Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pochopil ten příběh někdo úplně?

Goto down 
+6
Karambit
Sparito
g.schreiber
aldaris
Sol!d_Sn@k3
jamessunderland
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 17:01

Není zač. Právě proto mám SM dost rád. Protože celou dobu člověk neví, o co tam pořádně jde. Až v závěru se to vysvětlí a při druhém hraní to všechno perfektně zapadá.
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 17:13

Rick Deckard napsal:
Není zač. Právě proto mám SM dost rád. Protože celou dobu člověk neví, o co tam pořádně jde. Až v závěru se to vysvětlí a při druhém hraní to všechno perfektně zapadá.

Já jsem prostě vyznavač originálních nepředělaných verzí, takže k tomu zaujímám jiný postoj. Já jsem spíš zapřísáhlá Židovka s atheistíckým vyznáním a jiným chápáním démonů, založených na psychologii a psychiatrii, v určitých věcech jsem hrozně konzervativní a v jiných totálně kontroverzní :_D Takže ikdyž se SM zabývá psychickou stránkou Cheryl, tak já prostě preferuju SH1 před SM.... a příběh SH2 před Homecomingem... ale zas v Homecomingu je něco, co mně s ním spojuje... nejen Alexův vztah s rodiči, ale taky situace v příběhu a to, že moje rodina přestala vyznávat Judaismus z určitých důvodů spojených s dědovým pobytem v klášteře... což se podobá odtržení Shepherdovic, Fitchovic, Barlletovic a Hollowayovic rodiny od Řádu v Silent Hillu... a přesto pořád musejí každých 50let přivádět oběti.... a já prostě vždycky budu mít v paměti, co církev udělala dědovi a celé mojí rodině během války... vždycky budu mít větší nos a vždycky budu mít vlnitý vlasy :_DDD to se prostě nezmění...

Jinak jedna věc na SM je dokonalá a to UFO ending... a Kaufmannova reakce, sotva se otevřeli dveře a už věděl, že je to James... a "wrong day again?" xDDD no prostě tomu jsem se tlemila jak blázen :_D
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 10 Aug 2011 - 14:32

Tomu říkám pořádný důvod. Smile
Návrat nahoru Goto down
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 29 Apr 2012 - 17:24

Homecoming je pro mě hned po trilogii Silent Hill tím nejlepším, co od nových tvůrců můžeme dostat.

Poslední Downpour je sice pěkná hra, ale příběh mě neoslovil.

Shattered Memories je opravdu špatnej sen, kterej tahá z výborného originálu. Jediné co je na SM dobré jsou skladby s Mary Elizabeth Mc Glynn. Bavit se o SM nechci, stačilo, víc se k tomu vracet nebudu Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Knife zbytečný odpad

zremixovaný ALEX THEME jste slyšeli? Nádhera, tady:

https://www.youtube.com/watch?v=xuuYihKhBvo

Homecoming pro mě stále nej SH hned po prvních třech dílech série, jednoznačně..
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sponsored content





Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pochopil ten příběh někdo úplně?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: