Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Left 4 Dead kampaň na SH1

Goto down 
+3
bomb
aldaris
pepazdepa
7 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeTue 8 Feb 2011 - 12:53

Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeWed 9 Feb 2011 - 9:47

Ouu, tak tohle by mě nebavilo. Přijde mi to spíš jako Call of Duty spářené s Residentem. Nemá to žádnou atmosféru. To si radši zahraju STALKERa Left 4 Dead kampaň na SH1 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeWed 9 Feb 2011 - 15:26

aldaris napsal:
Ouu, tak tohle by mě nebavilo. Přijde mi to spíš jako Call of Duty spářené s Residentem. Nemá to žádnou atmosféru. To si radši zahraju STALKERa Left 4 Dead kampaň na SH1 Yes

Tak ono už to, že tam běháte ve čtyřech a hra nepřáteli tě nutí držet se party a nikam sám nevandrovat to snižuje dost.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeWed 9 Feb 2011 - 17:07

A ono i to nabíjení dvou pistolí naráz během vteřiny... Left 4 Dead kampaň na SH1 Grin3 Neříkám že v jiných hrách je to realističtější, ale tady je to dost hard. Jezdil jsem na airsoft, než rozklepanou rukou vytáhnout ze zapnuté sumky zásobník, vyhodit prázdný, zacvaknout nový, a někdy i v běhu, to určitě není vteřina Left 4 Dead kampaň na SH1 Grin3 Já vím, většina her je taková i STALKER nebo Vietcong a to mě právě na střílečkách štve.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 10 Feb 2011 - 10:38

Vytváříme hru, kde se na hráče každou chvíli valí horda běžících zombie a k tomu několik speciálních zombie, uděláme:
a) realistickou hru, kde hráč (starý děda/dvě holky středního věku také) bude při nabíjení muset stát a bude to trvat dlouho a bude co nevidět rozcupován bandou masuchtivých zombie, to vše bez adrenalinu nepřestávající akce
b) Left 4 Dead

Left 4 Dead kampaň na SH1 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 10 Feb 2011 - 13:21

Já nic o starém dědovi nepsal, to je zas druhý extrém, ten tvůj příklad Left 4 Dead kampaň na SH1 Grin3 Ale tohle je fakt moc...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 10 Feb 2011 - 15:39

Ale když se dělá hra, v tomto případě střílečka, která je rychlá s hromadou a hromadou rychlích nepřátel, tak se přeci nabíjení zbraní nedá udělat tak, že třeba brokovnici budeš muset nabíjet pěkně po jednom náboji, ale udělá se to tak, že tam postavička zastrčí 2 nebo tři náboje a ty můžeš střílet dál. To by pak bylo, že by tě zabili pokaždý, když bys nabíjel zbraň.
Jsou ale hry, kde je nabíjení realistický, ale Left 4 Dead asi nebude takovej typ hry.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 10 Feb 2011 - 17:08

Je to jen věc názoru... Mě ta hra jen přijde ulítlá a vůbec ničím zajímavá, na druhou stranu to asi má být jen z recese.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 10:35

mne sa to pačilo ja vi to skusil na GTA san adre
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 12:59

mna ta hra bavi ale len ak hram online so zivimy spoluhracmi v coop alebo versus.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 43
Registration date : 27. 12. 07

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeFri 11 Feb 2011 - 20:47

aldaris napsal:
A ono i to nabíjení dvou pistolí naráz během vteřiny... Left 4 Dead kampaň na SH1 Grin3 Neříkám že v jiných hrách je to realističtější, ale tady je to dost hard. Jezdil jsem na airsoft, než rozklepanou rukou vytáhnout ze zapnuté sumky zásobník, vyhodit prázdný, zacvaknout nový, a někdy i v běhu, to určitě není vteřina Left 4 Dead kampaň na SH1 Grin3 Já vím, většina her je taková i STALKER nebo Vietcong a to mě právě na střílečkách štve.

Kdyby jsi měl plno zombí za zadkem, tak se naučíš přenabíjet i za běhu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeTue 15 Feb 2011 - 17:14

Další díl: Škola v noci
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 15:26

tak starej Rainbow six byl v tomhle udělanej dost realisticky (nevim kterej to byl díl - ještě to bylo na psone) když jsi chtěl vyměnit zásobník...načítalo to nějakejch 10 - 15 vteřin. Měla jsem misi asi se třemi pc-kolegy - dostat v baráku tři teroristy - ani tu první kampaň jsem nedodělala - 2x do vás střelí a game over - moc těžký...takže si dám radši FEAR, nebo Killzone Left 4 Dead kampaň na SH1 Bomb
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 15:31

Jsem chtěl zkusit ten FEAR, když o tom lidi tak básní... Amnesii: Dark Descent jsi hrála?

Jinak pochopitelně stále vycházejí nové díly L4D, předevčírem jsme úspěšně přežili otherworldí nemocnici. :-)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitimeThu 17 Mar 2011 - 16:15

pepazdepa napsal:
Jsem chtěl zkusit ten FEAR, když o tom lidi tak básní... Amnesii: Dark Descent jsi hrála?

Jinak pochopitelně stále vycházejí nové díly L4D, předevčírem jsme úspěšně přežili otherworldí nemocnici. :-)

to mi muj stáhl - u něho to jede u mě ne Left 4 Dead kampaň na SH1 Bloodcry Left 4 Dead kampaň na SH1 Bloodcry - ale začátek neměl chybu - snad se k tou někdy zas dostanu...L4D vyšlo jen pro nadupaný kompy což nemám (eště že mi jedou SHčka 1-3)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Left 4 Dead kampaň na SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Left 4 Dead kampaň na SH1   Left 4 Dead kampaň na SH1 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Left 4 Dead kampaň na SH1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Left 4 Dead
» dead space
» Dead Rising 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: