Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3

Goto down 
+6
Johny
aldaris
Sparito
bomb
J0ker
pepazdepa
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 15:44

Zřejmě to pro něho je srdcová záležitost. Díky tomu ho někdo zná.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 22:58

aldaris napsal:
Zřejmě to pro něho je srdcová záležitost. Díky tomu ho někdo zná.

Píše mu tam spousta loajálních fanoušků.
A já prostě nesnáším novej dabbing. James a Eddie ještě jdou ale Mary Elizabeth jako Mary a Maria to je fakt moc...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 23:39

Já vím proč si ten nový dabing neposlechnout. Pochybuji, že se jim podruhé povede tak dokonalá imitace blijícího Eddieho.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu 1 Sep 2011 - 23:59

aldaris napsal:
Já vím proč si ten nový dabing neposlechnout. Pochybuji, že se jim podruhé povede tak dokonalá imitace blijícího Eddieho.

Ha ha SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 G SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Rolf No jako i to jeho "Just put the gun to their head... pchaaaaau" tak ten citoslovec na konci je upe mimo v novým dabbingu....

Ale četla jsem, že Konami zneužilo i hlasovej záznam Thessaly Lerner, která hrála Lisu Garlandovou v první hře.... Vyjadřuje se k té situaci s Guyem.

Přesně řekla:
" Háček byl už v tom, že když jsem nahrála hlas do Silent Hillu 1, dostala jsem zaplaceno pouhých 500 dolarů. Ukradli pak můj hlas pro SH3 a můj agent z nich dostal jen několik malých honorářů a to je ono. Neexistují podmínky pro videohry - nikdy nebyly a to je hlavní problém. Firmy, které vytváří videohry dělají jen sami na sebe a pro nikoho jiného a jediné, co je zajímá je vydělávat peníze."

Nevíš k čemu ve 3ce zneužili její hlas?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 1:30

K čemu to mohlo být v trojce, to netuším... O Lise je tam jen zmínka, ale nikde tam není ani v animaci, nebo nahrávce.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 10:23

Za tuhle neznalost byste teda měly oba jít na menší návštěvu do Silent Hillu. SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Furious3
Lisa se tam sice přímo neobjeví, ale je tam ta nahrávka v té nemocnici, kdy po tom líbezném telefonátu s Leonardem jdete tou rezavou chodbou a za vámi se v ní zavírají ty mříže. Na konci té cesty je na zdi červený symbol a tam se odehraje jakási vize, asi vzpomínka, kterou má Heather od Alessy. Tahle scénka je i na té videokazetě v SH1.

SH1:
https://www.youtube.com/watch?v=O9-ZTP2G3ws&feature=related

SH3:
https://www.youtube.com/watch?v=qgre6bTmdQ8
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 11:04

Taky jsem si na to vzpomněl, ale já mám na té nahrávce zkreslený mužský hlas... Myslel jsem že je to nějaký doktor. Z toho šumu v obraze navíc není vůbec nic rozeznat.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 11:15

bomb napsal:
Za tuhle neznalost byste teda měly oba jít na menší návštěvu do Silent Hillu.

Sice jsem hrála 3ku, ale jenom chvíli, měla jsem moc velký nervy na ovládání Heather, vůbec mi nešla ovládat, upe mimo mi běhala :_DD Takže tak :_D
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 11:25

Mě se zdá, že v tomhle videu je ten zvuk nějakej divnej. Myslím, že v tý hře by měl opravdu bejt Lisin hlas, ale už si nejsem jistej. Na youtube sem to jinak, než takhle jak sem to sem dal, nenašel.

Pro Sandy:
A hrála si to na konzoli PS2 nebo na PC? Jestli si ti hrála na PS2 tak takhle mi to taky dělalo, když jsem to zkusil chvíli hrát s těma páčkama na tom ovladači.
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 12:09

bomb napsal:
Mě se zdá, že v tomhle videu je ten zvuk nějakej divnej. Myslím, že v tý hře by měl opravdu bejt Lisin hlas, ale už si nejsem jistej. Na youtube sem to jinak, než takhle jak sem to sem dal, nenašel.

Pro Sandy:
A hrála si to na konzoli PS2 nebo na PC? Jestli si ti hrála na PS2 tak takhle mi to taky dělalo, když jsem to zkusil chvíli hrát s těma páčkama na tom ovladači.

Joooo normálně ve hře je Lisin hlas, sice útržkovitě, ale je zřetelnej... Na tom videu jsou šumy přidaný... A jooo hrála jsem to na konzoli a zkoušela jsem i šipky a taky tam Heather trapčila... Stejně mně ten příběh SH3 prostě nebral, já nevím prostě je to pro mně jen doplňující storyline ale jinak vůbec mi nevzala... 2ka rules a Homecoming srdcovka....
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 12:19

Já teď trojku budu hrát, ale jsem si jistej, že hlas je tam mužskej. No uvidíme. V PC verzi mi ovládání šlo v pohodě, kde je ovládání na palici, je SH4. To musela napadnout někoho těžce zhuleného, protože to je fakt děs.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 12:43

Z vlastního hraní potvrzuji, že zvuk je buď šíleně přeefektovaný nebo mužský. (PC verze)


https://www.youtube.com/watch?v=fJ7QnMzk-8Q&feature=player_detailpage#t=660s
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 14:13

pepazdepa napsal:
Z vlastního hraní potvrzuji, že zvuk je buď šíleně přeefektovaný nebo mužský. (PC verze)


https://www.youtube.com/watch?v=fJ7QnMzk-8Q&feature=player_detailpage#t=660s
Že jo? A já jsem prej vostuda SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 14:33

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
Z vlastního hraní potvrzuji, že zvuk je buď šíleně přeefektovaný nebo mužský. (PC verze)


https://www.youtube.com/watch?v=fJ7QnMzk-8Q&feature=player_detailpage#t=660s
Že jo? A já jsem prej vostuda SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Rolf


Prej "Čau Valtilele, jak to jde?.... DJ Valtiel..." :_DDDD Nemálo se chlámu xD
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 14:37

pepazdepa napsal:
Z vlastního hraní potvrzuji, že zvuk je buď šíleně přeefektovaný nebo mužský. (PC verze)


https://www.youtube.com/watch?v=fJ7QnMzk-8Q&feature=player_detailpage#t=660s

Jdu se dívat na tvoje Let´s Play, protože to je moc :_DD Ty tvoje kecy :_D Nejvíc, kááámo :_D
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 16:11

Hmm, tak já nevím. Třeba je to na PC jinak, ale mám takovej pocit (ale vůbec si jím nejsem jistej, protože je to už hodně dlouho, co sem to na PS2 hrál), že tam je hlas Lisi. Alespoň teda na PS2. SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Wall
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 18:24

Mám to nainstalované, chystám se to hrát, tak se na to zaměřím. Ale fakt bych přísahal, že to je mužský hlas.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Sep 2011 - 18:27

bomb napsal:
Hmm, tak já nevím. Třeba je to na PC jinak, ale mám takovej pocit (ale vůbec si jím nejsem jistej, protože je to už hodně dlouho, co sem to na PS2 hrál), že tam je hlas Lisi. Alespoň teda na PS2. SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Wall

Už jsem ti psala, že je tam její hlas normálně slyšet :_D na PS2ce určitě :_D
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 9 Sep 2011 - 16:53

Děckaaaaa, tohle si musíte pustit.... Nejlepší dubbing :_D

https://www.youtube.com/watch?v=m8vyYASGFCI&feature=player_embedded
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 9 Sep 2011 - 18:27

SandyShepherd napsal:
Děckaaaaa, tohle si musíte pustit.... Nejlepší dubbing :_D

https://www.youtube.com/watch?v=m8vyYASGFCI&feature=player_embedded

Sakra, co to je? SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Rolf SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 2giggle
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri 9 Sep 2011 - 19:58

bomb napsal:

Sakra, co to je? SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Rolf SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 2giggle

Kdyby tam byl tenhle dubbing, tak si to klidně i koupím xD
Návrat nahoru Goto down
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu 29 Sep 2011 - 22:06

Možnost přepnout na původní dabing v Silent Hill 2 HD ? http://www.examiner.com/video-game-news-in-national/original-voice-acting-likely-coming-back-to-silent-hill-hd-collection ...Doufám v happy end SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Yes
Návrat nahoru Goto down
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed 5 Oct 2011 - 19:01

NO myslím, že to s obouma dílama nedopdlo zas tak špatně.. Ne? Razz A změnil se vůbec dabing u trojky? všichni tu řeší jen dvojku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSat 21 Jan 2012 - 23:00

neměl jsem dost odvahy (možná trochu lenost) číst všechno, co tenhle topic obsahuje, ale může mi někdo říct, co to má jako bejt toto?

PŘEDABOVÁVAT STARÉ DOBRÉ SILENT HILL 2 A 3? WTF?????

Trojka by neměla mít vůbec na výběr mezi starým a novým dabingem, měl by být k dispozici jen nový dabing.. jako sorry, ale slyšet mluvit Heather nějakou kozu? To jako ne!!

To se v Konami pomátli, nebo co? Jsem nasranej, nasranej a nemám co dodat.. V HD rozlišení obě hry vypadají krásně, ale nemůžu přijmout hlas jiného člověka k postavě tak blízké mé osobě, i když je to jenom hra, SILENT HILL 1 - 3 je dokonalej, postavy v něm jakbysmet a tohle je teda fakt Sranec s velkým S!

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Evil

To že v kolekci nebude 4 a další díly mně je jedno, stejně stojí za prd..

Ale takhle zprznit Heather? Mluvím o trojce, protože tam by měl být dabing novej a basta..

tady hlas heather z trojky, ale je to blbě slyšet, protože do toho ten vocas kecá:

0:55 where am i?
https://www.youtube.com/watch?v=uGiB2Og723k

já si ji pamatuju s tím krásným hlasem, kterej k Heather prostě patří.. tohle bude její nová naklonovaná zrůda, to nebude Heather!!

a co se týče nového dabingu ve dvojce (ještě že tam bude na výběr původní dabing) tak i když mám Mary Elizabeth rád, je to děsný, děsný, děsný.. Sakra Mary a Maria mají tak krásné hlasy v původní verzi..

Tady ve videu si z toho někdo dělá prdel: docela mě to pobavilo: takhle to totiž na mě potom taky podobně zapůsobí, i když tohle je teda fakt, haha:

0:39 arent you maria? im not your mary SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 G

https://www.youtube.com/watch?v=m8vyYASGFCI


co dodat, zklamání, zklamání, asi nekoupím.. možná jen kvůli té dvojce, že to tam jde vybrat, ale s klonem Heather se nevypořádám..

SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Sick2 SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Rifle



Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sponsored content





SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3   SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3 - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SH HD Kolekce - OTEVŘENÝ DOPIS JAMESE SUNDERLANDA NA st. 3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Moje kolekce :-))

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: