Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 První krok

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

První krok Empty
PříspěvekPředmět: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 8:22

Nevím jestli jsem to sem už nepsal, ale povedlo se mi vyhrát literární soutěž, kde mi to bylo i otištěno ve výherním sborníku. Dokonce jsem rozdal i tři autogramy, sice jen rodinným příslušníkům a kamrádce, ale i to se počítá První krok Grin3 No a v dalším kole jsem se ani neumístil. První krok G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 17:11

Ano, psal jsi to, ale to nevadí, protože je alespoň o čem kecat. Psal jsi myslím, že to bylo pravděpodobně kvůly nějaké té porotkyni, či co.
Zdá se mi Aldarisi, že z toho na tebe dopadá smutek. A víš, co je na to nejlepší? Hoď to za hlavu. Myslím ten smutek abys hodil za hlavu a směle pokračuj dál. Tvoje povídky na CSHH jsou zajímavé a jestli máš chuť psát, tak nepolevuj, protože až budeš starej, tak si to budeš akorát vyčítat, že si nepokračoval. Byl to první krok, jak jsi pojmenoval tohle téma a je na tobě, abys udělal další. Stejně tak jako malý dítě udělá svůj první krok a pak další, až se nakonec naučí chodit, běhat a kdoví co ještě, můžeš i ty udělat druej krok, pak třetí, čtvrtej a pak zjistíš, že vlastně sám chodíš, běžíš a že tě už nic nezastaví.
Možná to co jsem teď napsal zní trochu jako z nějakýho filmu a trochu divně, ale je to tak. Věř mi. První krok Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 19:35

Porodkyně to naštěstí nebyla, jednalo se o poraženou soutěžící, skončila druhá hned za mnou. Zřejmě to neunesla. Teď už je mi to fuk, ať si vylíže ...... Do druhého kola ničím nepřispěla. Navíc tam nepřinášeli žádné další změny, třeba přidat žánr nebo tak něco, tak začala klesat účast. Ve třetím kole bylo asi jen 15 soutežících, tam jsem už nepřispíval, při vyhlášení čtvrtého někdo napadl server a zničil celou databázi. Povedlo se jim zachránit jen údaje z prvního kola, shodou okolností můj výtvor, ohlasy na něj a tu její kritiku. Nemám v úmyslu s tím přestat, jen teď mám nějakou krizi, nemám nápady. Akorát trochu pomáhám travisovi s povídkou na SH, jinak nic.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 19:44

Aha tak travisovi. První krok Yes Ten kluk ušatá má taky docela dobrý nápady. Jsem zvědavej, kdy už konečně tu svojí povídku dokončí.
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 19:47

Aldaris je naše zářicí hvězda...Smile A jinak přiznam se nečet jsem to ten tv§ůj výtvor vítězní maš to někde?Smile Rad bych to zhlédl...Smile Třeba bych se poučil jak se má psat a to ja rad... a jinak napady dojdou jednou ja mam teda hodně napadu ale spíš napsat to je podle mně háček...)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 20:39

S tím souhlasím. První krok Yes Někdy je to oříšek ty myšlenky nějak zformulovat. Pamatuju si třeba na slohy ve škole. První krok Deal2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 21:07

Přesně, sepsat to, to je někdy problém. Tak on by to už možná hotové měl, teď to spíš brzdím já, protože jsem neměl čas. Napřed rodinné záležitosti, teď jsem byl ve Francii... Ten můj zázrak je zde: http://www.rytiny.cz/vitezna-povidka-1-kolo/ Ta druhá už ne, právě kvůli pádu servru, ale mám ji na Literu: http://liter.cz/Povidky/286923-view.aspx
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeTue 26 Apr 2011 - 21:31

Jj jak píšete někdy je to fakt oříšek to napsat a člověk se s tím sere hodně dlouho ale potom má dobrý pocit že..Smile a jinak až přečtu dám vedět...)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeWed 27 Apr 2011 - 9:42

Mě některé výtvory trvaly přes rok. Mám spoustu rozdělaných věcí, ale neschopen je dotáhnout.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitimeWed 27 Apr 2011 - 15:56

Jj to je pěkná doba..Smile Ale rozdělane věci jsou problem dodělat...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První krok Empty
PříspěvekPředmět: Re: První krok   První krok Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První krok
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: