Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse

Goto down 
+20
Kuba
J0ker
travis
silent
Dominno
cyrcles
Akeenah
Pyramid Head
bun
Akira
g.schreiber
vatiell
Sparito
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
aldaris
bomb
Frankie8
Miky200
Johny
24 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSat 24 Mar 2012 - 17:08

Kuba napsal:
Už se to blíží .. Zatímco amíci a ostatní štastlivci si už Downpour procházej,nebo ho už mají minimálně jednou projetej ....My tady v ČR se dočkáme 29 Března.Po přečtení několika recenzí které nedopadly vúbec špatně (Průměrné hodnocení okolo 70 procent) Což není úplné dokonalé,ale rozhodné lepší jak Homecoming . Největší problémy jsou prý v bojovém systému a obtížnosti hry ..Naopak atmosféra,grafika,dabing,soundtrack a vedlejší questy jsou hodnoceny kladně a rozhodně nedělají slavné sérii ostudu.Příběh je zajímavý ,ve hře je plno odkazů a Easter Eggů na starší díly což rozhodně potěší a jsou zajímavým spestřením..Hra má 5 konců takže znovuhrátelnost jistá..Co vy budete kupovat ?

Kdybych měl konzoli, neváhal bych. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSat 24 Mar 2012 - 23:14

Určite kupujem, ale počkám si až na lacnejšiu bazarovku.
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeMon 2 Apr 2012 - 18:15

Zdravim tak uz ho mam konecne vypada to dobre dneska sem chvilu hral jeste sem netestoval 3D tak uvidim snad to bude taky dobry a su zvedavej na ty puzzle zatim sem si dal normal akorat skoda ze tam nejsou cz titulky PS3
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 3 Apr 2012 - 17:12

tak jsem si poslechl pár skladeb od Daniela Lichta pro SH Downpour.. našel jsem zalíbení v "Bus to Nowhere" (převážně pasáž od dvou minut poslechu)

https://www.youtube.com/watch?v=JCr7trzTFXs&feature=relmfu

a pak "Intro Perk Walk"

https://www.youtube.com/watch?v=rEEO_2cbrA0&feature=relmfu

načežto jsem poté zjistil, že chorály nazpívala MCGlynn

.. tak jako tak, jsou jako obvykle nejlepší songy s ní.. a to jsem to předtím netušil, že je to ona a už mě to zaujalo.. čím to asi..

no.. škoda, že toho tam s ní není víc

a za další, ze zvědavosti jsem si pustil kousek ze SHD, začátek hry a ta scénka s tím korpulentním pánem v ručníku ve sprchách.. je nechutná..

mlátit takto do bezbranného člověka se mi dost hnusí.. Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 No
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeFri 27 Apr 2012 - 18:54

Zítra má být na PRIMA COOL recenze SH:Downpour,tak sem zvědavej Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Yay
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSun 29 Apr 2012 - 10:58

PANE BOŽE!!!

Slyšeli jste od Daniela Lichta a Mary Elizabeth McGlynn předělávku LOVE PSALM ze SH2 pro nový SH na PS Vita???

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Bigcry Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Bigcry KRÁSNÝ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=MqOgHrr9dQk

Silent Hill se vrací po hudební stránce a já se rozteču radostí.. jen tak dál.
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSun 29 Apr 2012 - 22:23

Akira napsal:
PANE BOŽE!!!

Slyšeli jste od Daniela Lichta a Mary Elizabeth McGlynn předělávku LOVE PSALM ze SH2 pro nový SH na PS Vita???

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Bigcry Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Bigcry KRÁSNÝ!!!

https://www.youtube.com/watch?v=MqOgHrr9dQk

Silent Hill se vrací po hudební stránce a já se rozteču radostí.. jen tak dál.
NAAAAAAAAAAADHERA ti poviem nemam co dodat Smile
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 28 Aug 2012 - 11:40

Tak co hráli jste to už někdo?Hra vyšla před půl rokem a tady ani slovo? No neříkejte že jste si to nekoupili Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 28 Aug 2012 - 21:28

Pôvodne som sa na to chystal oveľa skôr alebo kratšiu dobu po vydaní, no doteraz som sa nedostal ku kúpe. Momentálne som v zahraničí a na ceste domov sa zastavím v jednom z obchodov pre PS3 verziu Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Yes
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 11 Sep 2012 - 19:45

Tak potom sem hod své dojmy Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSun 14 Oct 2012 - 13:27

Ale vam zavidim(v dobrom)... ja totiz nevlastnim ani jednu konzolu okrem PSP
A tak cakam ci sa predsa len niekto najde aby spravil konverziu na PC, alebo mi ostava uz len pozerat na YouTube Sad
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 14:48

uš sa tešim to som si obiednal Silent Hill: Downpour XBOX 360 konečne zatra my to pride uš len silent hill shattered memories si zohnam a mam upne šetky časty čo sa tika hier
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 15:29

bun napsal:
uš sa tešim to som si obiednal Silent Hill: Downpour XBOX 360 konečne zatra my to pride uš len silent hill shattered memories si zohnam a mam upne šetky časty čo sa tika hier
a kde si zohnal Silent Hill 2 a 4-ku. Aj ja by som chcel no nikde v shopoch to nemaju na PC iba na objednavku.
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 18:33

tak SILENT HILL Limited Edition 2 na ps2 my zohnal bracho ces eBay ale irskej a teras nedavno som zohnal od koligi z prace silent hill 2 director's cut ps2 to iste čo som pisal teras nedavno som zohnal od koligi z prace mam Silent Hill 4: The Room ps2 ale nema knišku tak to ma hneva a ešte rozmišlam ale možno že si kupim SILENT HILL HD
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 18:41

bun napsal:
tak SILENT HILL Limited Edition 2 na ps2 my zohnal bracho ces eBay ale irskej a teras nedavno som zohnal od koligi z prace silent hill 2 director's cut ps2 to iste čo som pisal teras nedavno som zohnal od koligi z prace mam Silent Hill 4: The Room ps2 ale nema knišku tak to ma hneva a ešte rozmišlam ale možno že si kupim SILENT HILL HD
No skoda ze som neni vlastnikom konzole... na ne sa to zhana omnoho lahsie ako na PC.
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 19:07

to maš pravdu ale ja mam ps1 ps2 xbox1 xbox360 nintendo gamecube psp ps otial to som bral to silet prvi odkas

kód:
http://www.progamingshop.sk/advanced_search_result.php?keywords=silent+hill&x=0&y=0
http://www.gameexpres.sk/advanced_search_result.php?keywords=silent+hill&Submit.x=9&Submit.y=6
tu som niečo našiel ale iba par kuskov aj to drahe ako svina šimol som si že sh3 maju za 9 ečok na pc
Návrat nahoru Goto down
silent
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Bydliště : Trstená
Registration date : 05. 03. 10

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 21:02

vdaka ale tam som uz pozeral a ked som im napisal kedy by naskladnili SH2 a SH4 tak odpovedali ze "bohuzial nevieme"...a tu 3 som uz objednal ale z toho druheho obchodu za vyssiu cenu (lebo tam za tych 9 ecok to nemali na sklade) ale neni mi to luto dat tolko za tak dobru hru Smile
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeTue 16 Oct 2012 - 21:52

no škoda že tam nebol ten sh3 zatich 9 eur no čo uš ale hento čo ti napisali normalne ma to serie lebo ja si chcem kupit toho silent hill shattered memories PS2 tak dufam že mi nenapišu to iste Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Bigcry ja uš 2 krat mojom živote čo som dal tolko za hru 1 krat som kupil mafiu2 cz 20 eur a teras Silent Hill: Downpour to budem platit asi 26 eur ked to vydim ide šlak trafit do teras som ždi vybavel hru na PS2 ces inzerat maximale od 3 eur do 8 eur asi aj to samy zdalo vela Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
Hrobař
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 13
Age : 34
Registration date : 12. 12. 12

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeWed 12 Dec 2012 - 18:52

Nemáte někdo k dispozici seznam míst v Brně kterými se tvůrci inspirovali? Já vím jen o dvou.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeFri 4 Jan 2013 - 19:44

Hrobař napsal:
Nemáte někdo k dispozici seznam míst v Brně kterými se tvůrci inspirovali? Já vím jen o dvou.

Hej sice jsem DP nehrála, ale na těchle stránkách je zajímavej seznam míst v Brně...možná ty stránky znáš, ale kdyby náhodou:
http://www.kafelanka.cz/mista/index.php
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Hrobař
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 13
Age : 34
Registration date : 12. 12. 12

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSun 6 Jan 2013 - 14:35

Znám. Vlastně jsem založil projekt který se věnuje výzkumu podzemí z okultních ale i dalších hledisek. A to v druhé fázy se zaměřením na Brno a Moravský kras. Takže jsem například právě s těchto stránek čerpal.
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeFri 29 Mar 2013 - 2:23

Koľkí ste to už prešli? Mne sa to dnes konečne podarilo dostať do rúk. Vyzerá to fajne, až na nejaké problémy z technickej stránky hry. Občas mi to divne sekne s obrazom, ale nie tak často, aby to prekážalo - aspoň zatiaľ. Mám to na PS3. Až budem mať viac času, pustím sa do toho poriadne Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Cool2
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeSat 30 Mar 2013 - 21:33

tak to teda želam vela štastia lebo ja mam ixboxa360 a mam silent hill homecoming tam mam všetky achievements spravene silent hill downpour to iste a silent hill hd collection som prešiel pred všterom a tam mam tieš všetky achievements Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Wink3
Návrat nahoru Goto down
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitimeMon 1 Apr 2013 - 2:49

Ja budem tiež pravdepodobne hrať Downpour aj na platinovú trofej. Momentálne mám prejdených asi 30% hry a hrací čas mi to ukazuje okolo šesť hodín. Na Downpour som sa tešil dosť dlho, tak teraz si to vychutnávam. HD Collection by som si tiež rád niekedy zaobstaral, len kedy si na to nájdem čas. Jediný Silent Hill, čo som nehral a pravdepodobne ani nebudem hrať je Book of Memories - Vitu si určite neplánujem kupovať Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 2mwaha

Downpour by som ešte rád videl aj v 3D, ale na to nemám telku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse   Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse - Stránka 18 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Downpour - hlavní diskuse
Návrat nahoru 
Strana 18 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Silent Hill: Downpour - Pre TGS 2011 gameplay video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Downpour-
Přejdi na: