Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Piráti z Karibiku 2

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Piráti z Karibiku 2 Empty
PříspěvekPředmět: Piráti z Karibiku 2   Piráti z Karibiku 2 Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 20:05

Neviděli jste někdo piráty z Karibiku 2 ?? A jestli jo,jak se vám to líbilo,já myslím,že to bylo docela sranda Piráti z Karibiku 2 Yay Hlavně Jack,ten neměl chybu Piráti z Karibiku 2 Icon_biggrin


Naposledy upravil dne Tue 14 Nov 2006 - 22:20, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Piráti z Karibiku 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piráti z Karibiku 2   Piráti z Karibiku 2 Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 23:26

No ja jsem si nekde precetl, ze je to "pry nejlepsi hollywoodsky film tohoto roku", tak jsem byl zvedavy. No a musim rict, ze jsem byl docela prekvapeny. I presto, ze nekdy docela nuda, tak nektere sceny byly fakt legracni a film jako takovy dejove skutecne nadupany. Jo velky rozpocet se vazne pozna. No a pirat Deep - vazne skvely, i kdyz ty vtipky me zrovna moc nebraly.
mmchd.: Na tu scenu s mlynskym kolem jen tak nezapomenu.
Wink
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Piráti z Karibiku 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piráti z Karibiku 2   Piráti z Karibiku 2 Icon_minitimeTue 5 Sep 2006 - 21:23

Já se na ten film teprve chystám...Razz
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Piráti z Karibiku 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piráti z Karibiku 2   Piráti z Karibiku 2 Icon_minitimeTue 22 Jan 2008 - 12:54

Hlavně Jack,ten neměl chybu
KAPITÁN!...,kapitán Jack Sparow Piráti z Karibiku 2 G
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Piráti z Karibiku 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piráti z Karibiku 2   Piráti z Karibiku 2 Icon_minitimeTue 22 Jan 2008 - 16:51

Lenne napsal:
Neviděli jste někdo piráty z Karibiku 2 ?? A jestli jo,jak se vám to líbilo,já myslím,že to bylo docela sranda Piráti z Karibiku 2 Yay Hlavně Jack,ten neměl chybu Piráti z Karibiku 2 Icon_biggrin
Hmmm, dobrý? Možná po požití trávy, LSD, Extáze nebo jiný lehký drogy pro děti.

Když jsem koukal na Piráty z Karibiku 1, poměrně jsem se bavil.
Říkám poměrně, neb to nebylo nic extra.
Už u prvního dílu jsem se nudil u extrémních natahovacích secénách aneb - "Děláme dlouhý záběry na cokoliv, nebot je jinak délka filmu mizerná".

Dvojka - na kterou jsem se koukal z donucení mne dokázala opravdu neskutečně nudit. Mnohem více, nežli první díl, stejně tak víc, než například Matrix 2 a 3 - což jsou dle mne propadáky a zklamání opravdu vrcholné.
Ale zpět k Pirátům. Nuda, nuda, nuda a zase jenom nuda.

A to ne kvůli hereckým výkonům, či snad špatnému příběhu.
Jde právě o ty scény, které měly vyrážet dech.
Bohužel to na mne, stejně tak, jako u každého jiného filmu s podobným stylem natahování, působylo přesně opačně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Piráti z Karibiku 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piráti z Karibiku 2   Piráti z Karibiku 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Piráti z Karibiku 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Music & Movie Room-
Přejdi na: