Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Těšte se na Silent Hill: Revelation.

Goto down 
+18
jakub008
bun
Bart
Croucher
J0ker
HellTsukuyomi
Dominno
Akira
silent
Miky200
cyrcles
g.schreiber
pepazdepa
Sol!d_Sn@k3
aldaris
Sparito
Johny
bomb
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeTue 1 Oct 2013 - 10:55

Díky moc Syky Wink

edit: no jsem zběžně koukla na tu 3ku - Fungo to má udělaný dost dobře, ale ty titulky by chtěly opravit. Jsou tam občas gramatické chyby, ale i chyby v překladu. Někdy dost zásadní. Některé věty zní hrozně nečesky.

Na konci jak mluví Heather a Claudia o spáse, to podle titulků vypadá jakoby Claudia chtěla ráj jen pro sebe a alessa mohla za její hříchy (prostě celý obráceně). Takových příkladů kdy dochází k částečné až úplné změně kontextu bych našla víc. Já vím že titulky nemůžou být doslovné a musí být stručné (pokud nejde jinak) - ale nesmí dojít ke změně kontextu, což tady bohužel dochází.

Chápu že jsi s tím musel mít hodně práce. Jestli chceš klidně to opravím, ale netuším jak. Nikdy jsem titulky nedělala...když mi poradíš jak, tak je opravím Wink

jdu stáhnout SH2.

edit 2: SH2 - ten link nějak nejel, tak jsem to stáhla z YT. Titulky ok, akorát Fungo cpal hudbu kde být nemusela...chápu že některý songy musel dát pryč, kvůli tomu že YT moc řeší copyright...většinou jsem to překousla ale final s Pyramiďákama be Betrayal?? taková škoda :/// (asi si tam nacpu původní cutscénu :33)

jinak titulky u dvojky jsou podstaně lepší...možná pár droboučkých chyb, ale jinak super Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeWed 15 Jan 2014 - 23:16

SyKy napsal:
Kdyby jste si chtěli porovnat SH:R se Silent Hill 3  Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Wink3


To jsi dělal čistě z odposlechu? Občas tam s významem překladu dost ujíždíš oproti originálu. (což samo o sobě je překlad z japonštiny). Ale snahu cením a některým duším to určitě pomůže. Mít tak pár volných odpolední, sedl bych k souboru s titulky a upravil ho, časování tam je v pohodě.  Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Yes 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeTue 28 Jan 2014 - 17:02

Kruci já to opravovala - mám to skoro hotový. Hele pepo já bych ti to poslala, že bys to doladil :3

Ty máš skypa ne? (ano zrušila jsem icq i FB a skype je jediný co mám)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSun 9 Feb 2014 - 11:43

g.schreiber napsal:
Kruci já to opravovala - mám to skoro hotový. Hele pepo já bych ti to poslala, že bys to doladil :3

Ty máš skypa ne? (ano zrušila jsem icq i FB a skype je jediný co mám)

Kdyby někoho zajímalo jak to dopadlo - titulky mám, ale bohužel nemám příliš času, nicméně určitě to dodělám letos.  Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Grin3 Jinak... to mi můžete napsat vy co se jinak stane nebo co jinak budu muset udělat, když to nedodělám letos.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 26 Jul 2014 - 14:02

Tak už jsem se na to taky koukl. Ach jo. Sice jsem to čekal horší, ale i tak bych vzal scénář, narval ho onomu ,,scénáristovi" do prdele a kladivem ho střídavě tloukl do levého a pravého varlete. Co mě štvalo nejvíc? Úplné překroucení charakterů postav. Douglase tam dali snad jen proto, že hned po Heather je to z SH3 nejznámější postava. Z Claudie se stala obyčejná fanatická psychopatka, která neměla v úmyslech vůbec nic společného s herní Claudií a na závěr se z ní vyklubala jakási čepelnatá parodie na Transformers. Ale co bylo nejhorší...Z nevyzpytatelného, záhadného a zároveň charismatického, mazaného Vincenta udělat buzíčka, který by se vzhledem i svým idealisticky zmateným chováním hodil akorát tak do Stmívání, nebo podobných blbin pro pubošky. Chápu že zejména v zámoří je dnes IN cpát do hlavních postav mládí, proto asi musel Douglas náhle zemřít a jeho pomocnou roli zastoupil tento usmrkanec. A aby tomu dali korunu, ještě z něj udělali syna Claudie. Místo abych celý film fandil Heather, fandil jsem celému Otherworldu se všemi jeho příšerami, aby tohoto kreténka opravdu bolestivě zlikvidovali. Nestalo se.
Co tam zase dělal náš Trojhránek, nad tím jsem se už ani nezamýšlel, ale co proboha měl znamenat ten jeho souboj s Transformers/Claudií??? Skoro jsem čekal, kdy mu ta kreatura řekne: ,,Jsi můj syn, Pyramiďáku. Přidej se k nám a společnými silami ukončíme tuto hrůzu. Pak budeme vládnout Silent Hillu jako matka a syn." Démon Alessy byl ,,zahuben" v pevném objetí, kolotoč absolutně neměl amtosféru jako ve hře.
Jediný kdo tam tak trochu seděl, tak byl Leonard, tu jeho vyšinutost bych mu celkem i věřil. OW byl málo propracovaný, holý a jednotvárný. Absence Valtiela. Ten kdo hru nezná, tak ho tento film ani nenutí k tomu, aby se nad vším zamyslel.
Je to sice nepovedené, ale mohlo to dopadnout i hůře. Na jedno zkouknutí stačí, při druhém bych si už jen odplivnul. Drahým filmařům jen vzkážu: Vyserte se na to, když to neumíte, navíc tomu absolutně nerozumíte.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 14:39

aldaris napsal:
Tak už jsem se na to taky koukl. Ach jo. Sice jsem to čekal horší, ale i tak bych vzal scénář, narval ho onomu ,,scénáristovi" do prdele a kladivem ho střídavě tloukl do levého a pravého varlete. Co mě štvalo nejvíc? Úplné překroucení charakterů postav. Douglase tam dali snad jen proto, že hned po Heather je to z SH3 nejznámější postava. Z Claudie se stala obyčejná fanatická psychopatka, která neměla v úmyslech vůbec nic společného s herní Claudií a na závěr se z ní vyklubala jakási čepelnatá parodie na Transformers. Ale co bylo nejhorší...Z nevyzpytatelného, záhadného a zároveň charismatického, mazaného Vincenta udělat buzíčka, který by se vzhledem i svým idealisticky zmateným chováním hodil akorát tak do Stmívání, nebo podobných blbin pro pubošky. Chápu že zejména v zámoří je dnes IN cpát do hlavních postav mládí, proto asi musel Douglas náhle zemřít a jeho pomocnou roli zastoupil tento usmrkanec. A aby tomu dali korunu, ještě z něj udělali syna Claudie. Místo abych celý film fandil Heather, fandil jsem celému Otherworldu se všemi jeho příšerami, aby tohoto kreténka opravdu bolestivě zlikvidovali. Nestalo se.
Co tam zase dělal náš Trojhránek, nad tím jsem se už ani nezamýšlel, ale co proboha měl znamenat ten jeho souboj s Transformers/Claudií??? Skoro jsem čekal, kdy mu ta kreatura řekne: ,,Jsi můj syn, Pyramiďáku. Přidej se k nám a společnými silami ukončíme tuto hrůzu. Pak budeme vládnout Silent Hillu jako matka a syn." Démon Alessy byl ,,zahuben" v pevném objetí, kolotoč absolutně neměl amtosféru jako ve hře.
Jediný kdo tam tak trochu seděl, tak byl Leonard, tu jeho vyšinutost bych mu celkem i věřil. OW byl málo propracovaný, holý a jednotvárný. Absence Valtiela. Ten kdo hru nezná, tak ho tento film ani nenutí k tomu, aby se nad vším zamyslel.
Je to sice nepovedené, ale mohlo to dopadnout i hůře. Na jedno zkouknutí stačí, při druhém bych si už jen odplivnul. Drahým filmařům jen vzkážu: Vyserte se na to, když to neumíte, navíc tomu absolutně nerozumíte.

Chudák Aldaris. Ono udělat dobrej scénář podle trojky nejde, takže kopanec zaslouží člověk co prosadil, že novej film má bejt podle trojky. Když už tak mermomocí chtěli točit trojku měli udělat spin-off...né to toho nacpat guláš postav a snažit se navázat jak na film, tak na hru OMG! Herci za nic nemůžou. Kit není takovej buzík jak se tady zdá. Je dobrej herec, ale casting je fail jak prase, protože na své role se hodil max ten leonard. Clemens mohla bejt fajn, kdyby ji scénář nenutil dělat p*čoviny. Carrie-ann moss mohla bejt dobrá, ale meh - ten samej případ co clemens...no nakonec jsem ráda že Heather nehrála ellen page...ten film by jí zbytečně zmrvil reputaci...

mno nezbývá než to hodit za hlavu
http://copperkidd.deviantart.com/art/Silent-Hill-Revelation-346268060
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 16:25

Já nechápu, proč se nevrhli na SH2. Má mnohem jednodušší a hlavně ucelený příběh. Nic na nic nenavazuje, nic nikam neodkazuje, je to uzavřené. Ale to nééé, oni musí z mého oblíbeného Vincenta sestrojit úplného blba.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 9:07

aldaris napsal:
Já nechápu, proč se nevrhli na SH2. Má mnohem jednodušší a hlavně ucelený příběh. Nic na nic nenavazuje, nic nikam neodkazuje, je to uzavřené. Ale to nééé, oni musí z mého oblíbeného Vincenta sestrojit úplného blba.

Souhlasím. Dvojka je jedinej díl kterej by na plátně nevypadal divně. (aniž by se musely udělat zjednodušující, ale nutné úpravy jako u jedničky). Ale na dvojku jsem viděla strašně krásnej kraťas.
https://www.youtube.com/watch?v=MhdbHHoblOw
Možná už to tu bylo - hodím ten link aj pod SH2 asik Wink

Každopádně si pamatuju jak jsem kdysi koukala na resident evil: apocalypse, kde z mojí milované Jill udělali úplnou krávu. Takže ti rozumím. Na druhou stranu jsem viděla už tolikrát zprznění postav, že už jsem taková otupělá, a tak to neřeším.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeThu 31 Jul 2014 - 9:28

No tak tomu Rezidentovi taky dali zabrat... Na další díly jsem v pudu sebezáchovy ani nekoukal.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeTue 23 Sep 2014 - 14:57

aldaris napsal:
No tak tomu Rezidentovi taky dali zabrat... Na další díly jsem v pudu sebezáchovy ani nekoukal.

Tak já na ně koukala spíš už s pocitem že se nasměju u "vtipné" parodie Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 2giggle
(ano, vím že je to spíš k pláči...no co už)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
HellTsukuyomi
Registrovaný uživatel
HellTsukuyomi


Poeet p?íspivku : 14
Age : 32
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 04. 11

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeThu 6 Aug 2015 - 23:52

aldaris napsal:
Já nechápu, proč se nevrhli na SH2. Má mnohem jednodušší a hlavně ucelený příběh. Nic na nic nenavazuje, nic nikam neodkazuje, je to uzavřené. Ale to nééé, oni musí z mého oblíbeného Vincenta sestrojit úplného blba.


Chudák Vincent, ten dopadl, s docela přijatelné postavy na podobnou jako mají Twilight sága.
Návrat nahoru Goto down
rebelx1
Insane Cancer
rebelx1


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 15. 12. 15

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeWed 27 Jan 2016 - 13:54

Návrat do Silent Hill - co bylo dobry na pribehu SH3 to tady zkurvili a vynechali spoustu potencialne dobrych momentu - treba zaverecnou scenu v kostele. dal bych tomu tak 35% je to jeste horsi nez prvni film Silent Hill
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:25

nikdo tam nevyblil a pak nesnědl boha Sad 0 z 10
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:48

Rinter napsal:
nikdo tam nevyblil a pak nesnědl boha Sad 0 z 10

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 2giggle

pšššš bavíme se o filmu, který neexistuje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
rebelx1
Insane Cancer
rebelx1


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 15. 12. 15

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:50

hmm Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:51

Jak už tady Gab ví, tak se připravuje i český SH fanfilm Very Happy Mám to štěstí, že se pár scén bude natáčet i u mého bydliště, což jsem nečekal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:55

Superbo napsal:
Jak už tady Gab ví, tak se připravuje i český SH fanfilm Very Happy Mám to štěstí, že se pár scén bude natáčet i u mého bydliště, což jsem nečekal Very Happy

Hele a budeš aspoň v komparzu? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 16:56

Ne, ale bude se to natáčet v jednom podchodu a u rybníka, který asi nahradí Tolucu, takže se tam možná mihnu jako kolemjdoucí Very Happy Nechci být nikým rozpoznán Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:05

To mi připomnělo klasickou příhodu při natáčení tuším Twin Peaks, kdy se nějakej týpek prošel kolem (nějakej staffák) a nevěděl že se točí. Prošel se kolem zrcadla a to Lynche tak uchvátilo, že ten záběr použil a mám pocit že toho staffáka použil i pro vedlejší postavu.

Mno třeba se někde mihneš v pozadí a fandové pak budou vymejšlet co ten podivnej stín vzadu symbolizuje :3 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:08

Tak ono se tam bude nejspíš natáčet v noci... Už si představuju jak stojím daleko od kamery a pomalu se schovávám za strom a ve finálním výsledku to bude vypadat, že jsem duch Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:29

bwhahaaha BEWARE THE SUPERGHOST
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitimeSat 30 Jan 2016 - 17:30

Yep, that's pretty accurate Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Těšte se na Silent Hill: Revelation.
Návrat nahoru 
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill
» Silent Hill 4 pro ps2
» Help

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Návrat do Silent Hill (Silent Hill Revelation)-
Přejdi na: