Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Těšte se na Silent Hill: Revelation.

Goto down 
+18
jakub008
bun
Bart
Croucher
J0ker
HellTsukuyomi
Dominno
Akira
silent
Miky200
cyrcles
g.schreiber
pepazdepa
Sol!d_Sn@k3
aldaris
Sparito
Johny
bomb
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeMon 11 Apr 2011 - 23:24

Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 7:16

já nevim proč - mě první napadl černobyl - může za to vídeňský kolo v pozadí...

To AKIRA - máš pravdu - já si furt říkala koho mi ta bassetova Heather připomíná...i když FF "znám" jen z obrázků Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Wall
Hermiona jí je celkem podobná, ale na můj vkus má příliš jemné rysy - i když bylo by zajímavé vidět ji jako holku která v sobě objeví kuráž, je nehorázně temperamentní a drzá, do všeho jde po hlavě a pomstu rozhodně nenechává vychladnout. Aby toho nebylo málo, tak ji začnou otravovat vzpomíky z minulýho života a dualistická (až schizofrenní) tendence.......

upřímně si nedokážu představit ani bassetovu slečnu, jak tohle zahraje (jestli se vůbec basset hodlá zabývat charakterem heather do hloubky)

ANO - je to přeplácané postavama...i kdyby tam chris s rose řekli jenom bla, bla bla, tak už je to přeplácaný

TO BOMB

Christopher Ganz řekl v makin of SH1 že každý natáčí svůj herní zážitek. Basset může bejt magor jak my - když to řeknu hodně obecně...každej jak tu přispíváme, milujeme SH z odlišných důvodů...každý ten děj pochopil jinak, každý si oblíbil jiný postavy z různejch důvodů....

mám jisté podezření že basset nám z heather předloží přeakčnělou drsňačku, která ze sebe bude sypat hlášky - z té první fotky co obletěla svět to vyloženě křičí Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Uhoh

je sice fajn, že ow se vrátí v plné kráse a po ulicích bude viset milion plakátů po vzoru hry, coby odkazy na všechno možné a LA park vypadá skvěle - ale vzhledem k tomu že moje chápání sh je trochu odlišné od většinových názorů...mám obavy jak ten film dopadne (kdo někdy navštívil moje stránky, četl mé někt. obsáhlé příspěvky, nebo se mnou chatoval přes icq a nevim co, tak ví co mám na mysli
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 8:56

Ano, to ruské kolo a jeho nejbližší okolí je úplně stejné jako v Pripjati, ale ten zbytek je Amusement park. Asi má autor rád Stalkera i SH. Já mám obavy, že z tho filmu udělají akční sajrajt jako z RE, spousty monster, střílení, šťastných náhod v tu pravou chvilku, zkrátka to americké klišé. Ale kdoví, třeba nás mile překvapí. Nebo aby neudělali slepenec dvojky a trojky, Heather obdrží dopis, že Rose na ni čeká v Silent Hillu.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 19:02

aldaris napsal:
. Nebo aby neudělali slepenec dvojky a trojky, Heather obdrží dopis, že Rose na ni čeká v Silent Hillu.

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yay Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yay

jinak mám přesně stejně obavy jako ty
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 19:28

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:
. Nebo aby neudělali slepenec dvojky a trojky, Heather obdrží dopis, že Rose na ni čeká v Silent Hillu.

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yay Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yay

jinak mám přesně stejně obavy jako ty
Tohle jsou bohužel zkušenosti s americkou kinematografií Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 20:58

jo, z té fotky vypadá spíš na nějakou drsňačku, než na holku, která ve tmě jdoucí chodbou drží u prsou pistoli s myšlenkami co jí OW zase přichystá pod ruce.. no.. já to nevidím růžově, ale těším se, to jo.. aspoň pro to pobavení, když už pro nic jiného:o)

škoda jen, že musela Cybilka umřít.. ta se mi páčila:o) Sice se jí v xichtě nepodobala, ale měl jsem jí ve filmu docela oblíbenou a jak dopadla, fuj.. tak, že se na to nedá ani dívat:o(
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 22:14

bomb napsal:
pepazdepa napsal:
http://www.dailyblam.com/news/2011/04/11/photos-from-the-set-of-silent-hill-revelation-3d-reveal-creepy-amusement-park-settin




Že by Lakeside Amusement Park?

nechci bejt nípal ale podívejte se pořádně na kabinky ruského kola a klauna na fotce v odkazu... tohle je CGI fejk jak prase.
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeTue 12 Apr 2011 - 22:52

cyrcles napsal:
nechci bejt nípal ale podívejte se pořádně na kabinky ruského kola a klauna na fotce v odkazu... tohle je CGI fejk jak prase.

Já jsem si ničeho zvláštního nevšiml, ale jestli ty ano, tak prozraď co je tam jinak, než by mělo být.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 0:46

bomb napsal:
cyrcles napsal:
nechci bejt nípal ale podívejte se pořádně na kabinky ruského kola a klauna na fotce v odkazu... tohle je CGI fejk jak prase.

Já jsem si ničeho zvláštního nevšiml, ale jestli ty ano, tak prozraď co je tam jinak, než by mělo být.

Asi to vzali doslova a bude to Silent Hill Revelation 3D ve 3D. :-D
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 9:54

Ještě pořád CGI? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 12:09

to v těch pytlíčkách u toho krámečku jsou "naši známí" králíčci? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Wiseguy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 14:20

Akira napsal:
to v těch pytlíčkách u toho krámečku jsou "naši známí" králíčci? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Wiseguy
Dle druhého videa co tam má nejspíš ano. ;-)

Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 14:35

Takže ty si pepo myslel tím 3D ve 3D, že to bude animovaný a ještě ve 3D? Aha, tak tomu už rozumím. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yes Mě původně zmátl cyrcles, protože jsem si myslel, že má ve spojení s těmi fotkami na mysli nějakou fotomontáž, tedy že ty fotky nejsou pravý.

Co se týče těch králíčků, tak ti jsou skutečně silenthillovský. Ještě trochu krve okolo úst a bude to tak, jak má bejt. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yes
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 20:03

bomb napsal:
Takže ty si pepo myslel tím 3D ve 3D, že to bude animovaný a ještě ve 3D? Aha, tak tomu už rozumím. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yes Mě původně zmátl cyrcles, protože jsem si myslel, že má ve spojení s těmi fotkami na mysli nějakou fotomontáž, tedy že ty fotky nejsou pravý.

Co se týče těch králíčků, tak ti jsou skutečně silenthillovský. Ještě trochu krve okolo úst a bude to tak, jak má bejt. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yes

proto říkám cgi
http://en.wikipedia.org/wiki/Computer-generated_imagery
jakože umělé...

Video mě přesvědčilo, stále si ale trvám na tom, že obrázky byly návrhy v nějakém trojrozměrném programu
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 20:51

Hááááj pípls...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 21:14

Dominno napsal:
Hááááj pípls...
Nazdar.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeWed 13 Apr 2011 - 21:46

cyrcles napsal:
bomb napsal:
Takže ty si pepo myslel tím 3D ve 3D, že to bude animovaný a ještě ve 3D? Aha, tak tomu už rozumím. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yes Mě původně zmátl cyrcles, protože jsem si myslel, že má ve spojení s těmi fotkami na mysli nějakou fotomontáž, tedy že ty fotky nejsou pravý.

Co se týče těch králíčků, tak ti jsou skutečně silenthillovský. Ještě trochu krve okolo úst a bude to tak, jak má bejt. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Yes

proto říkám cgi
http://en.wikipedia.org/wiki/Computer-generated_imagery
jakože umělé...

Video mě přesvědčilo, stále si ale trvám na tom, že obrázky byly návrhy v nějakém trojrozměrném programu

Ale vždyť já vím, co je to CGI, ale mě ve spojení s těmi fotkami napadla spíše fotomontáž a na 3D grafiku jsem si ani nevzpomněl. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeFri 15 Apr 2011 - 8:10

a kde je horská dráha? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 3ohhkay
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 10:06

No, píše tam, že to je Obchodní dům, natáčecí lokace, ale vypadá to spíš jako Obchodní dům, obyčejný obchodní dům. :-D

Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 14:08

Akira napsal:
a kde je horská dráha? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 3ohhkay

to snad ještě bude, taky mi tam chybí+ strašidelný dům...
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 14:23

A tyhle videa o obrázky jsou tedy z natáčení toho filmu? To nám to chtěj ukázat ještě než ten film bude hotový? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 15:01

Další várka fotek (a ano, je to Pyramid Head)



Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 23:07

pepazdepa napsal:
Další várka fotek (a ano, je to Pyramid Head)

tý vado, nic ve zlém, já ale asi začnu brzo zavírat oči jinak z toho filmu nebudu mít už vůbec žádný překvápko....
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSat 16 Apr 2011 - 23:09

a doufám že PH nenahradí Valtiela! to bych nerozdýchal.
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitimeSun 17 Apr 2011 - 1:30

cyrcles napsal:
pepazdepa napsal:
Další várka fotek (a ano, je to Pyramid Head)

tý vado, nic ve zlém, já ale asi začnu brzo zavírat oči jinak z toho filmu nebudu mít už vůbec žádný překvápko....

Mám založit spoiler a non-spoiler thread? Využilo by se to?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Těšte se na Silent Hill: Revelation.
Návrat nahoru 
Strana 4 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill
» Silent Hill 4 pro ps2
» Help

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Návrat do Silent Hill (Silent Hill Revelation)-
Přejdi na: