Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 silent hill shattered memories poraďte

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
shadow232
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 25. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 17:13

Mám verzi pro PS2. Dostal jsem se ve škole do kanceláře a nemohu přijít na heslo které mám dát do počítače pana Hermana. Poraďe jestli někdo víte
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 17:20

No za předpokladu, že jsi to měl stejný, jako já (je možné, že se tvoje hra liší), tak hledej po místnosti. Jakou ti to píše otázku? Já už si to přesně nepamatuju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
shadow232
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 25. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 17:32

Kdybych věděl co po mne ta hra chce tak bych byl v pohodě. Anglicky neumím a jediné co jsem po místnostech našel byl lístek s telefoním číslem na ex manželku hermana a na kalendáři zakrouškované datum Hermanových 65 narozenin
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 17:39

No to je pak těžký. Tak aspon zkus tu otázku přepsat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
shadow232
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 25. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 17:53

" I said goodbye to bachelorhood freedom and happiness, where?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 25 Jan 2010 - 19:23

Ou shit. Tak to máš úplně jiný silent hill shattered memories poraďte G . S tím ti neporadím, ale hledej nějaký ročenky v tý místnosti nebo něco, co by to mohlo napovědět.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
shadow232
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 25. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeTue 26 Jan 2010 - 9:04

Tak jsem to zvládl. Použil jsem na internetu překladač a postupně jsem vepsal všechny otázky které mi hra nabidla narazil jsem na 9 nebo 10 ale stačí odpovědět na tři za sebou jdoucí a objeví se správné heslo. Tak pokračuji. Jsem zvědavý kde se zase zaseknu. Než jsem pochopil co mám dělat s těmi stíny tak mi to taky trochu trvalo
Návrat nahoru Goto down
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeWed 27 Jan 2010 - 0:06

ale musím uznat že je to konečně pravej SH žadna akce a atmosfera genialně strašidelna. Sice mam tuhej kořen ale tohle se povedlo. jo jinak podle toho jak se odpovída u psychologa tak se hra mění do zakladu Very Happy to je nevídany prvek teto hry ale je to dobre
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeWed 27 Jan 2010 - 6:38

No to teda. Každej má prakticky trochu jinou hru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
shadow232
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 43
Registration date : 25. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeWed 27 Jan 2010 - 8:22

Tak proto jsem jsem šel jednou přes rébus v hvězdárně a podruhé přes galerii obrazu a hru stínu. Aspoň to nebude při další hře stejné.
Návrat nahoru Goto down
Eleonory
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Registration date : 26. 01. 10

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeWed 27 Jan 2010 - 8:25

hmm hned ten první dotazník je docela zavadějící jelikož jsem jednou dal že jsem nikdy nepodvedl přítelkyni nebo jak to tam je no a měl jsem tam takovou cudnou policistku no podruhe jsem odpověděl že jsem ji podvedl a byla tam sexbomba Razz
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitimeMon 1 Mar 2010 - 17:08

No a co teprv ten červenej nápis před začátkem herního menu??? "Psycholigical varning" nebo tak nějak a poslední veta je ve smyslu "Hra si hraje více s váma, než vy s ní" silent hill shattered memories poraďte Yay silent hill shattered memories poraďte Yay silent hill shattered memories poraďte Wink3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





silent hill shattered memories poraďte Empty
PříspěvekPředmět: Re: silent hill shattered memories poraďte   silent hill shattered memories poraďte Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
silent hill shattered memories poraďte
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill Shattered Memories pro PS2
» Silent Hill: Shattered Memories preklad toho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: