Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rozlišení obrazovky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitimeTue 27 Dec 2011 - 16:45

Po dlouhém čase jsem se rozhodl znovu si zahrát SH2 (na PC). Je tady ale jeden docela nehezký problém. Hra podporuje rozlišení jenom ve verzích 640 x 480, 800 x 600 a 1024 x 768. Mám monitor 1366 x 768 a takhle ta hra vypadá jak široká američanka. Nevíte jestli na to není nějaká oprava? Já už se koukal ale nic jsem nenašel. Ten stejnej problém je i se SH3.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitimeTue 27 Dec 2011 - 18:14

Tak to mám obavu že máš smůlu, o žádném patchi nevím a Konami už na dvojku zvysoka se.e. Tak si nastav monitor na 1024 a až dohraješ, dej si to zpátky. Rozlišení obrazovky Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitimeTue 27 Dec 2011 - 19:11

Tak s tím rozlišením jsem to zkusil a vypadá to, že by to tak mohlo i bejt. Rozlišení obrazovky Computer
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitimeTue 27 Dec 2011 - 20:20

Aspoň něco. To víš, je to stará hra.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitimeSun 29 Apr 2012 - 18:51

bomb napsal:
Tak s tím rozlišením jsem to zkusil a vypadá to, že by to tak mohlo i bejt. Rozlišení obrazovky Computer
A ako si to vyriesil to rozlisenie? Porad pls aj ja po dlhom case uvazujem nad tym ze to zahram.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitimeSun 29 Apr 2012 - 20:09

silent napsal:
bomb napsal:
Tak s tím rozlišením jsem to zkusil a vypadá to, že by to tak mohlo i bejt. Rozlišení obrazovky Computer
A ako si to vyriesil to rozlisenie? Porad pls aj ja po dlhom case uvazujem nad tym ze to zahram.

Jenom jsem ve Windowsech nastavil rozlišení monitoru na 1024 x 768 a ve hře jsem rozlišení nastavil taky na 1024 x 768, ale už si přesně nepamatuju, jsetli to fungovalo. Ono pokud je širokej monitor, tak to v tý hře stejně bude široký. Ale tak dá se to hrát i tak. Rozlišení obrazovky Computer
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rozlišení obrazovky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozlišení obrazovky   Rozlišení obrazovky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rozlišení obrazovky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: