Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější postava

Goto down 
+9
Dark Valeria
Eileen
Vlasák
aldaris
Shadow Follower
James
pepazdepa
Rinter
Lenne
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Nejoblíbenější postava
a) James Sunderland
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left45%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 45% [ 24 ]
b) Mary Shepard-Sunderland
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left8%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 8% [ 4 ]
c) Maria
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left23%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 23% [ 12 ]
d) Angela Orosco
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left9%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 9% [ 5 ]
e) Eddie Dombrowski
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left2%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 2% [ 1 ]
f) Laura
Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_left13%Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Poll_right
 13% [ 7 ]
Celkem hlasů : 53
 

AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 7:30

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Grin3

oops taky jsem to nějak přehlídla...hlasovala jsem pro Jamese, i když jsem měla dilema jestli James nebo Maria...s každým hraním se mi stále víc líbí postava Angely...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 14:53

James a Maria Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeSat 20 Mar 2010 - 15:12

pepazdepa napsal:
Vlasák napsal:
Dal jsem hlas Marii - bylo to takové spíš "pocitové" Wink Tuhle postavu jsem si v SH2 dost oblíbil - byly s ní ve hře zajímavé dialogy, měla hezkej dabing, chovala se hezky žensky, a tak trochu to byla taková jediná oáza klidu (aspoň tedy částečně).

Ale dost jsem váhal ještě kromě ní mezi Jamesem a Mary. Marii jsem nakonec dal proto, že mi z té trojice přišla nejvíce "živá" (jakkoli to zní paradoxně a cynicky Wink - zkrátka byla taková nejintenzivnější). Je třeba škoda, že větší "roli" neměla Angela - ono by se to tam asi už nevtěsnalo, takhle to bylo šíři hry adekvátní.

Myslím si, že James je sice protagonista, ale lví podíl na tom má právě i Angela a Eddie, přeci jen všechny je dovedl do města hřích, vražda, ovšem ne chtěná. Všichni tři k tomu byli okolím dotlačeni. Takže Zločin a Trest. A jak to prezentovat líp, než ve 3 perspektivách a myslím si, že právě James jako červená nit, co je spojovala byla ideální (afaik se Eddie a Angela nepotkali; to samý, že nikdo jinej nepotkal Marii)

Myslím si, že jakýkoliv další rozpitvávání Eddieho a Angelina příběhu by bylo zbytečný. To ovšem nedegraduje jejich postavy na něco méně než byl James.

Kdybych měl spoilovat, tak nemluvě o tom, že na popravišti není jen a pouze jedna dírka pro hříštníka Ultačovatele, ale i pro Nenažrané prase a to třetí už nevím. Prostě sice hrajeme za Jamese, ale Silent Hill vnímá všechny postavy stejně a nakládá s nimi spravedlivě podle jejich zásluh.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeMon 17 Feb 2014 - 22:05

pepazdepa napsal:
Myslím si, že jakýkoliv další rozpitvávání Eddieho a Angelina příběhu by bylo zbytečný.

Přehodnocuji a po všech těch kopiích Jamesova příběhu (Origins, Homecoming, Shazzam, Downpour) bych docela uvítal spin-off příběhu Angely, případně Eddieho nebo i Laury. Smile
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitimeThu 20 Mar 2014 - 8:14

pepazdepa napsal:
pepazdepa napsal:
Myslím si, že jakýkoliv další rozpitvávání Eddieho a Angelina příběhu by bylo zbytečný.

Přehodnocuji a po všech těch kopiích Jamesova příběhu (Origins, Homecoming, Shazzam, Downpour) bych docela uvítal spin-off příběhu Angely, případně Eddieho nebo i Laury. Smile

jj Spin-off Angely by mě zajímal nejvíc

U origins to bylo trochu jiný - Travis ty lidi hledat nešel a je to celkově trochu jiný. To samý Downpour (konečně jsem to dohrála) - ano tady Murphy zdrhá sám před sebou víc než Travis, ale ta finální pointa je trochu jiná než v SH2. Největší kopírák dvojky je HC protože oba hrdinové hledají danou osobu. A není to moc spoiler protože vás to napadne už tak v první čtvrtině hry, ne-li dřív.

Ale jinak máš samozřejmě pravdu - příběhy spojuje ten spůsob vnímání viny - člověk a jeho vnitřní soudce/svědomí. I když každý hrdina se viní a trestá z odlišného důvodu. Další věc co se mi na DP líbila že ten vnitřní soudce nebyla další kopie či napodobenina PH, ale že Brňáci přišli s něčím novým. Ok jdu se mrknout na tu tvou sumarizaci (já ji už četla ale nedostala jsem se k odpovědi Very Happy)

Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější postava
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: