Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Těšte se na Silent Hill: Revelation.

Goto down 
+18
jakub008
bun
Bart
Croucher
J0ker
HellTsukuyomi
Dominno
Akira
silent
Miky200
cyrcles
g.schreiber
pepazdepa
Sol!d_Sn@k3
aldaris
Sparito
Johny
bomb
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeFri 23 Nov 2012 - 21:09

Ty bys měla využít svůj kreslící talent a ilustrovat moje povídky, jak jsem tě žádal? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSat 24 Nov 2012 - 1:05

to aldaris:

snad se tě to nedotklo.. a když si to znovu přečteš, tak zjistíš, že jsem se tě spíš zeptal, než radil..

gábina:

juuuj, to je gut.. tak až to aktualizuješ, dej vědět.. jen čtiva mám teď tolik, že nevím co dřív

a ještě připomínám Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Grin3

dnes, to jest sobota, jdu večer na SH.. takže poslední den, kdy se na to můžu těšit.. tak si to užívám Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yay

než doopravdy zjistím, jaká je realita Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Brood

Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSun 25 Nov 2012 - 11:58

takže co říct... z počátku na filmové poměry to špatné nebylo.. do chvíle scénky s "pavoukem".. tu bych vynechal.. a pak, jak Heather přichází do lunaparku.. sorry, ale větší sračku z toho udělat vážně ani nemohli..

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Knife

jak ale totálně podělat celý film se jim povedlo znamenitě..

trapný a směšný zároveň

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Hanganim
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSun 25 Nov 2012 - 12:12

Snad nenatočí trojku...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SyKy
Lying Creature
SyKy


Poeet p?íspivku : 36
Age : 30
Bydliště : Beroun
Registration date : 27. 01. 12

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSun 25 Nov 2012 - 12:47

Fakt nechápu ty filmaře, tak když už si na Silent Hill koupím copyright, tak si s tím pořádně vyhraju, třeba to udělám téměř přesně podle hry, jelikož dost lidí, co jdou do kina na SH, hru ještě nehráli. (Nebo třeba kdysi hráli SH 1, nebo SH 2, a teď se těší do kina na zfilmovanou 3ku, a uvidí tohle... Todle co právě promítají v kinech je výsměch herní sérii SH. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Knife Silent Hill 1 (film) byl podle mě super, viděl jsem ho dřív, než jsem SH1 (hru) vůbec hrál. Film měl dobré zpracování, a příběh nad kterým, když skončil film člověk musel zapřemýšlet. Teď jsem zkouknul SH:R, a vážně uvažuji, jestli si tento film ještě někdy pustím znovu. (Ztráta času). Kdyby "DOBŘE" natočili SH 2. To by bylo! Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
http://silent-hill-cz.blogspot.com/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSun 25 Nov 2012 - 17:29

Protože filmy dělané na motivy her, mají zkrátka nálepku toho, že to bude sajrajt a lepší tvůrci se toho nechytnou. Proto se to nechává neumětelům. Když si vzpomenu na zfilmovaného Dooma, je mi taky nevolno.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSun 25 Nov 2012 - 20:09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf
A neříkali jsme ti to celou dobu??? Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 2giggle

TO: SYKY: já taky jako první viděla film pak až se pohroužela do SH naplno...můžu říct, že je to fakt nejlepší herní předělávka, protože režisér byl OPRAVDU fanda SH (a nejenom někdo kdo si na něj hraje viz Anderson nebo právě Basset) a protože to s atmosférou uměl k*revsky dobře.

Důvodů proč filmy podle her dopadají špatně existuje víc...jj Alďo souhlasím. Na hry je furt nahlížené jako na (pod)průměrné médium které nemá šanci na označení umění. Přitom netřeba říkat, že některé hry jsou daleko umělečtější než díla z jiných "uměleckých" médií...vemte si třeba knižní adaptace - proč vyloženě špatné adaptace by člověk spočítal na jedné ruce??? Protože na literaturu se nahlíží zcela opačně než na herní médium.

Další důvod je, že hry vzhledem ke své délce dokážou obsáhnout daleko víc než film. A to ne jenom pomocí cutscén. Máme tu dokumenty. Nahrávky...prostě hafo možností, které ve hře fungují (ale ve filmu by strašně zavazely)...právě tohle je jeden z důvodů proč je SHR tak uspěchaný...chce vykecat celý děj najednou, ale nejde to. Zkoušeli jste někdy silentem nedotčenému člověku vysvětlit o co vlastně jde? Já ano - strávila jsem tím osmihodinovou směnu...a to jsem se dostala jen ke třetímu dílu.

Producenti aby nalákali hráče tak tam cpou hodně věcí ze hry. Jenže to pak dopadá jako RE: apocalypse...ano máme tam jill, nemesis a zombíky, ale k čemu to je, když ty postavy úplně zničili?!

Proto zastávám názor, že filmy podle her by měly mít svůj vlastní příběh a vlastní postavy. Za prvé - vyhnete se vysvětlování proč ta a ta postava dělá to a to - když vytvoříte novou postavu nemusíte si lámat hlavu jak postavu představit neznalým. A navíc nenaštvete skalní fanoušky. Samozřejmě nějaký fan service neuškodí - ale v podobě spíš cameo role. Myslím že existuje spousta her které mají světy tak prpracované a pro danou hru typické, že vytvořit v nich nový příběh s novejma postavama pro formát filmu není problém. Navíc se tím herní svět ještě víc obohatí. Příklad? Třeba animovanej Dead Space: Downfall je hodně povedenej film. Nebo Final Fantasy: Esence života. Silent Hill to udělal kompromisem a vytvořil spíš alternativní děj (což taky není úplně špatně, ale věřím že hodně fandů u toho skřípělo zubama )

Mě se docela líbil i ten prokletý DOOM Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Grin3 . Byla to celkem blbost, ale bavila mě...rozhodně lepší než SHR, nebo poslední dva "residenty" (myslím hrané)

TO ALDARIS: Já za to nemůžu...já poslední půlrok kreslím celkem dost...ale všecko s tématikou Final Fantasy XIII - já za to nemůžu - za to může ta slečna co ji mám jako Avatara Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Sweethea

TO AKIRA: jinak eště to není hotový (ty aktualizace)...musela jsem něco dodělat - trpělivost prosím Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 8:09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yes jistě, až budeš mít, tak se podívám.. nespěchám na to Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Wink2

jejš.. a Pyramid Head kolotočářem Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf

a to, jak před sebou stanou Claudia a Pyramiďák.. to je vážně trapný.. ještě jaké pěkné místečko jim pro to vymezili.. jako z bojovky.. ještě nad ně napsat.. FIGHT! a po obou stranách jim dát ukazatele zdraví,,

jo a to s tou Alessou na kolotoči.. nepřipomnělo Vám to takové ty pohádky pro děti, většinou kreslené.. oba bojovníci svými nadpřirozenými silami vyšlou paprsek, barevně odlišen, mířený na toho druhého.. kdy se ve středu střetávají a začíná napínavý boj o přetahování, kterej z nich je silnější Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 2mwaha

sice v tomhle podánínešlo o pprsky, ale nějak mě to u toho napadlo..

jo a další díl, vzhledem ke konci toho filmu, bude nejspíš dle SH:Downpour (pokud ještě něco natočejí)
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 11:07

Tak jsem viděl desetiminutový sestřih. Jsem rád, že jsem nevyhodil peníze za kino. Bože, proč se tohoto žánru neujme někdo, kdo to umí???
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 11:55

ale tak.. zase bych to jako vyhození peněz nebral.. nebo já to tak neberu..

Heather je kupodivu sympatická.. a opravdu byly asi dvě chvilky, co jsem se bál Surprised) i když tomu asi nebudete věřit:oP

ono by to tak špatné být ani nemuselo, když by scénku s pavoukem vynechali (úplně, ta je zbytečná a dost na hovno) a potom si trochu pohráli s tím, co nastane v Lunaparku a po něm.. je to škoda.

Zase bych se ochudil o ten pěknej pocit, jak vám popílky létají kolem hlavy, když se Heather prochází ulicemi SH, to bylo příjemný..

Docela jsem se udivil, že ten kolotoč je "výtah" do kaple. Jenže, po shlédnutí SH3 tomu tak opravdu bylo.. jsem zapomněl.. a taky, vzpomeňte si na Alessu ve hře, jak jí tam Heather na kolotoči masakrovala.. to působí taky dost divně.

takže jak se jí jinak zbavit, než trapnou scénkou o poměřování sil.. mohli být trochu originálnější no.. ty modrý oči mi připomněly Raidena z Mortal Kombat:oP

jsem nakonec ale rád, že jsem to vydržel a počkal si do kina.. přeci jenom se na to čekalo dlouho a když člověk ví, že se to nevyvedlo, tak nečeká zázraky a snaží se aspoň trošku si to užít..

a překvapivě s výběrem herečky myslím, že udělali dobře.. ta holka má něco do sebe.

Jo a celkem mě pobavil ten stříh s tím bláznem v busu, to bylo vtipnýSurprised)))))) Heather povídá něco ve smyslu.. tak to už jsem asi blázen a na to je tam střih v autobusu na opravdového blázna, jak se gebí Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Grin3

Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 12:30

A co vlastně měl ten pavouk symbolizovat? V SH není nic bezdůvodně, i když v tomto případě...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SyKy
Lying Creature
SyKy


Poeet p?íspivku : 36
Age : 30
Bydliště : Beroun
Registration date : 27. 01. 12

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 13:17

aldaris napsal:
A co vlastně měl ten pavouk symbolizovat? V SH není nic bezdůvodně, i když v tomto případě...

Ta scéna s těma figurínama mi připomína lokaci s SH:Origins (myslím že to bylo v divadle). Tam taky pochodovaly (nebo visely na stropě figuríny) ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silent-hill-cz.blogspot.com/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 13:42

to tedy absolutně netuším.. řekl bych, že vůbec nic.. bylo to tam zbytečný.. navíc jednalo se o otherworld a ta místnost byla obyčejná.. nesedlo to tam..

spřádal si své sítě, chytal nebohé panny, motal je do vaků a dělal z nich figuríny.. naprostá blbost.. myslím si, že kdyby to někdo sestříhal a tohle a pár dalších věcí vyhodil, tak by se na to koukat i dalo..

nehledě na to, že Heather měla převeliké štěstí a nemusela vlastně ani "hledat".. po téhle scénce totiž vyleze přímo před nemocnicí, kam se chtěla dostat.. tam v RECEPCI nalezne spisy pacienta Leonarda (naprosá blbost) a všimne si č. pokoje, kde je zavřený.. podívá se do skřínky s klíčema a ejhle, klíč č.12 tam je..

kdyby toho pavouka vystříhli a dali si práci spíše s tím, jak hledá nemocnici a tam třeba klíček, udělali by lépe..

ta scénka s tím Leonardem mi kupodivu nepřišla, "až tak špatná" aspoň to v té místnosti vypadalo jako otherworld, kterej známe.. jo a Metatron překládali v titulkách jako MEDATRON.. takže si z toho můžeš odvodit MRDATLON a máš z toho akorát prdel.

trošku mě mrzelo, že když přišla "temnota" tak se v jistejch místech prostředí vůbec nezměnilo.. ne tak, jako v jedničce.. ale tak.. když to třeba porovnám se dvojkou, tam otherworld vypadal taky různě.. ale zase dvojka je z jiného soudku, tak nevím.. jestli to v revelation nebylo spíš o lenosti..

ten lunapark ve hře SH1 a SH3 vypadal v otheworldu taky pěkně, tady normálka.. jen je tam tma, ale žádná rezavě-železná zem, nic..

co se mi třeba líbilo: dáreček k narozeninám od taťky, v nákupáku sáhne Heather po kovové trubce :-) taky se mi líbila ta scénka v té škole, když se spolužákům představovala, možná že tím si mě získala.. kdo ví :oP pak ta chvíle, jak přichází do SH (mlhou zaslepující ulice města)..

jo a lekl jsem se topinky Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yay topinky vyskakující z topinkovače Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Wiseguy





Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 14:10

Hm, tak tady asi má tvůrce rád scénu s Odulou, z Pána prstenů. Tvůrci asi nemají fantazii na tak bizarní nestvůry, jako měli Japonci. Tak tam prostě hvízdnou pavouka. Příště tam bude obří had, žralok z Čelistí, nebo Vetřelec. Mrdatron? Dobrá to parodie Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Grin3 Na filmu se asi podepsal malý rozpočet a krátká stopáž, SH3 se nedá narvat do tak krátké doby, proto to dopadlo tak, jak to dopadlo. Jen můj Boží odkaz (podle SH3) zabral 58 stránek A4. A v SH3 je Otherworld takový jaký je, protože takto ho Alessa vídala ve snech. V SH2 není tak krvavý, ale ta změna nemocnice hned poté, kdy James zabije ty ,,pacienty zarostlé do postelí", má asi symbolizovat změnu v jeho mysli. První střípek v tom, že je něco jinak, než to vypadá.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 15:20

jo a když mluvíš o těch Vetřelcích Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 G tak aby toho nebylo v téhle scéně málo, tak tuším, že z jedné z těch hlav vystřelí na diváka právě takovéto zoubky a z těhlech zoubků ještě jedny menší, aby postrašily.. prostě totally piece of shit!

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 3whaaa

dá se na to podívat někde online? tedy bez zbytečných aktivit kolem, jako registrace a podobné hovadiny.. docela bych si některé pasáže připomněl Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 15:26

Akira napsal:
jo a když mluvíš o těch Vetřelcích Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 G tak aby toho nebylo v téhle scéně málo, tak tuším, že z jedné z těch hlav vystřelí na diváka právě takovéto zoubky a z těhlech zoubků ještě jedny menší, aby postrašily.. prostě totally piece of shit!

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 3whaaa

dá se na to podívat někde online? tedy bez zbytečných aktivit kolem, jako registrace a podobné hovadiny.. docela bych si některé pasáže připomněl Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Grin3
To si snad děláš prdel! Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 15:54

ne, nedělám..

stáhnu kinorip.. asi dneska Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf a trochu to sestříhám.. ty nejdebilnější scénky a vytvořím jednotné video a dám na youtube.. Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf

teda jestli se mi bude chtít dneska Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Wiseguy

protože to si snad zaslouží větší pozornost.. myslím některé ty scénky z toho Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Rolf ALIENS IN SILENT HILL Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yay

a nejen to, ale i MORTAL KOMBAT a LESBIENS Theme Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 21:27

Hej já chtěla udělat to samý - ale až to bude k dispozici v lepší kvalitě - ty zmiňované scény (heather jde do SH pak příchod OW - ten záběr na kostel je nejlepší z celýho filmu) - jako best of SHR (a bylo by to dlouhý asi minutu 2)

ale tvoje verze SH vs Alien a MK a Lesby yayyyyyyy Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yay Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yay - až to bude na YT hoď link ... pyramid head *FATALITY* PH wins...ty jo ale kdyby dali PH do MK - to by byly FATALITY jak prase (no když už je v mk Kratos nebo Freddy Krueger, tak proč ne PH, ne?)

jinak k tomu pavoukovi...je to tak trochu crossover mezi těma figurínana z Origins (jak psal SYKY) a tím "pavoukem" z SH: Homecoming...jinak ta scéna je fakt celkem zbytečná...i když přeměna ženské ve figurínu byla hoooodně creeepy a je to jeden z mých oblíbených momentů...

Jak jsem říkala - Adelaide možná není špatná a místy je i sympatická (ano scéna s taťkou a scéna kdy se "představuje" ve škole) - chtěla bych ji vidět v pořádným filmu a ne v něčem kde jí zpackaný scénář moc dobrý jméno nedělá.



Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 26 Nov 2012 - 21:35

Ano, ano...tak Aliena bychom už měli, další zfilmovaný díl Silent Hillu bude Pyramid Head vs Predator.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeWed 12 Dec 2012 - 14:13

HAHA

něco jsem sem vložil:

http://nucleus.img.cas.cz/obr/Akira_SHR.jpg

a s tím videjkem.. sice mám SHR stažený, ale kvalita je na nic.. tak radši počkám.. aby to mělo aspoň nějakou úroveň.. když už ne formální, tak aspoň kvalitou videa Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
SyKy
Lying Creature
SyKy


Poeet p?íspivku : 36
Age : 30
Bydliště : Beroun
Registration date : 27. 01. 12

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeTue 25 Dec 2012 - 23:34

Kdyby jste si chtěli porovnat SH:R se Silent Hill 3 Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Wink3

Návrat nahoru Goto down
http://silent-hill-cz.blogspot.com/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeFri 4 Jan 2013 - 20:09

Hej Syky, kde se to dá stáhnout? Krom YT? ...Jás is gdysi stáhla Gameplay v DVD kvalitě, ale tohle se hodí pro lidi který chci seznámit se světem SH resp. SH3 a neměla jsem ke CS titulky (neviděla jsem ten odkaz celý - asi minutu - ale soudě dle času to budou sestříhaný cutscény, ne?)

BTw AKIRA: takovej ďábelskej pohled Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SyKy
Lying Creature
SyKy


Poeet p?íspivku : 36
Age : 30
Bydliště : Beroun
Registration date : 27. 01. 12

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeSat 5 Jan 2013 - 15:59

Je to nahraný gameplay + cutscény Smile Je to opravdu pěkně udělané. Smile Takhle je i vyrobený SH 2 viz.:


Jestli chceš, zde si stáhneš Silent Hill 3 The Movie film:

FILM: http://www.silenthillmedia.net/sh3/movie/Silent%20Hill%203%20The%20Movie%20SD.avi

ČESKÉ TITULKY K FILMU: http://ulozto.cz/xzt2S28/silent-hill-3-the-movie-hd-sd-cz-srt

___________________________________________________________________________________________

A nebo zde si stáhneš Silent Hill 2 The Movie:

FILM: http://www.silenthillmedia.net/sh2/movie/SilentHill2TheMovieDC-SD.avi


ČESKÉ TITULKY K FILMU: http://ulozto.cz/x4XMsSd/silent-hill-2-movie-cz-titulky-srt
Návrat nahoru Goto down
http://silent-hill-cz.blogspot.com/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeThu 31 Jan 2013 - 17:31

Tak já už to taky viděl a musím říct, že i když jsem od toho filmu moc nečekal, hlavně kvůli absenci Ganse, tak mě i tak celkem mrzí, jak to dopadlo. První filmovej SH byla ta nejkrásnější filmová noční můra, co jsem kdy viděl, ale tohle byl bohužel jen takovej nízkorozpočtovej derivát. Jsem z toho zklamanej podobně, jako jsem byl zklamanej u SH:Homecoming. Jestli budou někdy dělat trojku, tak doufám, že na tom bude dělat zase Gans.
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill: Revelation 3D Japonky Trailer   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitimeMon 13 May 2013 - 11:47


Hudba: Claymore" by Gackt
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Těšte se na Silent Hill: Revelation.   Těšte se na Silent Hill: Revelation. - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Těšte se na Silent Hill: Revelation.
Návrat nahoru 
Strana 10 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Návrat do Silent Hill (Silent Hill Revelation)-
Přejdi na: