Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Děj Shattered Memories

Goto down 
+8
Sparito
Dominno
travis
Frankie8
Sol!d_Sn@k3
Miky200
aldaris
g.schreiber
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mortiis
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 39
Registration date : 19. 07. 09

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 18:10

to g.schreiber: práveže SH : SM atmosféru má, len to už nerobil nikto zo Silent Teamu (síce ani Origins, ale tá sa vydarila) a tak mne osobne klesá hratelnosť. Skrátka pár inovatívnych prvkov môže aj hre uškodiť, záleží od toho, či to hrá veterán, ktorý má za sebou všetky dieli, alebo SH panic, ktorého SM môže nadchnúť.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 18:45

No já nevim - možná má atmosféru, ale chápej - atmosféru jakou měly díly první to prostě nemá (tak to bylo myšleno)...btw ano já vim že nemůžu soudit hratelnost z videí, ale já mluvila o ději, postavách a jejich emocích, potažmo atmosféře. Věřte nebo ne, ale tohle jsou věci, které z videa prostě poznáte...

Takový SH3 - to jsem prvně poznala v cutscenách (od prvního do posledního filmečku) až pak jsem po půl roce sehnala hru. (já té Heather a jejímu charismatu prostě nemohla odolat Děj Shattered Memories - Stránka 2 Grin3 ) Už z těch cutscén jsem cítila atmosféru, emocemi nabitý příběh...tohle SH: SM prostě nemá...a přitom děj dialogy, i dabing - to vše je v pohodě...ta prkennost to hodně shodila a absence nějakého chytlavého hudebního motivu bohužel udělá hodně...je to to samé jakoby chtěli udělat remake SH filmu, který (to musí uznat i odpůrci filmu) byl výborně obsazený. Místo radhy Mitchell třeba Tori Spelling...

Chápu že děj, emoce jsou elementy, které některé hráče nezajímají. Především pokud jsou to hráči, kteří neznají SH. Jenže já diskuzi nezaložila kvůli kvůli hratelnosti nebo nezasvěceným, ale kvůli ději a emocím. Nehledě na fakt, že každý kdo hrál první díly nemůže hodnotit SM objektivně ať chce nebo ne...můžeš si říkat dokola jak chceš, že to není špatná hra...možná ne, ale v nevyhnutelném srovnání s prvními díly prostě neobstojí...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Mortiis
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 39
Registration date : 19. 07. 09

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 19:08

g.schreiber napsal:
No já nevim - možná má atmosféru, ale chápej - atmosféru jakou měly díly první to prostě nemá (tak to bylo myšleno)...btw ano já vim že nemůžu soudit hratelnost z videí, ale já mluvila o ději, postavách a jejich emocích, potažmo atmosféře. Věřte nebo ne, ale tohle jsou věci, které z videa prostě poznáte...

Takový SH3 - to jsem prvně poznala v cutscenách (od prvního do posledního filmečku) až pak jsem po půl roce sehnala hru. (já té Heather a jejímu charismatu prostě nemohla odolat Děj Shattered Memories - Stránka 2 Grin3 ) Už z těch cutscén jsem cítila atmosféru, emocemi nabitý příběh...tohle SH: SM prostě nemá...a přitom děj dialogy, i dabing - to vše je v pohodě...ta prkennost to hodně shodila a absence nějakého chytlavého hudebního motivu bohužel udělá hodně...je to to samé jakoby chtěli udělat remake SH filmu, který (to musí uznat i odpůrci filmu) byl výborně obsazený. Místo radhy Mitchell třeba Tori Spelling...

Chápu že děj, emoce jsou elementy, které některé hráče nezajímají. Především pokud jsou to hráči, kteří neznají SH. Jenže já diskuzi nezaložila kvůli kvůli hratelnosti nebo nezasvěceným, ale kvůli ději a emocím. Nehledě na fakt, že každý kdo hrál první díly nemůže hodnotit SM objektivně ať chce nebo ne...můžeš si říkat dokola jak chceš, že to není špatná hra...možná ne, ale v nevyhnutelném srovnání s prvními díly prostě neobstojí...

V tom máš samozrejme pravdu - SH : SM nemá takú atmosféru, ako prvé dieli, ale má atmosféru Děj Shattered Memories - Stránka 2 Grin3 Iba to som chcel napísať. Vo mne pozliepaný dej a cutscény so všetkých možných dielov tiež nevyvolali úsmev na tvári, ale to je stále o subjektívnom pocite. Možno masám sa to páčiť bude, hardcore fandom nie. Je samozrejmé, že developerom ide iba o to, či sa hra predáva, nie či sa ľúbi aj starým hráčom (teda tým, čo hrali predchodzie dieli). Mňa to tiež štve, ale nič s tým neurobím, ani ja, ani ty.

Podobné sklamanie som zažil s Medievil Ressurection (Medievil 1 z PSX v novom kabáte na psp). Zatiaľ čo 1 a 2 zo starého PSX mali brutálnu old-school atmosféru a iné grify, psp diel sa na nich nejak nechytal.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 22:57

g.schreiber napsal:
No já nevim - možná má atmosféru, ale chápej - atmosféru jakou měly díly první to prostě nemá (tak to bylo myšleno)...btw ano já vim že nemůžu soudit hratelnost z videí, ale já mluvila o ději, postavách a jejich emocích, potažmo atmosféře. Věřte nebo ne, ale tohle jsou věci, které z videa prostě poznáte...

Takový SH3 - to jsem prvně poznala v cutscenách (od prvního do posledního filmečku) až pak jsem po půl roce sehnala hru. (já té Heather a jejímu charismatu prostě nemohla odolat Děj Shattered Memories - Stránka 2 Grin3 ) Už z těch cutscén jsem cítila atmosféru, emocemi nabitý příběh...tohle SH: SM prostě nemá...a přitom děj dialogy, i dabing - to vše je v pohodě...ta prkennost to hodně shodila a absence nějakého chytlavého hudebního motivu bohužel udělá hodně...je to to samé jakoby chtěli udělat remake SH filmu, který (to musí uznat i odpůrci filmu) byl výborně obsazený. Místo radhy Mitchell třeba Tori Spelling...

Chápu že děj, emoce jsou elementy, které některé hráče nezajímají. Především pokud jsou to hráči, kteří neznají SH. Jenže já diskuzi nezaložila kvůli kvůli hratelnosti nebo nezasvěceným, ale kvůli ději a emocím. Nehledě na fakt, že každý kdo hrál první díly nemůže hodnotit SM objektivně ať chce nebo ne...můžeš si říkat dokola jak chceš, že to není špatná hra...možná ne, ale v nevyhnutelném srovnání s prvními díly prostě neobstojí...
Tori Spelling...tak to už by fakt byl nářez!!! Děj Shattered Memories - Stránka 2 Rolf Děj Shattered Memories - Stránka 2 G I když...když vidíme jaký směr náš SH nabral, tak aby se v některém dalším americkém dílu hry, neobjevila jako předloha hlavní hrdinky Děj Shattered Memories - Stránka 2 Wink3 Třeba Alexova náhle objevená zatajená sestra Děj Shattered Memories - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 14:42

g.schreiber napsal:
No já nevim - možná má atmosféru, ale chápej - atmosféru jakou měly díly první to prostě nemá (tak to bylo myšleno)...btw ano já vim že nemůžu soudit hratelnost z videí, ale já mluvila o ději, postavách a jejich emocích, potažmo atmosféře. Věřte nebo ne, ale tohle jsou věci, které z videa prostě poznáte...

Takový SH3 - to jsem prvně poznala v cutscenách (od prvního do posledního filmečku) až pak jsem po půl roce sehnala hru. (já té Heather a jejímu charismatu prostě nemohla odolat Děj Shattered Memories - Stránka 2 Grin3 ) Už z těch cutscén jsem cítila atmosféru, emocemi nabitý příběh...tohle SH: SM prostě nemá...a přitom děj dialogy, i dabing - to vše je v pohodě...ta prkennost to hodně shodila a absence nějakého chytlavého hudebního motivu bohužel udělá hodně...je to to samé jakoby chtěli udělat remake SH filmu, který (to musí uznat i odpůrci filmu) byl výborně obsazený. Místo radhy Mitchell třeba Tori Spelling...

Chápu že děj, emoce jsou elementy, které některé hráče nezajímají. Především pokud jsou to hráči, kteří neznají SH. Jenže já diskuzi nezaložila kvůli kvůli hratelnosti nebo nezasvěceným, ale kvůli ději a emocím. Nehledě na fakt, že každý kdo hrál první díly nemůže hodnotit SM objektivně ať chce nebo ne...můžeš si říkat dokola jak chceš, že to není špatná hra...možná ne, ale v nevyhnutelném srovnání s prvními díly prostě neobstojí...

hele zahrej si to a pak se vyjádři Wink
(btw: wiičkovou verzi)
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 17:23

a ja vy sa chcel opytať kedy bude nato návod na celu hru od hadaniek aš po konce v hre a ako ich dosiahnuť niektoré konce a hlavne na začiatku ako vyčiarknuť tak aby bolo vždy niečo ine napr oblečenie aťd ja viem chcem vela Děj Shattered Memories - Stránka 2 Sad2
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 17:25

Návod by byl opravdovej oříšek, páč ta hra se pokaždé lehce liší (pokud teda nehraješ přesně stejně jako předtím) a cesty jsou taky různorodé. Ale na YT můžeš zčeknout videonávody a třeba se ti poštěstí a narazíš na stejnýho týpka jako ty Děj Shattered Memories - Stránka 2 G .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 May 2010 - 17:42

ja som to úš tolko krát prešiel uš any neviem či šom ale chcel vy dáke nove konce alebo dáky bonus aj ked SH-Shattered Memories neny nič moc na bonusy ale niečo malo vy sa dalo naisť ps ja viem yotube najdem ale nie šetko ale neva ps2 nevieš dáku stranku na stiahnutie Soundtrack tejto hry ale nie ces toret Děj Shattered Memories - Stránka 2 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeTue 25 May 2010 - 12:15

vatiell napsal:


hele zahrej si to a pak se vyjádři Wink
(btw: wiičkovou verzi)


promiň, ale hru, která postrádá to co od ní požaduji především, hrát prostě nebudu. Věřím že hratelně může bejt úžasná, ale to by se nesměla jmenovat SH. Pro mě SH definitivně skončil u Origins - poslední ještě slušný díl...

to Aldaris: Tori Spellingová bude "hrát" Heather Děj Shattered Memories - Stránka 2 2giggle Děj Shattered Memories - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 Jul 2011 - 19:03

Pro mě je to plnohodnotnej SH (Sice slabší-ale jo!)Názor je názor ale plně nesouhlasím s úvodním Komentem g.schreibera. Děj Shattered Memories - Stránka 2 Furious3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Děj Shattered Memories - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Děj Shattered Memories   Děj Shattered Memories - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Děj Shattered Memories
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Silent Hill Shattered Memories pro PS2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: