Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejhnusnější příšera v Silent Hill

Goto down 
+4
Sparito
bomb
aldaris
Pyramid Head
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Dec 2011 - 19:30

Sáááá-ájlent hil...Tudu-tudududu... Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhnusnější příšera v Silent Hill   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeSat 10 Dec 2011 - 22:44

Dominno napsal:
Sáááá-ájlent hil...Tudu-tudududu... Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Yay
Co?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhnusnější příšera v Silent Hill   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeSun 11 Dec 2011 - 19:35

aldaris napsal:
Dominno napsal:
Sáááá-ájlent hil...Tudu-tudududu... Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Yay
Co?

Já jen že jsem tu dlouho nebyl, takže jsem chtěl oznámit svůj comeback tudu-tudududu Very Happy A zasměj se nebo mi to zkazíš...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhnusnější příšera v Silent Hill   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Dec 2011 - 16:35

Dominno napsal:
aldaris napsal:
Dominno napsal:
Sáááá-ájlent hil...Tudu-tudududu... Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Yay
Co?

Já jen že jsem tu dlouho nebyl, takže jsem chtěl oznámit svůj comeback tudu-tudududu Very Happy A zasměj se nebo mi to zkazíš...
Jo aha... Tak tedy chachacha.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhnusnější příšera v Silent Hill   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeTue 13 Dec 2011 - 14:29

aldaris napsal:
Dominno napsal:
aldaris napsal:
Dominno napsal:
Sáááá-ájlent hil...Tudu-tudududu... Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Yay
Co?

Já jen že jsem tu dlouho nebyl, takže jsem chtěl oznámit svůj comeback tudu-tudududu Very Happy A zasměj se nebo mi to zkazíš...
Jo aha... Tak tedy chachacha.

Týýý jseš nerudnej...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhnusnější příšera v Silent Hill   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitimeTue 13 Dec 2011 - 15:09

Dominno napsal:
aldaris napsal:
Dominno napsal:
aldaris napsal:
Dominno napsal:
Sáááá-ájlent hil...Tudu-tudududu... Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Yay
Co?

Já jen že jsem tu dlouho nebyl, takže jsem chtěl oznámit svůj comeback tudu-tudududu Very Happy A zasměj se nebo mi to zkazíš...
Jo aha... Tak tedy chachacha.

Týýý jseš nerudnej...
Vybral sis špatnej topic, do topicu Nejhnusnější příšera, oznámíš svůj návrat Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhnusnější příšera v Silent Hill   Nejhnusnější příšera v Silent Hill - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejhnusnější příšera v Silent Hill
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Silent Hill 4 pro ps2
» Help
» Silent Hill 2 HD
» Silent Hill 1
» Silent Hill 3 OST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: