Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Renovace webu silent-hill.cz

Goto down 
+3
aldaris
DAN CRAZY
bomb
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeMon 8 Jul 2013 - 16:16

Ahoj všichni.

Už nějakou dobu jsem přemýšlel nad tím, jestli by nebylo vhodné provést určitou renovaci našeho webu Czech Silent Hill Heaven. Jednoho krásného dne jsem se tedy rozhodl kontaktovat Hesiho a tuhletu neuvěřitelně skvělou věc mu navrhnout. Před několika dny jsem tak učinil a setkal jsem se s kladným ohlasem. Bohužel, i když to Hesi uvítal s otevřenou náručí, sám se na vývoji podílet nemůže a to především z časových důvodů, což mně samozřejmě nijak nevadí a dokonce se mně to i tak líbí, protože jsem se stejně zamýšlel obsadit do pozice hlavního vývojáře Renovace webu silent-hill.cz 2thumbsu No a abych tady neplácal jen samé nesmysly, půjdu rovnou k věci.

Proč mně to trvalo několik dní, než jsem se vám, komunito, rozhodl tuto přeskvělou věc sdělit? Prostě a jednoduše jsem přemýšlel nad tím, jak vás podvědomě navést k odpovědi "ANO, chceme nový a svěží vítr na náš web." Renovace webu silent-hill.cz Grin3 No a protože to bez vašeho souhlasu nepůjde (i když ono by to šlo, ale nebylo by to ono), je třeba, abyste i vy věděli, jak se případně zapojit.

Takže, o co půjde:
- úplná renovace webu (na verzi 2.0) s registrací a přihlášením (nebude tedy už třeba do chatboxu psát jméno a opisovat kontrolní znaky
- nové fórum (registrace pro web i fórum bude pouze jedna společná + pokud už na našem fóru máte svůj profil, přenese se vám - doufejme Renovace webu silent-hill.cz Grin3 )
- pokud budete mít další spisovatelské choutky, budete si moci po přihlášení svoji povídku sami uploadnout a pokud nebude obsahovat nic nepřístojného, zůstane tam, dokud se sami nerozhodnete ji smazat či upravit
- každý bude mít možnost na web přidávat novinky (co se kde o Silent Hillu šustlo, kde kdo co oznámil atd.)
- samozřejmě nový mrtvolně zatuchlý design, takový ten přímo pro Silent Hill dělaný Renovace webu silent-hill.cz Grin3 
- a co je úplně nejlepší, každý se bude moci JAKKOLI, opakuji JAKKOLI zapojit. Zdrojové kódy budou na serveru GitHub, takže k nim bude mít přístup úplně každý a pokud umíte programovat, můžete tam poslat svůj kód a když to bude ok, začleníme ho do projektu. Kód samotný pak bude ošetřený nějakou opensource licencí.
- pokud neumíte programovat, nevadí. Přispět můžete čímkoli (obsahem, HEZKÁ grafika Renovace webu silent-hill.cz Grin3 , také náměty na to, co byste ještě rádi za funkce na webu měly atd.)

Nejdříve by se udělal ten web a fórum když tak až potom, protože nevím, jak se to bude řešit, jestli bych dostal přístup k obsahu databáze nebo bych to musel udělat nějak jinak, neoficiálně, ale pšššt. Renovace webu silent-hill.cz Sneaky 

OK. takže jestli souhlasíte (nebo ne, ale radši jo Renovace webu silent-hill.cz Grin3 ), tak se tady nějak vyjádřete.
Návrat nahoru Goto down
DAN CRAZY
Registrovaný uživatel
DAN CRAZY


Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Bydliště : Č. Těšín
Registration date : 15. 09. 11

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeMon 8 Jul 2013 - 22:44

Nezní to špatně bombe, jen mam strach z toho bodu "- každý bude mít možnost na web přidávat novinky (co se kde o Silent Hillu šustlo, kde kdo co oznámil atd.)" - co když se objeví další takový mamlas jako Kateřina či Martina Renovace webu silent-hill.cz Lipsrsea Si najedu na jednu ze svych oblíbených stránek a budu tam číst o tom, jak si mam uříznout Renovace webu silent-hill.cz Uhoh Renovace webu silent-hill.cz Grin3 
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeTue 9 Jul 2013 - 0:13

DAN CRAZY napsal:
Nezní to špatně bombe, jen mam strach z toho bodu "- každý bude mít možnost na web přidávat novinky (co se kde o Silent Hillu šustlo, kde kdo co oznámil atd.)" - co když se objeví další takový mamlas jako Kateřina či Martina Renovace webu silent-hill.cz Lipsrsea Si najedu na jednu ze svych oblíbených stránek a budu tam číst o tom, jak si mam uříznout Renovace webu silent-hill.cz Uhoh Renovace webu silent-hill.cz Grin3 

No konečně nějaká reakce, já už myslel, že je to každýmu putna. Renovace webu silent-hill.cz Grin3 

Kdyby se ještě někdy objevilo podobný zjevení, tak to zjevení prostě dostane banána a dostane jich tolik, kolik jenom bude chtít, třeba celou krabici. Renovace webu silent-hill.cz Grin3  A nebo rovnou ban na ip adresu.

A samozřejmě přispívat by mohli jenom registrovaní uživatelé.
Návrat nahoru Goto down
DAN CRAZY
Registrovaný uživatel
DAN CRAZY


Poeet p?íspivku : 3
Age : 32
Bydliště : Č. Těšín
Registration date : 15. 09. 11

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeTue 9 Jul 2013 - 10:08

Tak to potom jo Renovace webu silent-hill.cz Yes  Více takových individuí je dobré akorát k přivození infarktu Renovace webu silent-hill.cz Grin3 
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeWed 10 Jul 2013 - 11:59

Není to špatný nápad, ale nebyl bych to já, abych neměl pár kritických připomínek:grin3: 
Tu registraci bych nedával, přijde mi to poměrně zbytečné. Stejně se tam bavíme cca čtyři lidi a ty občasné atrakce typu Martiny, to nijak extrémně nezaspamují a je sranda:grin3: 
Dalším problémem je, že SH je už skoro mrtvý a lidi se od něho odklánějí. Bohužel. Chtělo by to po internetu více reklam na náš web.
A s těmi novinkami, před uveřejněním, by je měl posoudit admin, abychom se vyhnuli ,,novinek" typu: ,,Slyšel jsem, že možná..." ,,je to stoprocentní, to bude cool"...prostě aby se tam necpali písemné projevy na úrovni neandrtálců a ,,zaručenými" fakty ala Blesk.
To asi vše.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeWed 10 Jul 2013 - 12:43

aldaris napsal:
Není to špatný nápad, ale nebyl bych to já, abych neměl pár kritických připomínek:grin3: 
Tu registraci bych nedával, přijde mi to poměrně zbytečné. Stejně se tam bavíme cca čtyři lidi a ty občasné atrakce typu Martiny, to nijak extrémně nezaspamují a je sranda:grin3: 
Dalším problémem je, že SH je už skoro mrtvý a lidi se od něho odklánějí. Bohužel. Chtělo by to po internetu více reklam na náš web.
A s těmi novinkami, před uveřejněním, by je měl posoudit admin, abychom se vyhnuli ,,novinek" typu: ,,Slyšel jsem, že možná..." ,,je to stoprocentní, to bude cool"...prostě aby se tam necpali písemné projevy na úrovni neandrtálců a ,,zaručenými" fakty ala Blesk.
To asi vše.

OK. Dalo by se to řešit i nepovinou registrací, co se týká chatu. Pokud by se ale člověk přihlásil, vkládání příspěvků by bylo jednoduší: nemuselo by se psát jméno a opisovat kontrolní kód. Pro vkládání jiného obsahu, jako jsou novinky, vlastní tvorba atd. by už bylo registrace potřeba. A co se týká serióznosti novinek, mohlo by bejt pár dobrovolníků, kteří by se o to posouzení mohli starat. Někdo by vložil novinku, ta by se zatím uložila neveřejně a po schválení by se odklikla a poslala na veřejnost. Takhle by to mohlo fungovat i s dalšíma věcma jako jsou ty povídky atd. Díky Aldarisi. Renovace webu silent-hill.cz 2thumbsu

S tím zviditelněním se na jiných webech, aby se přilákali noví uživatelé se to bude ještě muset nějak promyslet. Renovace webu silent-hill.cz Ears 
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeFri 12 Jul 2013 - 22:12

Nemám nič proti plánovanej zmene. Občas to tu pozriem, či je niekde niečo nové, no ako píše aldaris - v poslednej dobe je to tu dosť mŕtve, ale hádam sa to časom zasa zmení k lepšiemu Renovace webu silent-hill.cz Wink2 .
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeMon 15 Jul 2013 - 18:34

No myslím, že se náš web už někde zviditelnil, i když ne zrovna tam, kde bych si to přál. Díky oné střelené feministce. Ale reklama je to taky.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeTue 13 Aug 2013 - 10:26

aldaris napsal:
No myslím, že se náš web už někde zviditelnil, i když ne zrovna tam, kde bych si to přál. Díky oné střelené feministce. Ale reklama je to taky.
negativní reklama je taky reklama XDD

ok k věci - je to vtipné že jsem zrovna dnes koukala na sh.cz a napadlo mě úplně to samé. Chtělo by to fakt kompletně překopat. Nebo aspoň trochu. Je fakt že SH už dnes není zas tak populární hororovka :/. Buď lidi pařej brutální krváky typu dead island, nebo stealthovky typu amnesia, penumbra (proti kterým rozhodně nic nemám). SH: DP mohl být spásou, ale nebyl. Downpour mám rozehraný a upřímně nechápu proč byl přijat poněkud chladně. Je to, pravda, trochu jiný SH, ale pořád je to hra, která má atmosféru zatraceně dobrou. (a po dlouhé době SH který mi způsobuje dost šílené sny). Co na tom že jsou tam (zatím) 2 typy nepřátel? V Penumbře taky byli jen čoklíci a pavouci a přesto to bohatě stačilo ;3. Ale zpět k věci. Myslím že je škoda aby SH padnul. I kdyby měl bejt jen pro těch pár fandů - revitalizace by přišla vhod.

Taky mě napadlo že by se mohly stránky přeložit do AJ. (I když to je dost složitý, no).

ale pokud by se mělo něčím začít, je to právě design.
BOMB: zkus napsat Honzovi. Kdysi dááávno jsme se bavili o vzhledu stránek a on říkal že by to předělal. Je to sice dávno co jsme to řešili, ale můžeš se ho zeptat:
http://www.jd-foto.cz/o.fotografovi

další věc - chybí tam hodně věcí o DP. Já bych možná reklamu založila právě na téhle hře, přijde mi že je dost nedoceněná. Vydali sice celkem málo kusů a proto se dost blbě shání, ale i tak by měli vynaložit trochu úsilí si tuhle hru zahrát.

další věc...problém webu souvisí s problémem samotného SH. tahle série - co si budem nalhávat - umírá. Bylo by fajn vytvořit rubriku typu "podobné hry/mody". Aby měli fandové co pařit než se lidi z Konami trochu vzchopí (jestli vůbec)...mno když tam má rubriku dead space 2, člověk se automaticky ptá, kde je sakra Penumbra? nebo Amnesia Hill mod? Kde je mod Cry of Fear? Kde je Lone Survivor? Je to zvláštní ale v indie hrách nebo modech je vliv SH vidět hodně :333

mno to je takový můj názor. Já vím, že nemám moc co mluvit, když se tu zjevím jednou za uherský rok Renovace webu silent-hill.cz Knife ale pokud bude mít kdokoliv návrh na nějaký článek ohledně SH a jemu podobných her...pokusím se Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeTue 13 Aug 2013 - 10:40

No přeložit do AJ by to mohl Syky, to je takový překladatel.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeTue 13 Aug 2013 - 10:46

aldaris napsal:
No přeložit do AJ by to mohl Syky, to je takový překladatel.
jo no - já mám kámošku co taky překládá...

btw - taky by se tam mohly dát rubriky SH komixů - ty v menu chybí (nebo jsem slepá Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeWed 14 Aug 2013 - 20:47

No nazdar. Kdo se to vrátil z otherworldu? Renovace webu silent-hill.cz Rolf  To je dost, že ses tady taky zase jednou zastavila g.schreiber. Konečně se tady objevila nějaká ženská, o který se dá říct, že je ok. Renovace webu silent-hill.cz 2thumbsu  Díky za ten typ ohledně grafika, určitě se mu v brzké době, až budu mít ve všem jasno, ozvu a domluvím se s ním. Ještě nemám pořádně rozmyšleno, jak to všechno bude ve výsledku fungovat, ale tvoje nápady jsou fajn. Něco takovýho by tam klidně bejt mohlo, proč ne. A s tou angličtinou je to taky super. Sice je to českej web, ale když se o nás dozvěděj i ve světě, určitě to nebude na škodu.

Já jsem pak taky dostal takovej nápad, ale opravdu jen takovej strohej, nic konkrétnío a to v tom smyslu, že by se tam dali začlenil nějaký zajímavý sociální funkce. Nerad bych z toho samozřejmě dělaj nějakej mini-facebook Renovace webu silent-hill.cz Rolf  to je samozřejmě nesmysl, ale nějaký zajímavý prkotinky by se tak třeba hodily. Nenapadá vás něco? Renovace webu silent-hill.cz Ears
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeWed 18 Sep 2013 - 17:49

bomb napsal:
No nazdar. Kdo se to vrátil z otherworldu? Renovace webu silent-hill.cz Rolf  To je dost, že ses tady taky zase jednou zastavila g.schreiber. Konečně se tady objevila nějaká ženská, o který se dá říct, že je ok. Renovace webu silent-hill.cz 2thumbsu  Díky za ten typ ohledně grafika, určitě se mu v brzké době, až budu mít ve všem jasno, ozvu a domluvím se s ním. Ještě nemám pořádně rozmyšleno, jak to všechno bude ve výsledku fungovat, ale tvoje nápady jsou fajn. Něco takovýho by tam klidně bejt mohlo, proč ne. A s tou angličtinou je to taky super. Sice je to českej web, ale když se o nás dozvěděj i ve světě, určitě to nebude na škodu.

Já jsem pak taky dostal takovej nápad, ale opravdu jen takovej strohej, nic konkrétnío a to v tom smyslu, že by se tam dali začlenil nějaký zajímavý sociální funkce. Nerad bych z toho samozřejmě dělaj nějakej mini-facebook Renovace webu silent-hill.cz Rolf  to je samozřejmě nesmysl, ale nějaký zajímavý prkotinky by se tak třeba hodily. Nenapadá vás něco? Renovace webu silent-hill.cz Ears
Tož měla jsem moc práce. Jsem v poslední dobou poněkud zaneprázdněná. Spíš mimo otherworld, ale pomalu se do "jiného světa" spíš navracím. Jak jsi pochodil s tím honzou?
Sociální funkce? Mno je tam shoutbox a možnost komentářů a odkaz na tenhle web. a tak bych to asi nechala. Mno sami víme jak ta socializace dopadla a ve větším měřítku si to moc neumím představit. Teda záleží na tom co máš na mysli Wink

Mě ještě napadla jedna věc. Po návštěvě opuštěné dvorany v Lokti. Viz:
http://gschreiber.deviantart.com/gallery/45895982
omlouvám se za (ne)kvalitu ale neměla jsem po ruce nic jinýho než nokii 2700 s 2mpix foťákem (no na druhou stranu - na 2mpix to zas tak zlý není )

Prostě by nebylo špatný tam hodit nějakou Urbex (Urban exploration) rubriku.
Možná tohle by se dalo socializovat. "Najdi si svůj kousek Silent Hillu." Lidi z čr by se mohli dělit o své dojmy z návštěv opuštěných budov v naší zemi i zahraničí. Udělat tady takového malého Urbex průvodce Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeSun 29 Sep 2013 - 21:25

Honzovi jsem zatím nepsal, protože zatím spíš vymejšlím, jak by to mohlo bejt udělaný, ale chystám se. Jinak taky zrovna moc času nemám. Konečně píšu nějakej ten kód za peníze, ale snad do konce října bude základní web hotovej (to co tam je + novej kabát). Tohle je jen taková prkotina. Nic těžkýho to není, ale žádnej strach. Já to ošéfuju. Renovace webu silent-hill.cz Grin3 

Jinak s těma komixama mě to taky napadlo. Budou tam 3 kategorie: hry, filmy a komixy. V každý budou nějaký ty informace, tak, jak to tam máme.

No a s těma fotkama to je taky dobrej nápad. Jenom si tak říkám, jestli by se hodilo to ukládat přímo na server nebo to dávat někam jinam a na web dávat jen náhledový odkazy nebo tak nějak.Renovace webu silent-hill.cz Computer
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeTue 1 Oct 2013 - 10:03

bomb napsal:
Honzovi jsem zatím nepsal, protože zatím spíš vymejšlím, jak by to mohlo bejt udělaný, ale chystám se. Jinak taky zrovna moc času nemám. Konečně píšu nějakej ten kód za peníze, ale snad do konce října bude základní web hotovej (to co tam je + novej kabát). Tohle je jen taková prkotina. Nic těžkýho to není, ale žádnej strach. Já to ošéfuju. Renovace webu silent-hill.cz Grin3 

Jinak s těma komixama mě to taky napadlo. Budou tam 3 kategorie: hry, filmy a komixy. V každý budou nějaký ty informace, tak, jak to tam máme.

No a s těma fotkama to je taky dobrej nápad. Jenom si tak říkám, jestli by se hodilo to ukládat přímo na server nebo to dávat někam jinam a na web dávat jen náhledový odkazy nebo tak nějak.Renovace webu silent-hill.cz Computer
Okay - to je dobře Wink

no možná by bylo dobrý ten Urbex dělat jako článek/článeček s výběrem nejlepších fotek (třeba 5-6) a na konec článku hodit odkaz na stránku kde daná osoba má těch fotek víc. Blog, web, deviantart atd. ... u FB je to trochu složitý, protože se nemusí zobrazit neregnutému uživateli - ano v dnešní době opravdu existují lidé co nemají FB (já) Renovace webu silent-hill.cz Grin3 

nebo to můžeš hodit rovnou na web.

První varianta ti ušetří místo na webu (nevím jakej tam máš limit), ale nevýhoda je v tom, že za prvé ne každej má na netu svůj profil/blog/dA cokoli a za druhé existuje riziko že daná osoba profil opustí a fotky jsou v háji. Druhá možnost ti zase zahltí web. Proto mě napadlo, že součástí toho webu by mohl bejt nějakej blog, kde by byly jen ty fotky. Mohlo by se to hodit na blog.cz. Klidně ho založím, ať to neděláš sám všechno.

Jinak jak mám na sh.cz tu teorii o dahlii alesse kultu atd. To tam nedávej...mám někde předělanou verzi. A víc článků. Já vím že jsem slíbila ty články zveřejnit na Rzi...jenže tehdy jsem je nemohla najít. Našla jsem je celkem nedávno...jenom to chce trochu doladit. Takže pokud na to zas nezapomenu mohla bych ti to poslat tenhle týden.

Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeThu 3 Oct 2013 - 19:19

S tím blogem zatím počkej. Ono by to nebylo pěkný, kdyby byl ten web takhle fragmentovanej. Zatím to stejně nijak nespěchá. Napadlo mě třeba to, že by to tam člověk nahrál a mohlo by se třeba hlasovat, který fotky jsou nejlepší. Ty, co by vyhrály by tam zůstaly a ty co by neprošly by se smazaly. Hlavně kvůli tomu místu. Ale já ve skutečnosti ještě ani nevím, kolik místa tam bude jestli to vůbec bude na tom starým serveru nebo se to dá navovej... To se ještě musí dohodnou s Hesim nějak.

Jinak ty články mě posílat nemusíš. Web bude totiž obsahovat možnost se zaregistrovat a po registraci budeš moci nahrávat vlastní obrázky a psát i vlastní články, takže to budeš kdykoli moci uploadnout sama, kdykoli to upravit nebo třeba i smazat.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeThu 3 Oct 2013 - 21:02

bomb napsal:
S tím blogem zatím počkej. Ono by to nebylo pěkný, kdyby byl ten web takhle fragmentovanej. Zatím to stejně nijak nespěchá. Napadlo mě třeba to, že by to tam člověk nahrál a mohlo by se třeba hlasovat, který fotky jsou nejlepší. Ty, co by vyhrály by tam zůstaly a ty co by neprošly by se smazaly. Hlavně kvůli tomu místu. Ale já ve skutečnosti ještě ani nevím, kolik místa tam bude jestli to vůbec bude na tom starým serveru nebo se to dá navovej... To se ještě musí dohodnou s Hesim nějak.

Jinak ty články mě posílat nemusíš. Web bude totiž obsahovat možnost se zaregistrovat a po registraci budeš moci nahrávat vlastní obrázky a psát i vlastní články, takže to budeš kdykoli moci uploadnout sama, kdykoli to upravit nebo třeba i smazat.
Jo šak já nic eště vytvářet nebudu. Já jen kdybys chtěl tak bych to založila. Ok to je super...:333

Jinak mě napadlo - jak jsem dneska koukala na pozadí záhlaví SH.cz, říkala jsem si že kdybys chtěl mohla bych vytvořit nějaký fan-art záhlaví...buď kresba v kombinaci s coloringem v gimpu anebo ve 3D (nějaké to napózování v Laře a napózování v 3Dsmaxu) - nechala bych na tobě. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeThu 3 Oct 2013 - 21:40

To je paráda to s tím záhlavím. Renovace webu silent-hill.cz Yay  Původně jsem si říkal, že bych udělal tu grafiku toho webu já, jde totiž jen o obyčejný barvy. Já bych to totiž nechtěl dělat nijak moc načančaný, protože spíše tíhnu k těm jednoduším řešením, který se mi zdaj někdy i lepší. Na to není třeba žádnej grafik, ale co se týká třeba toho záhlaví, tak jsem původně přemýšlel nad tím Honzou, jak si mi ho doporučovala. Pravda je, že jsem ho ještě nekontaktoval, ale na webu uř dělám. Takže kdybys měla opravdu zájem to udělat, byla by to paráda. Udělej to jak uznáš za vhodný. Renovace webu silent-hill.cz Thumbsup 

Tělo webu bude široký 1 000 px, takže i to záhlaví bude takhle široký. Výšku tam zatím mám 250 px, ale kdyby se ti to zdálo moc, klidně to na výšku udělej menší. Pro mě to pak stejně bude jen přepsání jednoho čísla na jednom řádku, takže se tím vůbec nemusíš omezovat. A původně, když jsem nad tím záhlavím přemýšlel, tak mě napadlo, že by mohlo těch 1 000 px na některých místech přesahovat, jako to maj tady: http://silenthillheaven.com/main/ a třeba tam někde uprostřed by mohlo bejt Halo of the Sun. Ale jak říkám, tohle je na tobě. Já si na starosti nechám radši jen ten kód. Renovace webu silent-hill.cz Rolf Ale to namalovaný by určitě vypadalo perfektně, to snad ještě nikdo nemá.Renovace webu silent-hill.cz Wink3 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeThu 3 Oct 2013 - 22:14

bomb napsal:
To je paráda to s tím záhlavím. Renovace webu silent-hill.cz Yay  Původně jsem si říkal, že bych udělal tu grafiku toho webu já, jde totiž jen o obyčejný barvy. Já bych to totiž nechtěl dělat nijak moc načančaný, protože spíše tíhnu k těm jednoduším řešením, který se mi zdaj někdy i lepší.
Tělo webu bude široký 1 000 px, takže i to záhlaví bude takhle široký. Výšku tam zatím mám 250 px, ale kdyby se ti to zdálo moc, klidně to na výšku udělej menší.
1000x250 je ok, řekla bych...jsem chtěla použít něco co je tak nějak společný všem dílům HotS je fajn, ale zdá se mi že ten symbol je profláklej až moc...taky by mě zajímalo do jakejch barev chceš ten web nahodit - aby ten můj obrázek nebyl jak pěst na oko.

Chápu co myslíš tou jednoduchostí Wink
Mě se třeba hrozně líbí design tady tohodle webu http://www.silenthillmemories.net/main/main_ru.htm
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeFri 4 Oct 2013 - 22:17

g.schreiber napsal:
bomb napsal:
To je paráda to s tím záhlavím. Renovace webu silent-hill.cz Yay  Původně jsem si říkal, že bych udělal tu grafiku toho webu já, jde totiž jen o obyčejný barvy. Já bych to totiž nechtěl dělat nijak moc načančaný, protože spíše tíhnu k těm jednoduším řešením, který se mi zdaj někdy i lepší.
Tělo webu bude široký 1 000 px, takže i to záhlaví bude takhle široký. Výšku tam zatím mám 250 px, ale kdyby se ti to zdálo moc, klidně to na výšku udělej menší.
1000x250 je ok, řekla bych...jsem chtěla použít něco co je tak nějak společný všem dílům HotS je fajn, ale zdá se mi že ten symbol je profláklej až moc...taky by mě zajímalo do jakejch barev chceš ten web nahodit - aby ten můj obrázek nebyl jak pěst na oko.

Chápu co myslíš tou jednoduchostí Wink
Mě se třeba hrozně líbí design tady tohodle webu http://www.silenthillmemories.net/main/main_ru.htm
Ahoj, zdravím ze záhrobí. Jestli vám do toho můžu trochu kecat, tak bych doporučil víc jak 1000px pro logo (pro tělo je to ok), přeci jen je už rok 2013 nativní rozlišení je fullHD nebo HDready při 16:9 X 10, třeba zmíněný http://www.silenthillmemories.net/ používá 1280px na logo. CSHH byl dělán v roce 2006-2007 a nativní v té době bylo 1024px nebo 1280px u většiny monitorů navíc 4:3. Dnes by logo mělo být větší než 1000px. Jinak jsem pro, aby bylo vytvořené podobně jako http://silenthillheaven.com/main/, tedy aby „rušilo“ rámec webu.
Pro starší monitory je možné logo koncipovat stejně jako http://www.silenthillmemories.net/, tak aby na okrajových částech nebylo nic důležitého a monitor to mohl osekat, aniž by návštěvník přišel o něco důležitého.
Jinak good luck. Těší mě, že nezůstalo jen u slov, ale že se na renovaci CSHH pilně pracuje Renovace webu silent-hill.cz Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 13:15

Vlastně to je pravda. Ono by to pak bylo moc úzký. Když jsem se teď díval na ten http://www.silenthillmemories.net/ tak mě napadlo, že bychom to mohli udělat tak, jak to maj oni. Oni tam vlastně žádný logo nemaj. Maj to řešený tak, že tam maj danej obrázek na pozadí a v záhlaví, kde je jako by to logo (kde je napsán název webu) je jenom klikací oblast, ale obrázek v ní vložen není. Takže pokud bys g.schreiber mohla udělat tohle, že bys vytvořila nějaký hezký tématický pozadí, třeba o šířce 1600 x 500 dejme tomu (nemusí to bejt úplně přesně tak) a byl by ten obrázek řešen tak, aby mohl plynule po okrajích a vespod přejít v černé pozadí, tak by to bylo asi ideální. Možná tak, jak to maj právě oni. Po stranaách okousaný a dole přechod do černa.
A pokus se spíše, než vytvořit nějakou koláž postaviček a příšer udělat něco, co bude vypadat jako celek a tématicky se to bude právě k SH hodit aby se tam po vadání dalších her nemusely přidávat nový postavičky atd. Mohl by to bejt třeba takovej pohled do otherworldu, jako třeba tady: http://www.relyonhorror.com/wp-content/uploads/2013/08/shbg.png anebo by to mohl být spíše pohled do zamlžených ulic. To je na tobě. Co na to říkáš? Dalo by se to?

EDIT: A nebo mě teď ještě tak napadlo, že pokud bys udělala oba ty obrázky, tak bych je pak nechal přepínat podle denní doby. Ve dne by byl ten zamlženej a v noci ten s otherworldem.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeSat 5 Oct 2013 - 23:50

bomb napsal:


EDIT: A nebo mě teď ještě tak napadlo, že pokud bys udělala oba ty obrázky, tak bych je pak nechal přepínat podle denní doby. Ve dne by byl ten zamlženej a v noci ten s otherworldem.
hej to jsem kdysi chtěla udělat na blogu ale nešlo to (technicky) XDDDD

jinak s těma postavičkama máš pravdu - proto jsem chtěla použít něco jednoduchýho... mě eště napadla třeba sestřička - sice v nejnovějším sh nebyly ale neva

ow taky nejni špatnej Wink

taaakže se mám držet spíš červeno-oranžovejch barev? Nebo spíš chladné barvy? Abych už mohla začít Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeSun 6 Oct 2013 - 11:12

Asi ty červeno oragnžový barvy pro ten otherworld +jestli budeš chtít ( a to se klidně dá přidat až později ) bys mohla udělat to zamlžený pozadí v bílejch barvách + asi šedá, ale stačí až později. Alespoň se ten web bude postupně vyvíjet a upgradovat. Renovace webu silent-hill.cz Wink2 A asi technicky to udělej asi takhle: http://www.silenthillmemories.net/main/main_pics/shlm_banner_4.0.jpg aby tam byla dole ten přechod do černa a uprostřed pod tím záhlavím černá barva. Ulož to taky jako jpg, aby to mělo pěkný barvy. A nahoru do toho záhlaví napiš Czech Silent Hill Heaven. Já udělám tu grafiku toho webu takhle: bílý tělo pro obsah stránky, černej text a červený odkazy, podobně, jak to maj na: http://silenthillheaven.com/main/

Později, kdybys potom přidala ještě ten druhej obrázek pro pozadí, ten zamlženej, bych pro nějupravil i tu grafiku těla webu, aby to s tím více ladilo a podle času by se to přepínalo. Mohlo by to bejt třeba od 8:00 do 20:00 mlha a od 20:00 do 8:00 otherworld + přepnutí barev těla webu, aby to ladilo. Ale teď se raději zaměř na ten otherworld.

Až budu mít něco hmatatelnýho, co se už bude dát ukázat, tak to nahdím na jeden free server abyste se mohli podívat a připsat sem nějaký ty připomínky.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeSun 6 Oct 2013 - 23:34

bomb napsal:
Já udělám tu grafiku toho webu takhle: bílý tělo pro obsah stránky, černej text a červený odkazy, podobně, jak to maj na: http://silenthillheaven.com/main/

Až budu mít něco hmatatelnýho, co se už bude dát ukázat, tak to nahdím na jeden free server abyste se mohli podívat a připsat sem nějaký ty připomínky.
Tak on i ten šedý/foggy svět se může ztrácet do černa...ok něco už vymyslím
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitimeMon 7 Oct 2013 - 0:03

Ten zamlženej obrázek by spíš mohl přecházet do čistě bílý. Víc to pak bude ladit k těm barvám na tělě stránky. Otherworld by zase spíš měl přecházet do černý. Ale co se týká těch barev na stránce samotný, to se doladí až budou tyhle obrázky. Jinak díky, že si se toho ujala. Renovace webu silent-hill.cz Wink3 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Renovace webu silent-hill.cz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renovace webu silent-hill.cz   Renovace webu silent-hill.cz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Renovace webu silent-hill.cz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: CSHH 2.0-
Přejdi na: