Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější postava

Goto down 
+8
Vincristine
aldaris
Dominno
Sareavok
Shadow Follower
James
Rinter
Lenne
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Nejoblíbenější postava
a) Henry Townshend
Nejoblíbenější postava Poll_left25%Nejoblíbenější postava Poll_right
 25% [ 10 ]
b) Eileen Galvin
Nejoblíbenější postava Poll_left38%Nejoblíbenější postava Poll_right
 38% [ 15 ]
c) Walter Sullivan
Nejoblíbenější postava Poll_left18%Nejoblíbenější postava Poll_right
 18% [ 7 ]
d) Cynthia Velasquez
Nejoblíbenější postava Poll_left15%Nejoblíbenější postava Poll_right
 15% [ 6 ]
e) Joseph Schreiber
Nejoblíbenější postava Poll_left0%Nejoblíbenější postava Poll_right
 0% [ 0 ]
f) Jasper Gein
Nejoblíbenější postava Poll_left4%Nejoblíbenější postava Poll_right
 4% [ 2 ]
Celkem hlasů : 40
 

AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 11 Aug 2006 - 23:05

Kterou postavu jste si ,zatím v posledním díle této herní série, nejvíce oblíbily a proč?


Naposledy upravil dne Fri 17 Nov 2006 - 17:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 12 Aug 2006 - 0:14

Lenne napsal:
Kterou postavu jste si ,zatím v posledním díle této herní série, nejvíce oblíbily a proč?
Eileen... Ale proč byla moje nej, nevím... Jsem si ju tak nějak oblíbil
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Anonymní
Anonymní




Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 22:33

Fandim Henrymu...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Eileen   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 13:12

Já určitě Eileen,taky mám její fotešku,i když musím říct,že jsem se dlouho rozhodovala,neboť Henry není vůbec k zahození Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 19:34

Zvolil sem Eileen,protože je mi hodně simpatická...Jinak,kdybych mohl hodnotit dvakrát,tak by to bylo ještě Henrymu,protože taky vypadá hafa dobře Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSun 27 Aug 2006 - 15:33

Cynthia. Dokavad byla živá,byla to docela pohledná kočka. Po její smrti jsem ji však v oblibě moc neměl...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 10:20

Shadow Follower napsal:
Cynthia. Dokavad byla živá,byla to docela pohledná kočka. Po její smrti jsem ji však v oblibě moc neměl...
Asi přesně vím, na co narážíš, já ji taky potom nesnášela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 20:37

Johoho, na můj vkus měla moc dlouhý vlasy...Wink Nehledě na to,že jí docela padaly Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 22:15

Shadow Follower napsal:
Johoho, na můj vkus měla moc dlouhý vlasy...Wink Nehledě na to,že jí docela padaly Smile
Jo, vždyť přes ně chuděra ani neviděla Nejoblíbenější postava 27016
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 0:21

Shadow Follower napsal:
Johoho, na můj vkus měla moc dlouhý vlasy...Wink Nehledě na to,že jí docela padaly Smile
Mě připomínala Samaru z Kruhu
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 10:26

Rinter napsal:
Shadow Follower napsal:
Johoho, na můj vkus měla moc dlouhý vlasy...Wink Nehledě na to,že jí docela padaly Smile
Mě připomínala Samaru z Kruhu

Aji jo Nejoblíbenější postava 27016
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeWed 8 Nov 2006 - 21:43

jenoznacne Walter, byl to dobrej blázen, šel mi z něho mráz po zádech
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 13 Mar 2007 - 20:27

Eileen...docela jsem si ji jako bezmocnou oblíbil staršně rád jsem ji ochraňoval i když mi taky párkrát docela pomohla...staršně ji Henrymu závidím Nejoblíbenější postava 2giggle
Na druhým místě je pro mě Walter...když to tak vezmete tak nebyl zlej...jenom chtěl maminku a zlí lidi ho špatně vychovali...byl mi staršně sympatickej...a vypadá krutě... Nejoblíbenější postava Yay
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 17:10

No tak alespoň se všichni shodnem na tom že kdyby byla tahle volba zamšřena na záporáky,monstra a příšery či duchy tak by myslím jednoznačně vyhrál Pyramid Head...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 10:52

Eileen. Henry se mi zdá trochu...natvrdlej, jako bez emocí. V přítomnosti takové holky, bych asi tak chladný nebyl Nejoblíbenější postava Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 31 Aug 2007 - 16:30

aldaris napsal:
Eileen. Henry se mi zdá trochu...natvrdlej, jako bez emocí. V přítomnosti takové holky, bych asi tak chladný nebyl Nejoblíbenější postava Wink2
Mno...když by kolem tebě běhali stvoření ještě horší než ti z Jedločkova ústavu a chtěli by ti udělat špatné věci, taky by jsi neměl chuť na sex i kdyby vedle tebe stála Pamela nahoře i dole bez XDD
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 1 Sep 2007 - 13:30

Kdo všechno tady myslel na spojitost Eileen + sex??? Nejoblíbenější postava G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 3 Sep 2007 - 14:27

Sareavok napsal:
aldaris napsal:
Eileen. Henry se mi zdá trochu...natvrdlej, jako bez emocí. V přítomnosti takové holky, bych asi tak chladný nebyl Nejoblíbenější postava Wink2
Mno...když by kolem tebě běhali stvoření ještě horší než ti z Jedločkova ústavu a chtěli by ti udělat špatné věci, taky by jsi neměl chuť na sex i kdyby vedle tebe stála Pamela nahoře i dole bez XDD
No Pamela mě moc nebere i bez oblud. Znám daleko hezčí holky.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 3 Sep 2007 - 14:59

aldaris napsal:
Sareavok napsal:
aldaris napsal:
Eileen. Henry se mi zdá trochu...natvrdlej, jako bez emocí. V přítomnosti takové holky, bych asi tak chladný nebyl Nejoblíbenější postava Wink2
Mno...když by kolem tebě běhali stvoření ještě horší než ti z Jedločkova ústavu a chtěli by ti udělat špatné věci, taky by jsi neměl chuť na sex i kdyby vedle tebe stála Pamela nahoře i dole bez XDD
No Pamela mě moc nebere i bez oblud. Znám daleko hezčí holky.
Jo ona je hnusná, ale to měl být jenom příklad...nejhezčí jsou japonky XDD
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 3 Sep 2007 - 21:04

A daj se nějak po netu objednat na dobírku použité tanga nějaké japonské školačky??? Nejoblíbenější postava G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 4 Sep 2007 - 15:09

Dominno napsal:
A daj se nějak po netu objednat na dobírku použité tanga nějaké japonské školačky??? Nejoblíbenější postava G
Určitě by to šlo, ale kde máš jistotu, že to není použité někým úplně jiným? Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 4 Sep 2007 - 19:10

Bojím se představit kým...Že by je nosil někdo z tvůrců SIlent hill??? Nejoblíbenější postava Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 23 Jun 2008 - 15:11

Eileen Galvin Nejoblíbenější postava Smitten Nejoblíbenější postava Sweethea
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 19:25

Ale černej v Sh4 nemáš Pyramid head takže ho nemůže ohodnotit jako bossa nebo postavu to máš jen v Sh2 negře černej Nejoblíbenější postava 2giggle Nejoblíbenější postava 2giggle Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava Rolf Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava 2giggle Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava Yay Nejoblíbenější postava Yay
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 19:26

černej pochybuju že by nějaká japonská školačka dala tak hnusnýmu negrovi svoje tanga Nejoblíbenější postava Rolf Nejoblíbenější postava Rolf Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava G Nejoblíbenější postava 2giggle Nejoblíbenější postava 2giggle Nejoblíbenější postava 2giggle Nejoblíbenější postava Yay Nejoblíbenější postava Yay
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější postava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: