Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Alternativní škola

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Necro Brain
Registrovaný uživatel
Necro Brain


Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Registration date : 18. 05. 10

Alternativní škola Empty
PříspěvekPředmět: Alternativní škola   Alternativní škola Icon_minitimeTue 18 May 2010 - 22:53

mozna to tady nekde uz bylo zmineno..potom pardon

rad bych si overil svoji domenku a dotahl ji do konce.
jde jasne videt jak se "normalni" a alternativni skola prolinaji(jakoby fungovaly obe najednou nezavisle na sobe, ale prece jenom se ovlivnovaly)
treba kocka ve skrini v alternativni je prazdna ale stejne triska....jako by i harry byl najednou v te "normalni" a alternativni zaroven a konal a byl presne ne tech samych mistech Alternativní škola 2wasntme

a jeste....po setmeni, chapu, pred taky...jsou to proste 2 odlisne svety....ale ta alternativni skola to je co?!....jedine co me napada jsou 2 dymenze neceho uplne jineho..kdyz jeden harry vesel do alternativy druhy do "normalniho"...nebo cesta v case(ty by bylo taky logicke kdyz jsou to hodiny?)..(nebo jeste horsi vule alessy?)..(nebo vule cheryl..presneji produkt jejiho strachu?)

doufam ze se tady najde nekdo vice zpusobily nez ja a terba se s nim o tom budu moct pobavit
Návrat nahoru Goto down
http://www.bandzone.cz/septicbrain
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Alternativní škola Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativní škola   Alternativní škola Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:10

Když jsem byl malej, tak jsem si taky myslel, že je to cestování časem Alternativní škola Rolf , ale to fakt ne. Je to prostě svět stvořen Alessou. Její ráj, jak říkala Claudia.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Necro Brain
Registrovaný uživatel
Necro Brain


Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Registration date : 18. 05. 10

Alternativní škola Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativní škola   Alternativní škola Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:15

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Když jsem byl malej, tak jsem si taky myslel, že je to cestování časem Alternativní škola Rolf , ale to fakt ne. Je to prostě svět stvořen Alessou. Její ráj, jak říkala Claudia.


Nerikam, ze to muze byt jenom cestovani casem..jenom je to jedna z veci co me napadla....

..dejme tomu ze je to raj stvoreny alessou ale co ta druha temna strana(po setmeni)

o to mi jde, jestli mi rozumis, ze jsou jakoby dva temne pres sebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.bandzone.cz/septicbrain
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Alternativní škola Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativní škola   Alternativní škola Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 9:35

To je přesně ono. Ta temnota, kde je rez a krev, je ten Alessin ráj, vlastně spíš místo, kde se může před Dahliou schovat. Ty ale asi myslíš tu chvíli, co vyjdeš ven z toho domu po tom, co použiješ ty tři klíče, tam se setmí, ale je to spíš něco jako předzvěst toho, co příjde potom. Něco jako klid před bouří.
Návrat nahoru Goto down
Necro Brain
Registrovaný uživatel
Necro Brain


Poeet p?íspivku : 7
Age : 29
Registration date : 18. 05. 10

Alternativní škola Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativní škola   Alternativní škola Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 13:07

bomb napsal:
To je přesně ono. Ta temnota, kde je rez a krev, je ten Alessin ráj, vlastně spíš místo, kde se může před Dahliou schovat. Ty ale asi myslíš tu chvíli, co vyjdeš ven z toho domu po tom, co použiješ ty tři klíče, tam se setmí, ale je to spíš něco jako předzvěst toho, co příjde potom. Něco jako klid před bouří.


Jo pomalu tomu zacinam rozumet...hned se mi bude lepe spat..diky Alternativní škola Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://www.bandzone.cz/septicbrain
Sponsored content





Alternativní škola Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alternativní škola   Alternativní škola Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alternativní škola
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: