Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 10:13

Teď jsem v lázních v Teplicích, ubytován v hotele Beethoven. Jestlipak uhodnete, jaké mám číslo pokoje? Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Wink3 V hotelu jsem poprvé a pořád tu myslím na SH2 Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3 Už mi fakt hrabe Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 10:15

aldaris napsal:
Teď jsem v lázních v Teplicích, ubytován v hotele Beethoven. Jestlipak uhodnete, jaké mám číslo pokoje? Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Wink3 V hotelu jsem poprvé a pořád tu myslím na SH2 Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3 Už mi fakt hrabe Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? G

Už jsi přečkal první noc?? Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? 2giggle
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 10:19

Hlavně nezačni masakrovat ubytované lidi a zaměstnance. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Wink2
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 10:54

302?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 12:26

Sol!d_Sn@k3 napsal:
302?
Ano, trefa Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Wink2 Já čučel jak péro, když jsem viděl číslo na tom klíči. Ale je to trochu silentovské, je tu dost mezipater, každý výtah jede jinam, každé menší schodiště mi taky dovede někam jinam, mapka je nepřesná, podle ní jsem tu hledal jakýsi bar a tam kde měl být, cestu přehradila zeď. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3 Jsem tu od úterka, zatím žiju. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3 Prozatím jsem na žádná monstra nenarazil, ani neměl v úschovně videokazetu Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 13:12

Však počkej, až usneš. Probudíš se v recepci, nikdo nikde a za zdí uslyšíš vrzání. Po pár krocích se rozezní sirény a už nebudeš říkat, že jsi nikoho nezabil Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Beatnik2 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 15:44

No na procedury chodím přes halu, tak čekám, kdy jednou sejdu ze schodů a budou tam stát dva Pyramiďáci Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 15:46

Neboj se Aldarisi. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3 Poud se budeš vyhejbat Pyramid Headovi, tak všechno dobře dopadne. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Rolf Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Yes
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 15:56

bomb napsal:
Poud se budeš vyhejbat Pyramid Headovi, tak všechno dobře dopadne.

Tím bych si nebyl tak jistý....
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 15:57

Hlavně nezabíjej žádnou nemocnou ženskou nebo se tam za dva roky opravdu vrátíš a nemusím ti vysvětlovat, co by tě mohlo potkat Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Rolf .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 16:07

No bát se tam určitě nemusíš, ale hlavně se nebav s takovým tím blonďákem, co nosí zelenou bundu a v náprsní kapse má baterku. Tomu se hlavně vyhejbej. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Rolf
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitimeSun 11 Apr 2010 - 16:22

bomb napsal:
No bát se tam určitě nemusíš, ale hlavně se nebav s takovým tím blonďákem, co nosí zelenou bundu a v náprsní kapse má baterku. Tomu se hlavně vyhejbej. Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Rolf
A s tím bych si právě pokecal rád Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Grin3 Nemocných ženských je tu dost, ale jsou asi o padesát let starší než já, tak asi žádná by nemohla být má potencionální manželka Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? G
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?   Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jsem teď v hotelu, hádejte jaké mám číslo pokoje?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 2 Speedrun 1h02m13s SGDQ 2015
» PS or PC?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: