Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nefunkční ingame animace

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
PimpMyAss
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 40
Registration date : 18. 10. 09

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeSun 18 Oct 2009 - 15:23

Hraju SH2 DC na PC (a zkratek už stačilo Smile ). Pokaždé, když dojde na nějakou ingame animačku, ta se po cca vteřině či dvou zasekne. Musím skipnout, abych mohl pokračovat, což, jak jistě sami uznáte, stojí za rozbitý flauros, protože pak nevím, co se tam vlastně děje a celá atmosféra jde do hajzlu. Navíc ani nevím, jestli jsem nepřišel o nějakou indicii. Další mega problém nastal ve chvíli, kdy jsem ukořistil Apartement Exit Key (neb tak nějak), otevřel jsem s ním dveře na schodiště a tam hra zamrzla v černé obrazovce. Pokud s tím máte někdo zkušenosti, budu rád za nějakou myšlenku. Nepište sem prosím off topicy a reakce typu " mě to funguje"- opravdu mi tím nepomůžete. Díky.
PS: Ovladače na grafiku mám asi týden staré, takže tudy potok neteče.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeMon 19 Oct 2009 - 16:10

Mě se tohle stalo jen u jedné animačky (Angela a hořící schodiště), ale po prvním dohrání už to nedělalo, takže kde je problém nevím. Jestli nemáš originál, tak je tu možnost, že máš staženou třeba vadnou verzi nebo je nějakej špatnej crack.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeThu 3 Feb 2011 - 10:02

Na tohle jsem taky přišel, pokaždé když jsem zapl SH2 a upravil rozlišení, detaily,atd. na nejlepší, pak se to sekalo a vypínalo. Prostě musíte hrát hru tak jak je nastavená, sice grafika bude hrozná ale vypínat se to už nebude.Ani sekat. Nefunkční ingame animace Wink2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeThu 3 Feb 2011 - 11:10

Myslím že originál na pc má málokdo a nelegální je na netu snad jen jedna. Pro případné moralisty kteří by chtěli spustit monolog o tom, jak nahrávám pirátům a okrádám Konami: Když zařídíte, aby SH2 znovu vyšel, tak si ho hned koupím. Jelikož není k sehnání, nemám nic jiného na výběr, než hrát nelegální.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Crash
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Registration date : 16. 01. 11

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeTue 7 Jun 2011 - 18:30

PimpMyAss napsal:
Hraju SH2 DC na PC (a zkratek už stačilo Smile ). Pokaždé, když dojde na nějakou ingame animačku, ta se po cca vteřině či dvou zasekne. Musím skipnout, abych mohl pokračovat, což, jak jistě sami uznáte, stojí za rozbitý flauros, protože pak nevím, co se tam vlastně děje a celá atmosféra jde do hajzlu. Navíc ani nevím, jestli jsem nepřišel o nějakou indicii. Další mega problém nastal ve chvíli, kdy jsem ukořistil Apartement Exit Key (neb tak nějak), otevřel jsem s ním dveře na schodiště a tam hra zamrzla v černé obrazovce. Pokud s tím máte někdo zkušenosti, budu rád za nějakou myšlenku. Nepište sem prosím off topicy a reakce typu " mě to funguje"- opravdu mi tím nepomůžete. Díky.
PS: Ovladače na grafiku mám asi týden staré, takže tudy potok neteče.

Pokud máš více než jedno procesorové jádro, stačí zapnout hru, pak CTRL+ALT+DEL -> Procesy -> sh2dc.exe -> Nastavit spřažení -> Nechat zaškrtnutý jen jedno jádro a vše by mělo být OK.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeTue 7 Jun 2011 - 22:17

Crash napsal:
PimpMyAss napsal:
Hraju SH2 DC na PC (a zkratek už stačilo Smile ). Pokaždé, když dojde na nějakou ingame animačku, ta se po cca vteřině či dvou zasekne. Musím skipnout, abych mohl pokračovat, což, jak jistě sami uznáte, stojí za rozbitý flauros, protože pak nevím, co se tam vlastně děje a celá atmosféra jde do hajzlu. Navíc ani nevím, jestli jsem nepřišel o nějakou indicii. Další mega problém nastal ve chvíli, kdy jsem ukořistil Apartement Exit Key (neb tak nějak), otevřel jsem s ním dveře na schodiště a tam hra zamrzla v černé obrazovce. Pokud s tím máte někdo zkušenosti, budu rád za nějakou myšlenku. Nepište sem prosím off topicy a reakce typu " mě to funguje"- opravdu mi tím nepomůžete. Díky.
PS: Ovladače na grafiku mám asi týden staré, takže tudy potok neteče.

Pokud máš více než jedno procesorové jádro, stačí zapnout hru, pak CTRL+ALT+DEL -> Procesy -> sh2dc.exe -> Nastavit spřažení -> Nechat zaškrtnutý jen jedno jádro a vše by mělo být OK.
To by možná mohlo vyřešit i ten zatracený problém se zvukem.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Crash
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 31
Registration date : 16. 01. 11

Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitimeTue 7 Jun 2011 - 22:24

Když jsem to prvně spustil tak se mi zvuk opakoval a ukázky se sekly po pár sekundách. Ale po vypnutí hardwarové akcelerace a vypnutí druhého jádra to jde naprosto bez problému.

Viz oficiální readme

citace :
SOUND HARDWARE ACCELERATION
If you have sound hardware acceleration enabled in Windows, you may occasionally hear the background sounds looping in the game. To reduce or eliminate the sound looping, turn off or lower hardware acceleration for your sound card.

Instructions on changing the sound hardware acceleration:

Go to the Start Menu, Settings, Control Panel. Double-click Sounds and Audio Devices (Win XP), Sound and Multimedia (Win ME/2000) or Multimedia (Win 98) and select the Audio tab. Under Sound Playback, click Advanced, then select the Performance tab. Move the Hardware Acceleration slider to "None" to turn off sound hardware acceleration.

Ale to už tady bylo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nefunkční ingame animace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunkční ingame animace   Nefunkční ingame animace Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nefunkční ingame animace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill Animace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: