20 Jan 2014 - 23:35

A co přesně znamená to ,,naslepo"? To jako že jsi hru ještě nehrál?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 18:59

Samozřejmě, určitě jsem nehrál se zavřenýma očima.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 22:07

Morfik napsal:
Ahoj lidi,
Jsem GamerTheDirector (RetroPlayer) a začínám natáčet všechny díly Silent Hillu na slepo.
Doufám že se vám moje video bude líbit. (Video je v angličtině)



Děkuji předem za přečtení a hezký den přeji.
 Slepý Playthrough s anglickým komentářem Yay 

Moc mi ten komentář nepřišel, že by k té hře něco dodával nebo nějak ladně doprovázel její příběh, ale třeba nejsi na vině ty, ale volba hraní "naslepo". Technický aspekt je zmáknutý asi dobře, Full HD jsem sice nevyužil, ale ostatní třeba ano. Pokud to děláš jako trénink plynulého mluvení anglicky tak to schvaluju, ale jinak moc ne. Závěrem určitě palec nahoru, že jsi s tím šel do světa.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Bloodth2 
Návrat nahoru Goto down
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 22:37

citace :
Moc mi ten komentář nepřišel, že by k té hře něco dodával nebo nějak ladně doprovázel její příběh, ale třeba nejsi na vině ty, ale volba hraní "naslepo". Technický aspekt je zmáknutý asi dobře, Full HD jsem sice nevyužil, ale ostatní třeba ano. Pokud to děláš jako trénink plynulého mluvení anglicky tak to schvaluju, ale jinak moc ne. Závěrem určitě palec nahoru, že jsi s tím šel do světa.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Bloodth2 

Děkuji. A vlastně tohle je první video, kde jsem použil svůj (ne tak dobrý) anglický přízvuk a po delší době (rok) začal s Let's playem, tím myslím komentováním. Obojí chce oprášit, ale neni to nejvetší problém. Snažím se toto rychle opravovat a v dalších dílech (2 a 3, který neni ještě venku) jsem celkem pokročil. Pro mě je trochu těžší mluvit, myslet a hrát. Je to takový zvláštní. Každopádně děkuji za názor.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:30

Morfik napsal:
citace :
Moc mi ten komentář nepřišel, že by k té hře něco dodával nebo nějak ladně doprovázel její příběh, ale třeba nejsi na vině ty, ale volba hraní "naslepo". Technický aspekt je zmáknutý asi dobře, Full HD jsem sice nevyužil, ale ostatní třeba ano. Pokud to děláš jako trénink plynulého mluvení anglicky tak to schvaluju, ale jinak moc ne. Závěrem určitě palec nahoru, že jsi s tím šel do světa.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Bloodth2 

Děkuji. A vlastně tohle je první video, kde jsem použil svůj (ne tak dobrý) anglický přízvuk a po delší době (rok) začal s Let's playem, tím myslím komentováním. Obojí chce oprášit, ale neni to nejvetší problém. Snažím se toto rychle opravovat a v dalších dílech (2 a 3, který neni ještě venku) jsem celkem pokročil. Pro mě je trochu těžší mluvit, myslet a hrát. Je to takový zvláštní. Každopádně děkuji za názor.

Možná jsem na tebe moc tvrdý, každý má svůj styl komentování, jde o to, jestli si to najde obecenstvo. :-) Já jsem na tom před necelými čtyřmi roky, když jsem točil SH1 LP česky, nebyl s komentováním o moc lépe bych si troufl říci.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem 2giggle 
Návrat nahoru Goto down
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:39

Tvrdý? to pochybuji, a ikdyby, tak to musím přijmout. Kdyby to melo úspěch, natočil bych pulhodinové video. Co vše tam je, co se mi líbilo a co ne. Něco, čeho by se měli držet ostatní a nebo naopak vyvarovat.
A nakonec moje poučení. Z každýho herního zážitku si něco odnesem, a to bude finále.
Návrat nahoru Goto down
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:40

Omlouvám se za gramatiku, jsem na mobilu.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeTue 21 Jan 2014 - 23:42

Za gramatiku se neomlouvej, v porovnání s jinými uživateli internetu, ji máš hvězdnou Slepý Playthrough s anglickým komentářem Beatnik2 
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeThu 23 Jan 2014 - 18:02

pepazdepa napsal:
Já jsem na tom před necelými čtyřmi roky, když jsem točil SH1 LP česky, nebyl s komentováním o moc lépe bych si troufl říci.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem 2giggle 

To už je to taková doba?  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Shocked2
Návrat nahoru Goto down
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeSun 26 Jan 2014 - 0:04

Další díl mé série zde!



Můj akcent se dost zlepšuje, během těch 3 epizod jsem udělal pokrok, a nejen ve hře ale i v (jak řikám) akcentu.
Bohůžel, YT cutnulo posledních 10 sekund takže nemůžete vidět moje úžasné outro Sad



Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeSun 26 Jan 2014 - 2:03

Vypadá to tedy, že angličtinu docela zvládáš, což je dobrý, ale zdá se mi (a možná že jenom mě  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Sneaky ), že tam mícháš jak americkej tak i britskej přízvuk. Sem tam je to i hodně přehnaný, ale hlavní samozřejmě je, že to se dá časem zlepšit.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Thumbsup 
Návrat nahoru Goto down
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeSun 26 Jan 2014 - 8:33

Máte pravdu! Hodně se učím americký přízvuk, ale ve škole do nás cpou britský. Tak to mám vše pomotaný. Díky za váš názor.
Návrat nahoru Goto down
Morfik
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 16. 01. 14

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeSun 26 Jan 2014 - 8:54

Bohužel, dnes jedu na několik týdnů do nemocnice, takže žádný videa.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeMon 27 Jan 2014 - 8:16

Hlavně dej pozor, A tě neodvezou do Alchemilla a nebo ještě hůř, Brookhaven Hospital. To už bychom od tebe neviděli nikdy nic.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Rolf 
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitimeWed 29 Jan 2014 - 1:11

bomb napsal:
Hlavně dej pozor, A tě neodvezou do Alchemilla a nebo ještě hůř, Brookhaven Hospital. To už bychom od tebe neviděli nikdy nic.  Slepý Playthrough s anglickým komentářem Rolf 

 Slepý Playthrough s anglickým komentářem G 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Slepý Playthrough s anglickým komentářem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slepý Playthrough s anglickým komentářem   Slepý Playthrough s anglickým komentářem Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Slepý Playthrough s anglickým komentářem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: