Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Final Fantasy

Goto down 
+12
seffpg
Dalihrob
bomb
domek77
Johny
Pyramid Head
Hesi
bobulky
vatiell
Shadow Follower
pepazdepa
Lenne
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 20:11

A co tahle super japonská herní série,měli jste možnost si ji zahrát ?? Já osobně ano, od VII až po X-2 a musím říct, Final Fantasy je jedna z mých nejoblíbenějších her (samozřejmě až po Silent Hillu Final Fantasy Wink3) a co vy máte rádi hry v tomto stylu ?


Naposledy upravil dne Wed 15 Nov 2006 - 18:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 20:50

no, vzhledem k tomu, že můj kamarád je FFFanatik a má ps1, tak jsem měl tu čest okusit od I do IX (bez III, ta nevyšla na ps1) a je to opravdu geniální hra (příběhově i ostatními faktory). Ale SH je SH, no...

jaká je vaše nejoblíbenější FF? a co říkáte na (už) 2 filmy? podle mě FF VII: Advent Children byla jedna z nejdokonalejších herních filmových konverzí (i když animovaná...)
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeTue 5 Sep 2006 - 13:25

Moje nejoblíbenější byla sedmička,to bylo prostě super,ostatní byly taky dobré,ale tahle měla nejlepší příběh a postavy,když jsem dostala sedmičku do ruky tenkrát,nemohla jsem se od ní odtrhnout Very Happy Proto se mi hodně líbil i ten film Advent Children,tam jsem mohla vidět své staré známé ve skvělé grafice Smile Ten druhý film jsem ani neviděla,slyšela jsem,že teda nebyl nic moc,tak jsem se k němu ani nedostala. Ale už se těším na další díly !!! bounce Je to opravdu jedna z mých nejoblíbenějších her Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeWed 6 Sep 2006 - 20:19

Asi je to škoda,ale já se bohužel ke hraní této hry nedostal,i když jsem o ni hodně slyšel. Možná někdy budu mít to štěstí...Sad
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 23:18

Shadow Follower napsal:
Asi je to škoda,ale já se bohužel ke hraní této hry nedostal,i když jsem o ni hodně slyšel. Možná někdy budu mít to štěstí...Sad

omg nikdy nehrál? Final Fantasy Grin3 vždyť už se chystá 13. díl, já osobně doporučuju FF8 na PS1, můj první FF a největší favorit...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeWed 15 Nov 2006 - 14:28

pepazdepa napsal:
Shadow Follower napsal:
Asi je to škoda,ale já se bohužel ke hraní této hry nedostal,i když jsem o ni hodně slyšel. Možná někdy budu mít to štěstí...Sad

omg nikdy nehrál? Final Fantasy Grin3 vždyť už se chystá 13. díl, já osobně doporučuju FF8 na PS1, můj první FF a největší favorit...

No tak mě zrovna osmička moc nechytla, to spíš super byla 7 a teď pařím dvanáctku a je to bomba !! Ale už se nemůžu dočkat na SH 5 Final Fantasy Yay Final Fantasy Yay Final Fantasy Yay
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeWed 15 Nov 2006 - 16:00

já to hrál zajímavě, nejdřív FF8, úplně bomba, super, pak FF1,2,4,5 (kamarád magor si koupil sadu) a až když vyšel FF:Advent Children, tak jsem hrál i FF7, akorát tam mám zásek u sephirotha jak zabije aeris Final Fantasy Sad3 tak jsem moc slabej abych ho porazil.... :-/
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeWed 22 Nov 2006 - 9:49

Japonská RPG...to je moje.
Final fantasy žebříček: FFX,X-2,VII,XI,VIII,VI
Dále doporučuju Xenosagu, či Shin Megami Tensei, Arc the Lad nebo La Pucelle...

Hej Lenne, jaktože máš 12? Někteří lidé si musí čekat na Pal verze Final Fantasy Bomb Final Fantasy Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeWed 22 Nov 2006 - 11:10

vatiell napsal:
Japonská RPG...to je moje.
Final fantasy žebříček: FFX,X-2,VII,XI,VIII,VI
Dále doporučuju Xenosagu, či Shin Megami Tensei, Arc the Lad nebo La Pucelle...

Hej Lenne, jaktože máš 12? Někteří lidé si musí čekat na Pal verze Final Fantasy Bomb Final Fantasy Rifle

Final Fantasy 2giggle neboj dočkáš se,těš se protože to si užiješ Final Fantasy Wink2
btw.Xenosagu jsem hrála,ale nějak mě to nechytlo,bylo to na mě až moc fantastický a vůbec jsem nevěděla o co jde...
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 14:26

Jen to nikdo neporovnávejte s Diablem, Silent Hillem nebo jinou akční hrou.

Jednak by se to nedalo srovnávat, neb je FF RPG, ouplně jiný žánr a druhak by si pak asi ostatní hry z jiných žánrů moc neobstojily. Chudák Silent Hill by se nemohl ani rovnat.

Tedy pokud je na to koukáno z očí RPG fanatika jako já.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Final Fantasy XIII na PC   Final Fantasy Icon_minitimeThu 24 Jul 2008 - 20:27

Final Fantasy se po dlouhé době vrací i na PC Final Fantasy Yay

http://hratelne.centrum.cz/zpravy/clanek.phtml?id=611721
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 20:38

jj final fantasy9 ff7 a ff10 a ff12 fakt skvělá serie
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSun 8 Feb 2009 - 13:12

Ja som hral síce len FF X na PS2, ale musím povedať, že sa mi to veľmi páčilo, čo sa týka príbehu a grafiky, keď som to spustil prvý krát Final Fantasy 2thumbsu , ale to už bolo veľmi dávno...FF X-2 som nehral Final Fantasy Sad2 ...filmy som videl zatiaľ všetky, ak sa nemýlim, tak sú len 2...no a ak by som mal PS3,čo nemám Final Fantasy Sad2 , tak si určite kúpim FF XIII a Final Fantasy vs. XIII Final Fantasy 2thumbsu Final Fantasy Yes
Návrat nahoru Goto down
domek77
Registrovaný uživatel
domek77


Poeet p?íspivku : 17
Age : 29
Bydliště : Žďár nad Sázavou
Registration date : 06. 02. 09

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Final fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeMon 9 Feb 2009 - 19:50

celkem tenhle styl mám rád hlavně grafika je pěkná
Návrat nahoru Goto down
http://www.and1nba.estranky.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeTue 16 Mar 2010 - 11:18

Final Fantasy 7 je po celém světě považována za ten úplně nejlepší díl série. Pro mě to ovšem byla asi FF9, protože byla celkem taková úplně jiná. Výte, ty malý postavičky s velkejma hlavama. To je prostě něco. Přesně, jako ty původní Final Fantasy pro starý Nintenda, akorát v jiný grafice.
Jinak asi nemůžu porovnat, který díl je pro mě lepší nebo horší, protože ty hry jsou všechny úplně dokonalý. Je to sand jediná herní série na světě, která je pořád stejná a přitom pokaždý jiná. Jinak jsem hrál 6,7,8,9,10 a na PSP FF Tactics a Crisis Core: Final Fantasy 7.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSat 20 Mar 2010 - 14:51

bomb napsal:
Final Fantasy 7 je po celém světě považována za ten úplně nejlepší díl série. Pro mě to ovšem byla asi FF9, protože byla celkem taková úplně jiná. Výte, ty malý postavičky s velkejma hlavama. To je prostě něco. Přesně, jako ty původní Final Fantasy pro starý Nintenda, akorát v jiný grafice.
Jinak asi nemůžu porovnat, který díl je pro mě lepší nebo horší, protože ty hry jsou všechny úplně dokonalý. Je to sand jediná herní série na světě, která je pořád stejná a přitom pokaždý jiná. Jinak jsem hrál 6,7,8,9,10 a na PSP FF Tactics a Crisis Core: Final Fantasy 7.

Je považována, ale myslím si, že není. S kamarádem jsme dohráli skoro všechno a stejnak mi nejvíce sedlo FF 1, FF8 a FF10. To je na každém, co se komu líbí víc či míň.
Návrat nahoru Goto down
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 22:35

IX,VI,VIII,VII,IV
pořadí oblíbenosti těch, které jsem hrál
Devítka doteď zůstává mojí nejoblíbenější hrou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSat 17 Apr 2010 - 13:37

To moje nej bude vždy sedmička, už jenom proto že to byla v historii první videohra, kterou jsem kdy hrál. Jinak krom dvanáctky zbožňuju všechny.
Zrovna hraju 13 na Xboxu a je to nářez.
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
seffpg
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 34
Registration date : 16. 05. 10

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 8:37

Me osobne se nejvice libi FF X ma slusne zamotanej dej a zda se mi pristupnejsi, a hned po nem asi FF VIII. Jen je skoda ze si nemuzu zahrat Losd Odysey , pry je to take pecka mezi JRPG.
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSat 7 Aug 2010 - 19:56

seffpg napsal:
Me osobne se nejvice libi FF X ma slusne zamotanej dej a zda se mi pristupnejsi, a hned po nem asi FF VIII. Jen je skoda ze si nemuzu zahrat Losd Odysey , pry je to take pecka mezi JRPG.
Heej Lost Odyssey je fakt pecka. Je to stará škola (jakože náhodné souboje, klasický schématický herní systém) ale příběh je holně silný, plus k tomu přidej pěknou grafiku a epický soundtrack od Uematusa (či Uematsua? teď nevím) a máš jistou pecku. Jen škoda, že se to tolik neprodává. Jinak Sakagutchi (ten co dělal vesměs všechy FFka až po desítku a Lost Odyssey a Blue Dragona) ď dělá svojí poslední hru. Má příznačný název Last Story
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSat 7 Aug 2010 - 21:58

Třeba to je jenom kec a bude dál dělat. I když bych se tomu odchodu nedivil. Lost Odyssey nebyl žádný prodejní hit a Blue Dragon taky ne.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSat 7 Aug 2010 - 23:12

Hironobu Sakagutchi chce skončit? Já myslel, že The Last Story má bejt hra, kterou chce navázat a vlastně i tak trochu odkázat na final fantasy, který kdysi dělal. Údajně proto se ta hra jmenuje The Last Story (Poslední příběh), jako odkaz k Final Fantasy (Poslední fantasie). Ale možná že to má i ten smysl, že je to tedy jeho poslední hra a tak se chce rozloučit ve velkém stylu. Škoda, protože lidí jako je on je jenom málo.

A teď menší odbočka:
Víte, že se jeden z hlavních tvůrců Final Fantasy XII zbláznil a museli ho odvést do blázince? Nevím už jak se jmenoval, ale jednou jsem to četl v OPS2. Prý to byl jeden z těch hlavních vedoucích celého projektu a protože víme, jací jsou japonci puntičkáři a vše, co dělají, dělají ve směs pořádně a dokonale, tak i Final fantasy XII byl tak náročný projekt, že se jim tam z toho ten jeden japonec zbláznil.
Kam se tedy hrabe ten náš Silent Hill. Final Fantasy Rolf
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeSat 7 Aug 2010 - 23:48

Se fakt zbláznil? Final Fantasy Shocked2 Jsem sice četl, že měl nějaké zdravotní problémy, tak první co mě napadlo byl třeba infarkt, ale zbláznil? To je síla.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeTue 8 May 2012 - 11:28

XIII

můj první vstup do FF světa proběhl přes Walkthrough na YT a to FF XIII. (taky za to trochu mohl kanál REmpty489 - doporučuji každému fanouškovi FFXIII) A tu hru jsem si zamilovala od první cutscneny. Zkoušela jsem to hrát, ale na mě je to moc těžký, (navíc hry už stejně nehraju), takže jsem to tak před měsícem dokoukala a musím říct, že Lightning Farron předběhla o kousek Heather Mason v mém žebříčku oblíbenosti postav Final Fantasy Grin3
Příběh je zajímavý, ale hlavně postavy nemají chybu...hratelnost posoudit nemůžu...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitimeMon 21 May 2012 - 12:20

Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sponsored content





Final Fantasy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Final Fantasy   Final Fantasy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Final Fantasy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: