Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně

Goto down 
+8
Dominno
g.schreiber
Mesalia
Miky200
pepazdepa
bomb
Sol!d_Sn@k3
Frankie8
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 9:51

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 10:52

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 14:30

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 14:36

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:01

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:05

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:11

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:20

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 15:56

(to Sol!d_Sn@k3: houkačky jo? Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Rolf )

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:02

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:07

(nj, mě to přijde cool Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 G klidně to pak můžem poupravit Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Wink3 )

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:12

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž,
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:15

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:31

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. (Nečekaně Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 G )
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 16:35

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 17:11

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:13

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:17

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:40

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:50

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik. Najednou jsem se probudil (sry, za čtyři slova, ale neudržel jsem se Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 2wasntme )
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 20:51

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik.Na ktorý som...
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 21:52

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik, na který jsem reagoval útěkem (nic proti slovenčině nemám, jen sem to upravil, aby to sedělo Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Wink2 )
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeWed 7 Apr 2010 - 22:13

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik, na který jsem reagoval útěkem, ale najednou
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 13:32

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik, na který jsem reagoval útěkem, ale najednou se mi zamotala
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitimeThu 8 Apr 2010 - 13:36

Kdysi dávno v nemocnici Brookhaven Hospital léčili nemocné lidi. Lidi, kteří potřebovali opravdovou pomoc, protože Silent Hill je zvláštní místo. Místo, kde se nachází nejen legendární minulost, ale i tajemná a děsivá budoucnost. Jednoho večera jsem si vyšel na procházku a šel jsem se projít okolo jezera Toluca. Najednou se kolem mě zjevili dávní bohové. Myslel jsem si, že je to jen babská povídačka, ale nebyla. Nehybně jsem stál jako solný sloup a čekal jsem, až to skončí. Najednou se rozezněly děsivě znějící houkačky, něco jako siréna. Svět pohltila temnota. Všude podivné ticho...V kapse jsem nalezl zakrvácený nůž, téměř vybitou baterku a malé rádio. Ihned začalo šumět. Samael zamířil pohledem na temné nebe. Zpoza stromů jsem uslyšel křik, na který jsem reagoval útěkem, ale najednou se mi zamotala hlava a spadnul
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně   Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Přidej 1-3 slova - slovní hra - pouze vážně
Návrat nahoru 
Strana 2 z 16Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: