Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Walterova panenka

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
veselykralicek
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 05. 04. 13

Walterova panenka Empty
PříspěvekPředmět: Walterova panenka   Walterova panenka Icon_minitimeFri 5 Apr 2013 - 9:22

Ahoj chtěl bych se zeptat, co se stane, když seberete na schodech Walterovu panenku. Ve všech návodech se píše, že panenku nemám za žádnou cenu sbírat, ale nikde se taky nepíše, proč ji nemám sbírat a co by se stalo, kdybych ji sebral.
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Walterova panenka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Walterova panenka   Walterova panenka Icon_minitimeFri 5 Apr 2013 - 12:59

to sa stane pretoč na čas : 2:16 ked ju zeberieš a daš si ju do debne a odideš preče prideš do miesnosti a hore nad debnov sa obiavi
kód:
http://img809.imageshack.us/img809/6652/iiiiiiiiic.jpg
ked som hral 1 krad tak som to bral aj ja ale potom zistel čo to robi tak som ju prestal bravat Walterova panenka 2err
Návrat nahoru Goto down
veselykralicek
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 05. 04. 13

Walterova panenka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Walterova panenka   Walterova panenka Icon_minitimeFri 5 Apr 2013 - 14:15

No a to něčemu vadí?
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Walterova panenka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Walterova panenka   Walterova panenka Icon_minitimeFri 5 Apr 2013 - 21:37

ano ubera energiu možeš aj zomret a to ho sa nezbavyš daš tam sviečku zmizneto a potom odejdeš preč prideš a znova sa to obiavy a ešte zli pritup ku debne minaš svičky aj medajlon ps ked ju zeberieš tak ju musiš fur nosit zesebou v invetary hentak sa ty to nebude obiavovat doma ked budeš nosit zesebou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Walterova panenka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Walterova panenka   Walterova panenka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Walterova panenka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Panenka...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: