Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PS3 vs XBOX 360

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PS3 vs XBOX 360 Empty
PříspěvekPředmět: PS3 vs XBOX 360   PS3 vs XBOX 360 Icon_minitimeSat 31 Jul 2010 - 15:45

Napadlo mě založit zde toto téma, které se týká věčných sporů ohledně obou dnešních velkých konzolí, konkrétně tedy PS3 a XBOX 360.
Hodně lidí by určitě zajímalo, v čem je jedna konzole lepší a včem zase horší oproti té druhé a opačně. Jak je známo, leckteré hry jsou, alespoň co se grafického vzhledu týče, výce propracované u XBOXu, protože jsou to většinou multiplatformní hry, které primárně vznikají právě pro XBOX a až teprve ke konci vývoje se vytvoří konverze pro PS3, protože vývoj her je jednoduší právě na XBOX, než na PS3. Ačkoliv by měl být PS3 výkonější a tedy i hry na něj vyvíjené by měly mít lepší vzhled, často právě kvůly své složitosti jeho hry trpí.
Napište sem své vlastní zkušenosti, ať už s jednou nebo s oběmy konzolemi. Co o tom víte a která z obou konzolí se vám zdá lepší.
Mějte ale na paměti, že nejde o diskuzi "Kozole A je lepší, protože konzole B se mi nelíbí". Pište pokud možno co nejvíce objektivní a nezaujaté názory.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

PS3 vs XBOX 360 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3 vs XBOX 360   PS3 vs XBOX 360 Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 12:51

No, to nepůjde, když třeba já su Sony fanboy a mám jejich všechny konzole. Každopádně PS3 je pro mě lepší, neboť má v konzolích delší historii (paradox, že Nintendo poslední dobou docela upadalo). Taky ta technologie je imo poněkud vyspělejší, ale většina vývojářů nevyužívá plný potenciál. Ale ne nadarmo se říká, že MGS4, Heavy Rain bo Uncharted 2 by vypadal na XBoxu jako kreslený komix, protože tyhle hry právě tahají to nejlepší, co z PS3 může být. Na druhou stranu, abych nenadržoval jen PS3, pro XBox se dělají multiplatformní hry, který tam vypadají většinou líp, než na PS3. Viz. třeba RE5, ten je lepší právě na XBoxu. Nebo ted Mafia 2, stejnej případ. Ale ty detaily jsou nepatrné a při hraní si jich člověk ani nevšimne. To až pak při porovnání screenů. Čili overall 4 me PS3 ftw.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

PS3 vs XBOX 360 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3 vs XBOX 360   PS3 vs XBOX 360 Icon_minitimeSat 7 Aug 2010 - 19:47

Xbox je lepší. PS3 se mi vůbec nelíbí.
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Sponsored content





PS3 vs XBOX 360 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3 vs XBOX 360   PS3 vs XBOX 360 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PS3 vs XBOX 360
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent hill 5 pro Xbox 360 i PS3 ?
» Silent Hill 2: Restless Dreams Xbox
» presli ste SH5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: