Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mlha v Brně aneb sraz

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeMon 16 Nov 2009 - 19:24

Vážení návštěvníci fora

na ICQ včera padl návrh udělat v Brně nějaký sraz členů našeho fora. Žádné bližší info zatím není. Byl to jen takový návrh. Určené je jen místo (Brno) a období (měsíc Leden 2010). Účel: pokecat o SH nebo rovnou udělat nějakou akcičku (jsou-li nějaké návrhy, sem s nimi)...já třeba navrhuju nějakou cosplay párty Mlha v Brně aneb sraz 2giggle Mlha v Brně aneb sraz Yay (i když v zimě to bude celkem na prd) ...i když podle mě i ten pokec na živo by byl zážitek Mlha v Brně aneb sraz Wink2

co vy na to? Mlha v Brně aneb sraz Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeMon 16 Nov 2009 - 20:06

Ideální by bylo u někoho doma než v hospodě, mohli bychom hrát i případné speciální verze, promítat neuveřejněné bonusové materiály, pít a jíst dle libosti. Možná i nějaký turnaj v nějaké hře. Very Happy Diskuse o teoriích Silent Hillu, významu různých věcí atd.

Já jsem pro a už jsme dva. Kdo další? Mlha v Brně aneb sraz Wink3
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeMon 16 Nov 2009 - 23:55

Já, já! Brno mám kousek, Pepa už mě to taky psal na ICQ. Takže se mnou počítat. U cosplaye jsem pro, stejně většina SH postav má normál oblečení, tak jen sehnat něco podobnýho Mlha v Brně aneb sraz Grin3 Ale kde to udělat mě nenapadá
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeTue 17 Nov 2009 - 8:54

já mám na to pokoj vybavenej solidně - playstation 2 a 3(kompatibilita s psone)- 2 starý dobrý, velký repráky pioneer (dřevěné) a starej zesák stejné značky (není to vyloženě dělo, ale na malej pokoj - luxus) jediný co nemám je lcd TV - mám tu starou - poměr stran 4:3, úhlopříčka 52cm - obraz není vyloženě špatný, ale na lcd by to vypadalo líp... akorát nevim, jestli když nás bude moc, jestli se tam vlezem - na pokec snad jo, ale jestli se naše aktivity protáhnou, tak nevim kde byste spali (1 postel + místo na zemi - no možná by se tam vlezlo 5-8 lidí možná víc - to se blbě odhaduje) ale hlavně nevim jak domácí - ona je sice velice tolerantní, ale nevim nevim...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeTue 17 Nov 2009 - 11:04

Nebojte lidi, až začnu vydávat pár knížek a budu na tom vydělávat, tak si chci postavit barák a tam se pak udělá pořádný SH mejdan Mlha v Brně aneb sraz Wink2 Teda když ty moje braky bude někdo kupovat Mlha v Brně aneb sraz Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeTue 17 Nov 2009 - 11:47

aldaris napsal:
Nebojte lidi, až začnu vydávat pár knížek a budu na tom vydělávat, tak si chci postavit barák a tam se pak udělá pořádný SH mejdan Mlha v Brně aneb sraz Wink2 Teda když ty moje braky bude někdo kupovat Mlha v Brně aneb sraz Yes

Řekl bych, že tady sis založil slušnou základnu oddaných kupujících fanoušků. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitimeTue 17 Nov 2009 - 13:05

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
Nebojte lidi, až začnu vydávat pár knížek a budu na tom vydělávat, tak si chci postavit barák a tam se pak udělá pořádný SH mejdan Mlha v Brně aneb sraz Wink2 Teda když ty moje braky bude někdo kupovat Mlha v Brně aneb sraz Yes

Řekl bych, že tady sis založil slušnou základnu oddaných kupujících fanoušků. Very Happy
No dokonce jsem se teď seznámil s jednou holkou, co píše recenze do nějakého magazínu o nových knížkách, povídkách a tak a prý má napsat profil nějakého začínajícího autora. Takže...možná další moje reklama Mlha v Brně aneb sraz 2thumbsu
Já bych se třeba srazu možná zúčastnil, ale je to strašně daleko a neměl bych tam u koho přespat. Jet tam na deset minut na otočku nemá smysl Mlha v Brně aneb sraz Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Mlha v Brně aneb sraz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mlha v Brně aneb sraz   Mlha v Brně aneb sraz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mlha v Brně aneb sraz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sraz - INFO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: