Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problem s baterkou v SH2!

Goto down 
+2
pepazdepa
skelet
6 posters
AutorZpráva
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 12:12

V teto hre mi bohuzel nefunguje baterka, tzn. neosvetluje okolni textury ani modely postav. Jiste uznate ze takove hrani by asi bylo dost drsne, pro mne tedy nerealne. Mam Radeon 9250, pokud mel nekdo podobny problem, zna reseni (v nastaveni jsem zkusil snad vsechno) napiste pls. dik
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 12:51

vítám tě tady na fóru a ne, nikdy jsem neměl problém - třeba proto, že jsem hrál sh2 na ps2 a né na pc... zkusils ji zapnout? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 13:14

Taky tě vítám ,No když nic nepomáhá,zkus to přeinstalovat,možná,že to pomůže Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 21:04

Nechcem z tebe dělat blbce,ale...máš ji doopravdy zapnutou? Mě na pc hra běhala bez problemů. Jinak na PS tyhle problémy odpadaj..Smile Myslím že se baterka zapínala klasicky klávesou L,nebo v inventáři-mrkni jestli je na ON.
Návrat nahoru Goto down
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSun 3 Sep 2006 - 13:23

Njn, diky za duveru. Ano, opravdu jsem jako prvni vec zkontroloval jestli je v rezimu "on". A jestli je ma anglictina v poho, tak by to melo byt zapnute. Mi asi nezbude zkusit preinstalovat, mozna s celym systemem. Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSun 3 Sep 2006 - 13:31

skelet napsal:
Njn, diky za duveru. Ano, opravdu jsem jako prvni vec zkontroloval jestli je v rezimu "on". A jestli je ma anglictina v poho, tak by to melo byt zapnute. Mi asi nezbude zkusit preinstalovat, mozna s celym systemem. Smile
No zkus však uvidíš, Very Happy ono je fakt dost blbý běhat po Silent Hillu s blbou baterkou,která nesvítí..to by byl pak ještě větší horor než to je Twisted Evil Problem s baterkou v SH2! Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeSun 3 Sep 2006 - 16:18

Co ovladače,nemáš zastaralý? Nebo zkus stáhnout nějakej patch, nebo tak něco...
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Ovladače   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeTue 26 Dec 2006 - 1:42

Je to ovladačema, ale ne protože jsou starý, ale moc nový. Máš moc starou kartu stahni si tyhle ovladače a mělo by to být ok - měl jsem stejný problém (9200SE), když se rozsvítila baterka vše kolem stmavlo, prostě hra udělala stejné stíny jako kdyby baterka byla zapnutá, ale jaksi tam už vynechala kužel světla Problem s baterkou v SH2! Grin3 .

http://www.hellbounds.tym.cz/Ovladace%20ati%20pro%20sh2.html
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeTue 26 Dec 2006 - 10:52

Hesi napsal:
Je to ovladačema, ale ne protože jsou starý, ale moc nový. Máš moc starou kartu stahni si tyhle ovladače a mělo by to být ok - měl jsem stejný problém (9200SE), když se rozsvítila baterka vše kolem stmavlo, prostě hra udělala stejné stíny jako kdyby baterka byla zapnutá, ale jaksi tam už vynechala kužel světla Problem s baterkou v SH2! Grin3 .

http://www.hellbounds.tym.cz/Ovladace%20ati%20pro%20sh2.html

člověče ty tomu nějak rozumíš Problem s baterkou v SH2! Grin3 a ty stránky jsou dobrý. Tvoje?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeTue 26 Dec 2006 - 11:06

Teď se mi taky stalo, že jsem musel dát pryč nové ovladače a nainstalovat staré. Je to postavené na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeTue 26 Dec 2006 - 13:32

pepazdepa napsal:
Hesi napsal:
Je to ovladačema, ale ne protože jsou starý, ale moc nový. Máš moc starou kartu stahni si tyhle ovladače a mělo by to být ok - měl jsem stejný problém (9200SE), když se rozsvítila baterka vše kolem stmavlo, prostě hra udělala stejné stíny jako kdyby baterka byla zapnutá, ale jaksi tam už vynechala kužel světla Problem s baterkou v SH2! Grin3 .

http://www.hellbounds.tym.cz/Ovladace%20ati%20pro%20sh2.html

člověče ty tomu nějak rozumíš Problem s baterkou v SH2! Grin3 a ty stránky jsou dobrý. Tvoje?

Mno, že bych tomu nějak extra rozuměl to se říct nedá, ale stalo se to u SH2 kámošovi (9250SE) i mě (9200SE) a vim, že před tim (než sem měnil drivery) mi SH2 běhal normálně a najednou ne, takže to by byla dost velká náhoda. Problem s baterkou v SH2! Grin3

JJ stránky jsou moje, dík za pozitivní ohodnocení Problem s baterkou v SH2! Shrulesb Dělám je 4fun, takže jedno téma/recenze za měsíc Problem s baterkou v SH2! Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeTue 26 Dec 2006 - 22:02

Hesi napsal:
pepazdepa napsal:
Hesi napsal:
Je to ovladačema, ale ne protože jsou starý, ale moc nový. Máš moc starou kartu stahni si tyhle ovladače a mělo by to být ok - měl jsem stejný problém (9200SE), když se rozsvítila baterka vše kolem stmavlo, prostě hra udělala stejné stíny jako kdyby baterka byla zapnutá, ale jaksi tam už vynechala kužel světla Problem s baterkou v SH2! Grin3 .

http://www.hellbounds.tym.cz/Ovladace%20ati%20pro%20sh2.html

člověče ty tomu nějak rozumíš Problem s baterkou v SH2! Grin3 a ty stránky jsou dobrý. Tvoje?

Mno, že bych tomu nějak extra rozuměl to se říct nedá, ale stalo se to u SH2 kámošovi (9250SE) i mě (9200SE) a vim, že před tim (než sem měnil drivery) mi SH2 běhal normálně a najednou ne, takže to by byla dost velká náhoda. Problem s baterkou v SH2! Grin3

JJ stránky jsou moje, dík za pozitivní ohodnocení Problem s baterkou v SH2! Shrulesb Dělám je 4fun, takže jedno téma/recenze za měsíc Problem s baterkou v SH2! Grin3

my už tady "plánujeme" dlouho že bychom udělali fan stránky, něco jako [url]ff.bonusweb.cz[/url] ... jen tu nikdo neumí zatím HTML Problem s baterkou v SH2! No co ty na to? zvedneš hozenou rukavici? Problem s baterkou v SH2! Wink2
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitimeWed 27 Dec 2006 - 0:17

pepazdepa napsal:
Hesi napsal:
pepazdepa napsal:
Hesi napsal:
Je to ovladačema, ale ne protože jsou starý, ale moc nový. Máš moc starou kartu stahni si tyhle ovladače a mělo by to být ok - měl jsem stejný problém (9200SE), když se rozsvítila baterka vše kolem stmavlo, prostě hra udělala stejné stíny jako kdyby baterka byla zapnutá, ale jaksi tam už vynechala kužel světla Problem s baterkou v SH2! Grin3 .

http://www.hellbounds.tym.cz/Ovladace%20ati%20pro%20sh2.html

člověče ty tomu nějak rozumíš Problem s baterkou v SH2! Grin3 a ty stránky jsou dobrý. Tvoje?

Mno, že bych tomu nějak extra rozuměl to se říct nedá, ale stalo se to u SH2 kámošovi (9250SE) i mě (9200SE) a vim, že před tim (než sem měnil drivery) mi SH2 běhal normálně a najednou ne, takže to by byla dost velká náhoda. Problem s baterkou v SH2! Grin3

JJ stránky jsou moje, dík za pozitivní ohodnocení Problem s baterkou v SH2! Shrulesb Dělám je 4fun, takže jedno téma/recenze za měsíc Problem s baterkou v SH2! Grin3

my už tady "plánujeme" dlouho že bychom udělali fan stránky, něco jako [url]ff.bonusweb.cz[/url] ... jen tu nikdo neumí zatím HTML Problem s baterkou v SH2! No co ty na to? zvedneš hozenou rukavici? Problem s baterkou v SH2! Wink2

Mno tu rukavici zvednu rád, Silent hill si to určitě zaslouží, ale má to několik ale. 1) Nemůžu funsite dělat sám (nemám moc času). 2) Pokud to bude kolektivní práce, s čim taky počítám, tak asi nebude chtít nechat grafickou stránku jen na mně, takže budu potřebovat nějaké návrhy na loga, pozadí nebo alespoň obrázky, které by se na stránce (nejlépe v logu, menu nebo pozadí) měly nacházet, abych z toho mohl něco vyrobit. 3) články, témata, recenze, novinky, popsaní charakterů, zbraní atd... mi musí také někdo napsat (sám to opravdu nezvládnu). 4) Bude to chtít sehnat nějakou dobrou doménu, ale to je zatím vedlejší.

Tak to je asi tak všechno. Napíšu sem svůj mail a pokud se tu najde pár lidí, kteří mi měli o spolupráci zájem, tak tam pošlete všechny návrhy (recenze, úvahy, články, loga, obrázky – prostě vše co si myslíte, že na sh funsite nesmí chybět), které vás napadnou (jenom prosím o žadné kopírování textů z jiných stránek, na které nevlastníte autorská práva).

Ve čtvrtek odjíždím oslavit new year. Vrátím se 2.1. do té doby se prosím pokuste napsat, kolik lidí by na oné funsite mělo chuť a hlavně čas pracovat, a HLAVNĚ psálo příspěvky. Problem s baterkou v SH2! Wink3

Takže zatím všem přeji Happy New Year a doufám, že to vyjde a stránka bude, a tady je ten mail Hellraiser3@seznam.cz nebo Hellraiser3@centrum.cz Problem s baterkou v SH2! Shrulesb Problem s baterkou v SH2! 2thumbsu Problem s baterkou v SH2! Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Sponsored content





Problem s baterkou v SH2! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problem s baterkou v SH2!   Problem s baterkou v SH2! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problem s baterkou v SH2!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: