Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Váš největší zásek?

Goto down 
+12
Sol!d_Sn@k3
g.schreiber
cyrcles
Bart
aldaris
Eileen
vatiell
James
Rinter
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 11:39

Jsem u SH3 tak trochu cheater, protože než jsem hrála hru, tak jsem viděla většinu cutscén. Tehdy jsem ani nedoufala že si hru zahraju. Říkala jsem si zkouknu jich jen pár a pak si to seženu, ale odolejte Heather Masonový...

Já se většinou zaseknu v puzzlech úplnejch prkotinách, že když si ak čtu WT tak se plácám do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 11:43

Úplně nejdivnější zásek jsem měl ale po té scéně, kde Claudia zapíchla Vincenta. Chodil jsem tam pořád okolo, nespočetněkrát chcípnul a pak jsem v zoufalství začal zkoušet všechny itemy - koho by napadlo, že musíš spolknout ten šutr Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 11:49

Zatracená ženská, kdyby nebyla tak úžasná, tak si nevyspoilím některé "puzzly" a nepřipravím se o krásný pocit nefalšované frustrace která k SH tak nějak patří Very Happy

A dovedu si představit, že by se mi stalo úplně to samé XD. Na druhou stranu, try-the-whole-inventory mám odzkoušené už ze starejch residentů. A tam ty kombinace byly občas mnohem šílenější.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 11:54

To mi připomíná cd-romek se čtyřlístkem Very Happy Tam jsi měla v laboratoři vyrobit nějaký prášek, myslím, že penicilin. To jsi zase musela hřebenem seškrábnout plíseň ze staré buchty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 12:17

Spoiler pro Still Life


...Tam musíš odlákat uklízeče z kanclu. Musíš do kávovaru na místo kelímku dát papírový ubrousek, zapnout kávovar a kafe vyteče na zem. Hrdinka zavolá ukliízeče aby ten bordel uklidil... XD
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 01. 02. 16

Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Feb 2016 - 9:17

Superbo napsal:
Úplně nejdivnější zásek jsem měl ale po té scéně, kde Claudia zapíchla Vincenta. Chodil jsem tam pořád okolo, nespočetněkrát chcípnul a pak jsem v zoufalství začal zkoušet všechny itemy - koho by napadlo, že musíš spolknout ten šutr Very Happy

No embryo, ale je fakt, že jsem zkoušel vše možné, taky jsem embryo rozšlápnul, Claudii zastřelil a jiné k ničemu možnost Váš největší zásek? - Stránka 2 Hanganim
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Váš největší zásek? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Váš největší zásek?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: