Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dragon Age: Origins

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 8:01

Nikdy jsem na RPG moc nebyla...to se trochu změnilo, když mě kámoši ukecali na WOWko. Euforie z objevování světa ale časem vystřídal stereotyp. Asi rok na to jsem se dostala celkem náhodou ke hře dragon age origins (DAO)

Nejdřív mě dostalo jak podrobně probíhá vytvoření postavy - resp obličeje. Fakt můžete celkem slušně "vyrobit" sami sebe (proto dlouho koketuju s možnstí vyrobit si třeba Heather, nebo Claudii Dragon Age: Origins Grin3 ). Rasy jsou tři (člověk, elf, trpaslík) a stejně tak povolání (válečník, mág, zloděj) - každé povolání má 5 různých specializací....

ale co mě dostalo nejvíc...že se v tý hře převážně kecá...tak promakaný dialogy jsem ještě neviděla (asi je to tím že ty rpgéčka moc neznám)...kdyby takhle promakaný v dialozích byl sh bylo by to zajímavý.

Questy jsou hodně různorodé (ne jak ve wowku kde z 90% bylo - jdi tam zabij 10 potvor, nebo běž onam a dones mi 10 určitých věcí z určitých potvor), schopnosti se rozvíjí nejen přidáváním talentu po navýšení levelu, ale i po XP v daném oboru (herbalismus, výroba jedů, odemykání, ukecávání, schopnost přežít atd.) což asi taky není novinka ale budiž. Má to správně epickej děj a zajímavý postavy (ať už NPC, nebo vaše kolegy)...a řeknu vám sbalit jednu pěknou čarodějku je těžší než nějakej boss. Člověk se do toho ponoří a 5 hodin uteče ani nevíte jak, ale končit se vám nechce protože chcete vědět, co bude dál. Vtipné jsou i rozhovory mezi postavama.

ovládání je fajn akorát není moc slotů na schopnosti - hraju to na PS3, kde nejrychlejší cestou je 6 volitelných slotů. Pak je tu celkem snesitelně řešenej kruh, kde jsou všechny schopnosti, talenty pěkně rozdělené (ale chce to zvyk).
Souboje moc řešit nebudu - hraju to na casual mode, který je nejlehčí
Dragon Age: Origins 2giggle

Jinak mám člověka, zloděje a hraju za chlapa (abych mohla nabalovat tu pěknou čarodějku) - pro ty co znají, ano je to Morrigan. Mě dycky dostanou ty její ironické pozámky když se hádá s Alisteirem. Jinak se s ní dobře kecá - mám celkem podobnej světonázor, takže srdíčka se posunujou správným směrem Dragon Age: Origins Sweethea
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 9:04

Jak to tak čtu, měla by sis zahrát Oblivion, je to hodně podobné. A straaaašně velké prostory a množství dungeonů do kterých můžeš i nemusíš, absolutní volnost. Krom hlavní linie desítky dalších propracovaných questů, na pc verzi je halda dalších módů vyrobených hráči, ale s těmi se musí opatrně, používám jich jen několik, často se mezi sebou nesnesou. Taky si tam uděláš vlastní xicht, rasu, pohlaví, povolání, věk, účes... Jak je ta hra rozsáhlá, je i nestabilní, tak to občas vyrazí ven. Dokonce je i tam několik puzzlů, třeba abys něco splnila. Není to tupé mlácení nepřátel. Musíš tam i spát. Můžeš se tam dokonce i ožrat Dragon Age: Origins Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 18:50

aldaris napsal:
Jak to tak čtu, měla by sis zahrát Oblivion, je to hodně podobné. A straaaašně velké prostory a množství dungeonů do kterých můžeš i nemusíš, absolutní volnost. Krom hlavní linie desítky dalších propracovaných questů, na pc verzi je halda dalších módů vyrobených hráči, ale s těmi se musí opatrně, používám jich jen několik, často se mezi sebou nesnesou. Taky si tam uděláš vlastní xicht, rasu, pohlaví, povolání, věk, účes... Jak je ta hra rozsáhlá, je i nestabilní, tak to občas vyrazí ven. Dokonce je i tam několik puzzlů, třeba abys něco splnila. Není to tupé mlácení nepřátel. Musíš tam i spát. Můžeš se tam dokonce i ožrat Dragon Age: Origins Grin3

myslíš The elder scrolls: Oblivion? O tom jsem slyšela že je to snad jedna z nejvolnějších RPG...

ty puzzly - to jsou vlastně questy - a jak říkám v DAO jsou taky hodně různorodý a někdy závisí na různejch skillech (ať už je to odemykání (rogue)...nebo třeba coercion - ukecávání - některý questy jsou fakt o přemlouvání a jsou fakt stašně různorodý...na dungeony moc nejsem - ono v tom wowku mě celkem odradilo online grupy - byla jsem začátečník, a furt měl někdo kydy že mi to nejde, tak mě to přestalo bavit...offline - když si to poseru tak si to poseru...dneska jsem skoro půldruhé hodiny udolávala jednoho megadraka...tak dlouho mi trval finální boss SH 3 the God

tvl - ono to vyšlo na ps3!!! tak to je jasná volba ...já jsem právě přemejšlela co budu pařit až dohraju DAO (DA dvojka je trochu už někde jinde) a napadl mě uznávaný oblivion - ale dík za připomenutí Dragon Age: Origins Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 19:31

Jo přesně ten Oblivion myslím. No tohle hraješ jako single player a můžeš ukládat kdykoli chceš, tak se to dá. Zřídka někam někoho doprovázíš a to je naštěstí jen chvilka, protože AI se tam někdy chová divně a je schopen se sám rozběhnout na tři troly. Určitě by tě to bavilo Dragon Age: Origins Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitimeTue 26 Jul 2011 - 11:54

g.schreiber napsal:

Jinak mám člověka, zloděje a hraju za chlapa (abych mohla nabalovat tu pěknou čarodějku) - pro ty co znají, ano je to Morrigan. Mě dycky dostanou ty její ironické pozámky když se hádá s Alisteirem. Jinak se s ní dobře kecá - mám celkem podobnej světonázor, takže srdíčka se posunujou správným směrem Dragon Age: Origins Sweethea

Takže balíš vlastně sebe sama. Very Happy

Před nedávnem jsem si to taky pořídil na ps3. A musím souhlasit. Nejvíce se mi na tom líbí ty propracované možnosti v rozhovorech. Třeba před vstupem v Lotheringu, jak je ta banda zlodějů, co chtějí mýtné. Nejen, že jsem je ukecal, abych vůbec nic neplatil, ale ještě oni mi dali nějaký ten stříbrňák. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitimeFri 12 Aug 2011 - 13:38

Sparito napsal:
g.schreiber napsal:

Jinak mám člověka, zloděje a hraju za chlapa (abych mohla nabalovat tu pěknou čarodějku) - pro ty co znají, ano je to Morrigan. Mě dycky dostanou ty její ironické pozámky když se hádá s Alisteirem. Jinak se s ní dobře kecá - mám celkem podobnej světonázor, takže srdíčka se posunujou správným směrem Dragon Age: Origins Sweethea

Takže balíš vlastně sebe sama. Very Happy

Před nedávnem jsem si to taky pořídil na ps3. A musím souhlasit. Nejvíce se mi na tom líbí ty propracované možnosti v rozhovorech. Třeba před vstupem v Lotheringu, jak je ta banda zlodějů, co chtějí mýtné. Nejen, že jsem je ukecal, abych vůbec nic neplatil, ale ještě oni mi dali nějaký ten stříbrňák. Very Happy

heh ani ne...máme podobnej světonázor ale jinak má totálně odlišnej charakter...jinak Leliana je taky fajn
poprvé se mi to povedlo, ale pak kvůli repce k Lelianě jsem zvolila možnost jinou...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Dragon Age: Origins Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dragon Age: Origins   Dragon Age: Origins Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dragon Age: Origins
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dragon Quest
» Silent Hill: Origins i na PC
» Condemned: Criminal Origins

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: