Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Váš největší zásek?

Goto down 
+12
Sol!d_Sn@k3
g.schreiber
cyrcles
Bart
aldaris
Eileen
vatiell
James
Rinter
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 1:17

Kdo jste měl kdy největší zásek...,?

Ja v SH1 u piana...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 21:14

Už si moc ani nepamatuju,ale vím,že piano dalo hodně zabrat,ale přišla jsem na to bez návodu Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 23:00

Bez návodu co byl na zdi? No jinak doufám,že nehraješ SH s návodem..?! Váš největší zásek? Evil
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 10:50

sh1 - piáno (to měl každej druhej)
sh2 - 3 mince - had,starý muž a vězenkyně - poprvý na normal jsem vůbec nechápal, ale pak na hard a extra už to bylo bez problému...
sh3 - ještě nejsem u konce Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 10:58

Shadow Follower napsal:
Bez návodu co byl na zdi? No jinak doufám,že nehraješ SH s návodem..?! Váš největší zásek? Evil
Néé já myslím s návodem třeba v časopise nebo tak,to v žádném případě nehraju SH s návodem Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeMon 25 Sep 2006 - 18:16

Piano mě trvalo pěkně dlouho. Musel jsem to sehnat od strejdy jednoho kámoša a trvalo to třičtvrtě roku. Tvrdil, že byl strejda v Americe, ale myslím, že byl jen línej pro to zajít Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeMon 25 Sep 2006 - 23:44

Rinter napsal:
Piano mě trvalo pěkně dlouho. Musel jsem to sehnat od strejdy jednoho kámoša a trvalo to třičtvrtě roku. Tvrdil, že byl strejda v Americe, ale myslím, že byl jen línej pro to zajít Very Happy

Váš největší zásek? Rolf

Nedávno mě docela dostalo,když to hrála mladá a dostala se k místu právě s tímhle piánem...:

Ona: Přelož mi to na zdi...

Já: Píseň tichých ptáků...bla bla (nebo jak to tam k čertu bylo)

Ona: Hm...Tichých ptáků...to budou ty němý klávesy...

Já: Neutral

Ona: Hm,takže tenhle sedne sem,tenhle letí výš,ten daleko...hmm

Ona: *čup-čup*

Já: Shocked

Ona: A je to!!!

Já: Mad

Měla to asi za dvě minuty vyřešený. A mě to trvalo snad hodinu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 26 Sep 2006 - 9:19

Že jí gratuluju. Já když jsem to hrál, tak jsem jako kkt furt mačkal na ty co vydávaj zvuk a vůbec mě nenapadly tichý klávesy
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeMon 13 Nov 2006 - 21:38

Mno...asi trapas,ale já se zasekl v SH1 na cestě do nemocnice...nemohu ju jaksi najít Váš největší zásek? G
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 23:14

James napsal:
Mno...asi trapas,ale já se zasekl v SH1 na cestě do nemocnice...nemohu ju jaksi najít Váš největší zásek? G

lol, zkus mapu, trojúhelníček Váš největší zásek? Rolf
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 13:42

Lenne napsal:
Už si moc ani nepamatuju,ale vím,že piano dalo hodně zabrat,ale přišla jsem na to bez návodu Wink

Tak to seš kuwa dobrá...nesnáším piána a bezhlasé ptáky Váš největší zásek? Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 0:16

pomoooooooooc ja mam taky tazsi zasek,bo na nete nevidim navod na hranie v SH 2 ked hram cisto s Mariou tu cast podscenar,proste presla som cele mesto hned v uvode a neviem kam vkrocit,sak tam niet cesty a chodim tadial uz cele dni:(...asi vam budem pripadat ako male pako:( Váš největší zásek? Shocked2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 0:18

Eileen napsal:
pomoooooooooc ja mam taky tazsi zasek,bo na nete nevidim navod na hranie v SH 2 ked hram cisto s Mariou tu cast podscenar,proste presla som cele mesto hned v uvode a neviem kam vkrocit,sak tam niet cesty a chodim tadial uz cele dni:(...asi vam budem pripadat ako male pako:( Váš největší zásek? Shocked2
Nedaleko apartmánů hledej ve zděném plotě dveře. Je to nad Blue Creek apartmentem.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeFri 14 Nov 2008 - 0:02

aldaris napsal:
Eileen napsal:
pomoooooooooc ja mam taky tazsi zasek,bo na nete nevidim navod na hranie v SH 2 ked hram cisto s Mariou tu cast podscenar,proste presla som cele mesto hned v uvode a neviem kam vkrocit,sak tam niet cesty a chodim tadial uz cele dni:(...asi vam budem pripadat ako male pako:( Váš největší zásek? Shocked2
Nedaleko apartmánů hledej ve zděném plotě dveře. Je to nad Blue Creek apartmentem.
Na zemi směrem k těm dveřím vede krvavá stopa(skvrna...)
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: můj největší zásek   Váš největší zásek? Icon_minitimeSun 22 Aug 2010 - 13:40

SH3- metro, na začátku jsem si zapomněl vzít mapu a tak jsem to dával bez ní, neustále skákal pod vlaky a hrozně se motal... hra mi dokonce otevřela úroveň začátečník, za což jsem se teda dost styděl:-D

SH5-Sheperdovic erb- hlavolam, je to sice ptákovina ale já si ho na první pokus tak šíleně rozházel že jsem u toho musel viset tak hodinu. Pak jsem načetl poslední uloženou hru a zjistil jsem že hlavolam je jednoduchý:-D

btw. když se to tak vezme tak až na hádanky jsem celou 3ku dělal s návodem, nikdy jsem nechápal, co po mě hra chce, kam chce abych šel...v 5ce alespoň byly úkoly.
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 24 Aug 2010 - 9:38

piano - největší zásek ve všech hrách co jsem hrála, ve dvojce - mince, ve trojce - lehátka v OW nemocnici - napoprvé jsem je měla tak blbě uspořádaný, že to vůbec nešlo poznat

to cyrcles: ono je to s mission objective jednodušší, ale zase to nemá svoje kouzlo. MO je tendence spíš u akčních her, správnej advnturista musí vše prozkoumat (tedy i další postup) adventury prostě rulez Váš největší zásek? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 24 Aug 2010 - 10:25

g.schreiber napsal:
piano - největší zásek ve všech hrách co jsem hrála, ve dvojce - mince, ve trojce - lehátka v OW nemocnici - napoprvé jsem je měla tak blbě uspořádaný, že to vůbec nešlo poznat

to cyrcles: ono je to s mission objective jednodušší, ale zase to nemá svoje kouzlo. MO je tendence spíš u akčních her, správnej advnturista musí vše prozkoumat (tedy i další postup) adventury prostě rulez Váš největší zásek? Wink2
Adventury? Snad nemyslí point and click Váš největší zásek? G . Tam je to kolikrát o tom "zkus všechno na všechno, najdi pixel, kde se nachází tužka, kterou použiješ k vytvoření dynamitu s pomocí kočičího ocasu jako roznětky a použij to na vzduch, aby se otevřela brána do podsvětí Váš největší zásek? Rolf ." Neříkám, že to nemám rád, naopak, ale občas to je lolec.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 24 Aug 2010 - 14:14

g.schreiber napsal:
piano - největší zásek ve všech hrách co jsem hrála, ve dvojce - mince, ve trojce - lehátka v OW nemocnici - napoprvé jsem je měla tak blbě uspořádaný, že to vůbec nešlo poznat

to cyrcles: ono je to s mission objective jednodušší, ale zase to nemá svoje kouzlo. MO je tendence spíš u akčních her, správnej advnturista musí vše prozkoumat (tedy i další postup) adventury prostě rulez Váš největší zásek? Wink2

to je ale docela flustrující když na tebe furt pafaj nějaký stvůry... navíc v tom metru co už jsem zmínil to bylo na hlavu... Heather pořád říkala že ví kam jít že jde na nástupiště blablabla a když tam dorazim, jsou tam jen psi:-D a já musím projít ještě na jinou stanici se stejným jménem úplně jinou cestou... nahlavu:-D asi jsem po tátovi, ten mě naučil číst tak že jsem mu nahlas předčítal v první třídě návod na tomb raider, zatímco hrál...

,,stav se v podlodí...." ,,wtf?"....po půlhodince hledání nějaký lodi:,,Jee, tati, ono je to podloubí...",,UÁÁÁÁÁÁÁ" *vrací se přes celou lokaci a ještě dál*
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 24 Aug 2010 - 15:31

cyrcles napsal:
,,stav se v podlodí...." ,,wtf?"....po půlhodince hledání nějaký lodi:,,Jee, tati, ono je to podloubí...",,UÁÁÁÁÁÁÁ" *vrací se přes celou lokaci a ještě dál*

Váš největší zásek? Rolf Váš největší zásek? Rolf Váš největší zásek? 2giggle Váš největší zásek? 2giggle

Tak to jsem se fakt musel zasmát.
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 24 Aug 2010 - 15:58

bomb napsal:
cyrcles napsal:
,,stav se v podlodí...." ,,wtf?"....po půlhodince hledání nějaký lodi:,,Jee, tati, ono je to podloubí...",,UÁÁÁÁÁÁÁ" *vrací se přes celou lokaci a ještě dál*

Váš největší zásek? Rolf Váš největší zásek? Rolf Váš největší zásek? 2giggle Váš největší zásek? 2giggle

Tak to jsem se fakt musel zasmát.

já a mé herní záseky. jednou jsem zase hrál nfs most wanted, jednu chalenge jsem dával asi na stý pokus a už to vypadalo, že to konečně zajedu bez chybičky... pak se mi v cestě objevil náklaďák postavenej na střechu a zarostlej do země.... Hry fakt udělají cokoliv abych nevyhrál...
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 6:26

P&C adventury jsem začala hrát nedávno a je to supr...to máš jedno jestli projdeš s postavičkou a všechno oklikáš (tak jsem to dělala v residentovi a potom i v SH) nebo jestli přejedeš myší po celé obrazovce. Mobilní SHáčka taky byly PAC.

To: Cyrcles
jo to metro je matoucí i s mapou. Já před monstry napoprvé zdrhám, takže i když jich bylo moc většinou jsem unikla. To vlaky byly větší hrozba. Proto jsem měla celkem strach poprvé prozkoumat ty rudě osvětlený dveře, jenže jiná cesta nevedla...pak se objevila smečka psů a přijel vlak...

Ale tvá příhoda s TB mě hodně rozesmála...mě se tohle dřív stávalo u resiho
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 14:31

g.schreiber napsal:
P&C adventury jsem začala hrát nedávno a je to supr...to máš jedno jestli projdeš s postavičkou a všechno oklikáš (tak jsem to dělala v residentovi a potom i v SH) nebo jestli přejedeš myší po celé obrazovce. Mobilní SHáčka taky byly PAC.

To: Cyrcles
jo to metro je matoucí i s mapou. Já před monstry napoprvé zdrhám, takže i když jich bylo moc většinou jsem unikla. To vlaky byly větší hrozba. Proto jsem měla celkem strach poprvé prozkoumat ty rudě osvětlený dveře, jenže jiná cesta nevedla...pak se objevila smečka psů a přijel vlak...

Ale tvá příhoda s TB mě hodně rozesmála...mě se tohle dřív stávalo u resiho

co říct, každej se nějak naučil číst:-D
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Arienai/Martina Long
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 23
Bydliště : Cheydinhal/New Sheoth
Registration date : 17. 07. 15

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Můj zásek   Váš největší zásek? Icon_minitimeFri 17 Jul 2015 - 19:58

Tak zrovna hádanka s pyjánem mi přišla celkem jednoduchá a logická. Stačilo si pořádně přečíst písničku a zjistit, které klávesy nehrají, pak to šlo samo.
Nikdy jsem moc velký zásek neměla, snad jen v Shattered Memories, ten trval snad rok. Pro mě bezkonkurenčně nejhorší Silent Hill.
Návrat nahoru Goto down
http://www.feministky.com/
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 35
Registration date : 01. 02. 16

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeMon 1 Feb 2016 - 15:51

Spíš budu vypadat jako komická vložka, ale povedlo se mi totálně zaseknout v

SH 2: V apartmánech - poprvé jsem tam běhal víc jak hodinu, než jsem ke dveřím mezi budovami, přežít v malé místnosti s Pyramidem, Nemocnice tolikrát ztracen, že jsem nastoupil na walktrought, Abstract Daddy - pro mě nejtěžší soupeř vůbec, Hotel - najít zmizíkovač, přehrátí pásky o smrt Mary a vypnutí hry na hodně dlouho.

SH3: hned prvně v amusement parku (dostal jsem radu - najdi klíč k horské dráze), 1.otherworld - když jsem to šel po druhé,tak jsem dokonale zasekl, Sewers a pak sežrán chobotnicí, než jsem se dostal domů, Nemocnice - ztratím se vždy Váš největší zásek? Yay , utíkání před světlem, celkově kostel.

Překvapivě se nezaseknu u hádanek, puzzle a bosů (krom abstract Daddy)

(Více SH dílů, jsem zatím nesehnal)
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitimeTue 2 Feb 2016 - 15:57

Můj největší zásek byl v SH3 v metru, tam jsem bloudil asi hodinu a půl než jsem přišel na to, jak nastoupit do toho vlaku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Váš největší zásek? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš největší zásek?   Váš největší zásek? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Váš největší zásek?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: