Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc- generátor

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jindra
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 30. 01. 09

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 18:45

Zdar prosim mohl by mi někdo poradit kdyz vypnu v nicotě generátor a chci jít do tý místnosti v 2 patře s klíčem jak je nabitej elektrikou.nemuzu se tam dostat pac vytahy nejdou a schodiste sem nikde nenasel
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 18:55

Musíš se tam dostat někudy po chodišti, určitě se tam dostat dá Pomoc- generátor Wink2 Ještě je možnost, že jsi někde něco nevzal.
Návrat nahoru Goto down
jindra
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 30. 01. 09

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 19:17

Vsechny mistnosti sem prosel ale nikde schodiste neni:(
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 19:43

Tak to je divné. Pamatuju si, že tam nic spešl nebylo, prostě vypnout generátor a vrátit se zpět pro klíč tak, jak si přišel. Nevím, zkus ještě generátor zapnout a projít si to pořádně kolem schodiště. A to se jako nemůžeš potom dostat ani do prvního patra z toho přízemí?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 19:59

Zkus to takhle: Když vypneš ten generátor, tak výjdi ze sklepa po schodech do přízemí (na mapce to asi bude 1. patro označené 1F). Tyhle schody, co vedou ze sklepa do přízemí, jsou hned vedle tý místnosti s generátorem (až výjdeš z místnosti s generátorem, tak dveře od těhle schodů jsou hned napravo). Takže až budeš v přízemí (1F) jdi chodbou doleva a až se bude chodba stáčet doprava tak jdi tou chodbou doprava dál. Pořád jsi teda v chodbě, do který jsi zrovna před chvílí přišel ze sklepa. Teď jsi na konci tý chodby. Před tebou jsou dveře (jedny nalevo, ty nech bejt, další napravo, tyjsou od místnosti, kam si se dostal právě do týhle chodby ještě, když jsi teprve do nemocnice přišel. No a takže zbejvaj už jenom ty dvojitý dveře co jsou před tebou. Projdi nima a budeš v chodbě, kde jsou schody, co vedou do všech pater.

Doufám, že ti to pomohlo. Pomoc- generátor Grin3
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 20:11

Ty jo, tak buď si to teď nedávno hrál a nebo máš strašně dobrou pamět Very Happy Ja vím, že sem se tam tež někde zamotal ale u tohodle ne.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 20:20

Trochu jsem si to pamatoval Pomoc- generátor Grin3 , ale i tak už je to dlouho, co jsem to hrál Pomoc- generátor Bigcry . To co se tam má udělat jsem si vzpoměl Pomoc- generátor Yay , ale na tu přesnou cestu jsem se stejně musel podívat na mapu. Pomoc- generátor Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 10:25

Jojo Nicota...asi nejstrašidelnější část hry a taky nejsmutnější. Chudinka Lisa... Pomoc- generátor Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 10:30

To jo, bylo ji škoda. Taková hezká mrtvola to byla... Pomoc- generátor Rolf Ale nejstrašidelnější si myslím byla škola, teda podle mě. V nicotě mě už nic nepřekvapovalo a tak nějak sem si na to všechno kolem zvykl.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 10:43

Ale jindra nemyslý určitě nicotu. On to jenom asi špatně napsal, protože psal, že má problém sebrat ten klíč ze zdi v nemocnici a pokud si to ještě dobře pamatuju, tak tohle je ještě v první půlce hry v nemocnici, takže ne nicota, ale klasickej otherworld.
No a pokud jde o tu nicotu jak píšete, tak v tom s vámi souhlasím, ale pozor,NESPOJLUJTE mu (jindrovi) tady zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 11:34

Nee, to už je určitě nicota, pač
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 11:39

No jo. Když nad tím teď tak přemejšlím, tak myslím, že to vlastně bude ta nicota. Je to totiž už pěkně dlouho, co jsem to hrál. Pomoc- generátor Grin3 V tom případě to co jsem jindrovi poradil asi nebude tak přesný. No ale on už na to asi nejspíš přišel sám. Kdyby náhodou ne a potřeboval by si pomoct, tak ti můžu dát link na návod co je na našich stránkách. http://www.silent-hill.cz/silenthill1walk.html Doufám, že tohle ti už pomůže. Pomoc- generátor Yes
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 12:37

Mno jelikož se neozývá, vypada to, že to vyřešil a teď pravděpodobně drtí Incubator Pomoc- generátor Rolf
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeThu 25 Mar 2010 - 12:45

Pomoc- generátor Rolf Pomoc- generátor G
Návrat nahoru Goto down
jindra
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 8
Age : 28
Registration date : 30. 01. 09

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeFri 26 Mar 2010 - 19:49

Jj dik já na to nakonec přišel sám oni ty dveře šli odemknout z druhý strany:-D a dohrál sem to na good+ takže good:-)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeFri 26 Mar 2010 - 20:00

Well done. Pomoc- generátor Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeFri 26 Mar 2010 - 20:07

Já měl poprvé smutný konec, ten nejhorší. Byl sem z toho fakt smutny že sem take nemehlo. Pomoc- generátor Grin3
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitimeFri 26 Mar 2010 - 20:36

Mě se taky napoprvý povedl Bad- ending. Potom už jsem to měl dál až k tomu nejlepšímu. No a nakonec UFO. Pak jsem to jednou pozdějc hrál ještě jednou na Good +. To už jsem totiž věděl jak na to. Takže dohromady jsem to dohrál 6x. Pomoc- generátor Rolf
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc- generátor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc- generátor   Pomoc- generátor Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc- generátor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SH2 Pls pomoc
» Pomoc
» Pomoc - Brokovnica
» Pomoc - Texty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: