Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PS or PC?

Goto down 
+18
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
unrealxxx
Dalihrob
Tommy
Dark=King
bomb
St'K 302
Rinter
Radar14
aldaris
vatiell
kyberkentaur
skelet
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Radar14
Insane Cancer
Radar14


Poeet p?íspivku : 89
Age : 46
Registration date : 19. 02. 07

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 20:14

Diky,taky Te zdravim PS or PC? - Stránka 2 Yes Sam jsem si ho koupil pouzity za 4500kc i z kartou,na novy bych taky nemel..... PS or PC? - Stránka 2 Rolf kdyz nekdo koupi nahodou a bude potrebovat poradit tak neni problem.Obcas sem hodim oko PS or PC? - Stránka 2 2thumbsu v ramci moznosti.
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 3 Jun 2007 - 7:49

Ahoj mam taky PSP a chci se te zeptat co mas za emulator a nebo jak to mam udelat abych SH1 taky mohl hrat v posteli jako ty.Mel sem emulator ale kdyz sem chtel hrat tak to nabihalo hrozne dlouho a nedalo se to hrat a nebyl slyset zvuk tak sem to vzdal.Mas nejakou radu?Diky predem. PS or PC? - Stránka 2 Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 18 Aug 2007 - 21:14

No já mám u PC ovladač jako u PS, takže jsme jen dokoupili delší šňůru a hrajeme přes PC aje to skoro to samé. Nehledě na to, že na PS1 mám jenom Silent Hill 1 a ostatní na PC a ta grafika je na PC podstatně lepší
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 17 Nov 2007 - 11:39

Ja sem vsechny hral na PS a myslim si ze zas tak nezalezi na tom jestli hrajete na PC nebo na konzoli, protoze z jedne hry muzete mit uplne jiny zazitek na tom, ci onom. Ale ja mam samozrejme radsi PLAYSTATION. PS or PC? - Stránka 2 Smitten
Návrat nahoru Goto down
Dark=King
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Registration date : 30. 04. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 30 Apr 2008 - 18:17

Tak pravě si stahuju predelanej Silent Hill 1 na PSP a už se dost tesim....No jinak asi pred hodinou jsem dohral na psp slim SILENT HILL ORIGINS a jako zatím lepsi dil jsem nehral (hral jsem SH 2,3,4),fakt jako pulku hry jsem mel hlasitost skoro vypnutou protoze takhle podelanej jsem nikdy nebyl Very Happy

Fakt Silent Hill a jeho atmosféra kraluje PS or PC? - Stránka 2 G

baf Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tommy
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 17. 12. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 17 Dec 2008 - 13:30

Nuze sehnal jsem si prvni dil a rozjel jsem to na PC. Jsem zvedavej jestli je ta serie tak dobra jak vsichni rikaj.
Doufam ze to bude aspon tak dobry jako Shaelbridge cradle v Thiefovi 3
Návrat nahoru Goto down
Dalihrob
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 34
Registration date : 05. 04. 10

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 5 Apr 2010 - 22:26

Poprvé jsem Sh1 hrál na Playstationu asi v 11-12 letech. Později (post-16) jsem hrál na Epsxe. Taky fajn, pokud se ošéfuje nastavení.
Návrat nahoru Goto down
http://www.mortemzine.net
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 17:32

Já sem měl PS2 ale pak sem dostal dobrej PC a PS2 sem prodal,protože už sem ho vubec nepoužíval (eště sem neznal SH). Ale stejně myslim že na PC to je lepší i když sem to na PS2/1 nehrál. Na PC to mam ve sluchátkách a sem jenom kousek vod toho takže sem jakoby v "tom". Kromě toho mam tu návod,bez kterýho bych to nedal,a muzu SAVE a LOAD kdykoliv chci,ja vim je to srabárna,ale chvíli mi potrvá než to budu hrát znova a normálně.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 18:14

unrealxxx napsal:
Já sem měl PS2 ale pak sem dostal dobrej PC a PS2 sem prodal,protože už sem ho vubec nepoužíval (eště sem neznal SH). Ale stejně myslim že na PC to je lepší i když sem to na PS2/1 nehrál. Na PC to mam ve sluchátkách a sem jenom kousek vod toho takže sem jakoby v "tom". Kromě toho mam tu návod,bez kterýho bych to nedal,a muzu SAVE a LOAD kdykoliv chci,ja vim je to srabárna,ale chvíli mi potrvá než to budu hrát znova a normálně.
Mě by to asi bez SAVE a LOAD akorát vytáčelo PS or PC? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 20:26

No srabárna je že to hraješ s návodem,takové lidi já neakceptuju,nechápu proč tu hru hraješ když jí stejně vyhraješ podle někoho jiného,to se rovnou podívej na youtube.A nemusíš to hrát
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 20:55

Nemyslím si, že Silent Hill je něco, co by se hodilo sledovat na YT, člověk si to musí prožít v reálu, nejlépe pokud ty věci dělá on sám (tj. nesleduje kamaráda, co to hraje vedle něho) aby se mohl vžít do Harryho či jiných.

Tohleto prostupuje všemi Silent Hilly, nově dokonce i na XBOX či WII, nemám to přesunout do nějakého SH-obecně tématu?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 20:56

Pyramid Head napsal:
No srabárna je že to hraješ s návodem,takové lidi já neakceptuju,nechápu proč tu hru hraješ když jí stejně vyhraješ podle někoho jiného,to se rovnou podívej na youtube.A nemusíš to hrát
Tak já použiju návod jen když si nevím dlouho rady s nějakou hádankou, jinak ne. To by pak nebylo ono.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 21:06

No pokud jste opravdu odvážny a věříte si.Zkuste hororovou hru forbidden siren,ale pokud jste nevyhráli silent hill bez návodu radši to ani nezkoušejte(za předpokladu že hrajete poctivě).Je to nejtěžší hra(co se tyče logiky),co jsem kdy hrál,kdo si zahraje uvěří,silent hill je proti tomu procházka ružovím sadem.
Návrat nahoru Goto down
unrealxxx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 07. 04. 10

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 9 Apr 2010 - 22:57

Já vim,je to na koule,ale já sem nikdy nehrál ŽÁDNOU logickou/akční hru a když sem to zkusil bez návodu taxem se vůbec nechytal,neměl sem žádný náboje,lékárny,klíče...dyť já sem teprve před 2 rokama dohrál GTA3 bez cheatů a taky znam každou misi nazpaměť.Silent Hill je pro mě uplně něco novýho,nedavno sem to objevil, jako když malej kluk poprvý vezme do ruky joystick. Určitě si jednou budu dávat všechny SH znova a pořádně,ale to fakt až za dlouho,jinak bych se hned všude zasek.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 11:11

Návod jsem použil v SH1 jen u piana (při obtížnosti NORMAL a bez znalostí angličtiny) a v SH4 téměř na každém kroku, za což se stydím PS or PC? - Stránka 2 Oops . Ale ta hra mě stejně moc nebavila, takže toho vlastně ani nelituju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 12:39

unrealxxx napsal:
Já vim,je to na koule,ale já sem nikdy nehrál ŽÁDNOU logickou/akční hru a když sem to zkusil bez návodu taxem se vůbec nechytal,neměl sem žádný náboje,lékárny,klíče...dyť já sem teprve před 2 rokama dohrál GTA3 bez cheatů a taky znam každou misi nazpaměť.Silent Hill je pro mě uplně něco novýho,nedavno sem to objevil, jako když malej kluk poprvý vezme do ruky joystick. Určitě si jednou budu dávat všechny SH znova a pořádně,ale to fakt až za dlouho,jinak bych se hned všude zasek.

To mi povídej já hrál po prvé asi roku 2002 residen evil2,to mi bylo 12 a byl jsem z toho fakt šokovanej v životě jsem nic takovyho neviděl,(kromě terisu a mária).Trvalo mi snad tyden než jsem se naučil jak namířit zbran a vystřelit a další tyden jak otevyrat dveře.Nejdál jsem se v ty době byl schopnej dostat do policejní stanice.Pak už jsem nevěděl co dál a s hrou jsem na 5 let skončil.V 17 jsem to zkusil znovu a obrátil jsem to za dva dny.Zajímave jak se člověk za pár let vyvine Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 12:41

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Návod jsem použil v SH1 jen u piana (při obtížnosti NORMAL a bez znalostí angličtiny) a v SH4 téměř na každém kroku, za což se stydím PS or PC? - Stránka 2 Oops . Ale ta hra mě stejně moc nebavila, takže toho vlastně ani nelituju.

S SH4 souhlasím. Po čtvrthodině hledání posunuté skříňky, když už jsem měl přístup i do toho "otherworldu", jsem musel použít návod. V tu ránu mě to přestalo bavit.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 12:43

Pyramid Head napsal:
unrealxxx napsal:
Já vim,je to na koule,ale já sem nikdy nehrál ŽÁDNOU logickou/akční hru a když sem to zkusil bez návodu taxem se vůbec nechytal,neměl sem žádný náboje,lékárny,klíče...dyť já sem teprve před 2 rokama dohrál GTA3 bez cheatů a taky znam každou misi nazpaměť.Silent Hill je pro mě uplně něco novýho,nedavno sem to objevil, jako když malej kluk poprvý vezme do ruky joystick. Určitě si jednou budu dávat všechny SH znova a pořádně,ale to fakt až za dlouho,jinak bych se hned všude zasek.

To mi povídej já hrál po prvé asi roku 2002 residen evil2,to mi bylo 12 a byl jsem z toho fakt šokovanej v životě jsem nic takovyho neviděl,(kromě terisu a mária).Trvalo mi snad tyden než jsem se naučil jak namířit zbran a vystřelit a další tyden jak otevyrat dveře.Nejdál jsem se v ty době byl schopnej dostat do policejní stanice.Pak už jsem nevěděl co dál a s hrou jsem na 5 let skončil.V 17 jsem to zkusil znovu a obrátil jsem to za dva dny.Zajímave jak se člověk za pár let vyvine Very Happy

Ne nadarmo jsou tam Ratingy od 15ti výše. ;-) Ačkoliv tam je to spíš kvůli grafickému násilí než obtížnosti hry.
BBFC: 15
CERO: 15+
ELSPA: 15+
ESRB: M
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Apr 2010 - 13:28

pepazdepa napsal:
Sol!d_Sn@k3 napsal:
Návod jsem použil v SH1 jen u piana (při obtížnosti NORMAL a bez znalostí angličtiny) a v SH4 téměř na každém kroku, za což se stydím PS or PC? - Stránka 2 Oops . Ale ta hra mě stejně moc nebavila, takže toho vlastně ani nelituju.

S SH4 souhlasím. Po čtvrthodině hledání posunuté skříňky, když už jsem měl přístup i do toho "otherworldu", jsem musel použít návod. V tu ránu mě to přestalo bavit.
Ve čtyřce jsem návod nepoužil snad nikde, na tu skříňku jsem přišel náhodou, protože jsem chtěl všechno prozkoumávat.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 18:41

Pyramid Head napsal:
No pokud jste opravdu odvážny a věříte si.Zkuste hororovou hru forbidden siren,ale pokud jste nevyhráli silent hill bez návodu radši to ani nezkoušejte(za předpokladu že hrajete poctivě).Je to nejtěžší hra(co se tyče logiky),co jsem kdy hrál,kdo si zahraje uvěří,silent hill je proti tomu procházka ružovím sadem.

souhlas - nejtěžší hra...víc než o logice je hlavně o trpělivosti a správném načasování (proto je označovaná jako Stealth horor) ale občas jsou některé mise velmi zapeklité...všechny díly mám rozehrané, ale bez ukončení - fakt je to těžký, ale grafika je úžasná a atmosféra dokonalá
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 43
Registration date : 27. 12. 07

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 19:44

Jedničku FS jsem dohrál, dvojku nekoupil a "trojku" nedohrál. Přišla mi moc zjednodušená oproti jedničce a to mě nebavilo. V jedničce se napsal cíl mise a to byl konec. Blood Curse ti postupně vypisuje kam máš jít a co udělat. To mi přišlo docela dost nudné. Už jsem nemusel prozkoumávat prostředí a to pro mě ztratilo hratelnost. Jen se držet pokynů na obrazovce, kde co vzít a zmáčknout.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 20:50

No obtížnost je FS je fakt šílená,ne jen proto že vám napíšou jen cíl mise a ostatní už se prostě starej.Ze začátku to ještě jde to se vám snaží pomáhat,ale po pár misích jste odkázáni jen sami na sebe.V životě jsem toho už viděl hodně hrál jsem stovky her od všech silent hillů po resident evily,Tomb raidery,final fantasy,vagrant story,atd.atd.atd.,ale tohle jsem prostě v životě neviděl,ono nejde o to že je ta hra dlouhá(cca 12 hodin),ale to na jakou dobu vás dokáže zaměstanat ůplnou pakárnou.Např v jedné misi musíte s takovym staříkem postřílet všechny shibito jako mision objective2,ale problém je že se asi tak za minutu zase zvednou(nejdou zabít).Pak ještě musíte dojít na konec mise a když se jenom jeden z nich zvedne mise je nesplněna a můžete začít zase od začátku.Tohle můžete dělat klidně tyden,ale to je jen malá ukázka toho co je tahle hra zač.Pokud někdo hrajete tuhle hru a potřebujete poradit napište mi sem ICQ a já se vám ozvu.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 22:00

Tohle bylo dost těžký, ale mě dala zabrat mise s tou holkou...cíl mise - utýct z baráku (resp. z jeho okolí). Holka namá žádný zbraně. Dlouho jsem bloudila a zkoušela různý možnosti v té kuchyni, než jse přišla na to jak nad tím shibito vyzrát, vlákat ostřelovače do baráku a tím pádem se dostat pryč...zatím jsem se dál nedostala...ve dvojce jsem na začátku a ve trojce relativně daleko - je to fakt nejjednodušší díl (což je škoda). Sice to má pěknou grafiku (kdo by věřil že grafika Sirenu se dá ještě vypilovat) a některé animačky jsou dechberoucí, ale celkově mám radši první díl. Sight jack je v remaku takový nepřehledný + ti amíci mi tam nesedí. Ty japonské postavy jsou tam stylovější. Ale nemůžu říct že mě remake nebaví...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Apr 2010 - 22:24

No a rozhodně vubec nejtěžší problém co jsem v této hře měl,byl mission objective2 za Tamoko Maeda.Když už se začne stávat shibitem(i když nevím proč nikdo jí nezabil).To jsem dělal snad dva měsíce,prostě fakt hrůza.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 3 Sep 2010 - 17:29

Ahoj lidi nemate nekdo na prodej SH1 na Playstation 1?Klido pido i vypalenej.Moc prosim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS or PC? - Stránka 2 Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PS or PC? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PS or PC?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: