Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mary ze silent hill 2-spojitost?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
JardaF
Lying Creature
JardaF


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 24. 08. 07

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeTue 11 Aug 2009 - 15:16

Chtěl jsem se jenom zeptat na váš názor o spojitosti téhlé ženy s rodinou Alexe.Celé její jméno je mary shepherd sunderland ,a navíc alexova matka je ji vzhledově velmi podobná.Není možné že je to její sestra nebo dokonce dcera,která ale třeba utekla od své rodiny když byla malá a proto se o ní v pátém dílu nemluví..ja vím je to možná jen taková volovina ale docela mi to vrtá hlavou a nikde jsem aspon náznak nenašel... Mary ze silent hill 2-spojitost? Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.kabatskupina.estranky.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeTue 11 Aug 2009 - 17:12

JardaF napsal:
Chtěl jsem se jenom zeptat na váš názor o spojitosti téhlé ženy s rodinou Alexe.Celé její jméno je mary shepherd sunderland ,a navíc alexova matka je ji vzhledově velmi podobná.Není možné že je to její sestra nebo dokonce dcera,která ale třeba utekla od své rodiny když byla malá a proto se o ní v pátém dílu nemluví..ja vím je to možná jen taková volovina ale docela mi to vrtá hlavou a nikde jsem aspon náznak nenašel... Mary ze silent hill 2-spojitost? Grin3
Tak možné je všechno, mohli se tím tvůrci inspirovat.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeTue 11 Aug 2009 - 18:58

Zajímavý je i fakt, že Alexova matka stejně jako Mary ráda šila - Alex v jednom komentáři zmiňuje, že jeho matka šila i ženám z okolí a šlo jí to velmi dobře...zas v Alexově deníku se Alex ptá sám sebe, kdo že je ta paní Mary Shephered?? Jeho příbuzná??...Jestliže ale Shepheredovic patřili mezi zakladatele Shephered´s Glenn, je dost možný, že se tenhle rod "rozlezl" do okolí a tak jsou Lillian a Mary možná jen vzdálené příbuzné, ale teorie JardyF taky není špatná Mary ze silent hill 2-spojitost? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 10:14

JardaF napsal:
Chtěl jsem se jenom zeptat na váš názor o spojitosti téhlé ženy s rodinou Alexe.Celé její jméno je mary shepherd sunderland ,a navíc alexova matka je ji vzhledově velmi podobná.Není možné že je to její sestra nebo dokonce dcera,která ale třeba utekla od své rodiny když byla malá a proto se o ní v pátém dílu nemluví..ja vím je to možná jen taková volovina ale docela mi to vrtá hlavou a nikde jsem aspon náznak nenašel... Mary ze silent hill 2-spojitost? Grin3

Taky si myslím, že buď je to Alexova sestra nebo teta, ale sestra to asi nebyla. Je fakt, že si jsou Mary a Lillian podobné a hodně.
Možná, že byla Lillianina sestra, nebo naopak Adamova sestra
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 10:16

g.schreiber napsal:
Zajímavý je i fakt, že Alexova matka stejně jako Mary ráda šila - Alex v jednom komentáři zmiňuje, že jeho matka šila i ženám z okolí a šlo jí to velmi dobře...zas v Alexově deníku se Alex ptá sám sebe, kdo že je ta paní Mary Shephered?? Jeho příbuzná??...Jestliže ale Shepheredovic patřili mezi zakladatele Shephered´s Glenn, je dost možný, že se tenhle rod "rozlezl" do okolí a tak jsou Lillian a Mary možná jen vzdálené příbuzné, ale teorie JardyF taky není špatná Mary ze silent hill 2-spojitost? Wink2

Nevím, jaký Alexovo deníky si četla, ale já jsem v nich žádnou zmínku o Mary nenašla...
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeFri 12 Aug 2011 - 13:24

SandyShepherd napsal:
g.schreiber napsal:
Zajímavý je i fakt, že Alexova matka stejně jako Mary ráda šila - Alex v jednom komentáři zmiňuje, že jeho matka šila i ženám z okolí a šlo jí to velmi dobře...zas v Alexově deníku se Alex ptá sám sebe, kdo že je ta paní Mary Shephered?? Jeho příbuzná??...Jestliže ale Shepheredovic patřili mezi zakladatele Shephered´s Glenn, je dost možný, že se tenhle rod "rozlezl" do okolí a tak jsou Lillian a Mary možná jen vzdálené příbuzné, ale teorie JardyF taky není špatná Mary ze silent hill 2-spojitost? Wink2

Nevím, jaký Alexovo deníky si četla, ale já jsem v nich žádnou zmínku o Mary nenašla...

už si nepamatuju kde jsem to našla...po premiéře hry vyšlo několik deníků - dá se to stáhnout na netu - na sh.cz je tuším překlad deníku toho policajta, já někde našla celkem pěkně udělanej Alexův deník v .pdf...prostě si vygoogli Alex diary sh5 a snad to najdeš... Mary ze silent hill 2-spojitost? Bandana
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeFri 12 Aug 2011 - 23:13

g.schreiber napsal:

už si nepamatuju kde jsem to našla...po premiéře hry vyšlo několik deníků - dá se to stáhnout na netu - na sh.cz je tuším překlad deníku toho policajta, já někde našla celkem pěkně udělanej Alexův deník v .pdf...prostě si vygoogli Alex diary sh5 a snad to najdeš... Mary ze silent hill 2-spojitost? Bandana

No já jsem četla originální deníky, a teďka jsem je projížděla znovu a nenašla jsem tam zmínku o Mary. Asi budu hledat dál ;_)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 11:00

SandyShepherd napsal:
g.schreiber napsal:

už si nepamatuju kde jsem to našla...po premiéře hry vyšlo několik deníků - dá se to stáhnout na netu - na sh.cz je tuším překlad deníku toho policajta, já někde našla celkem pěkně udělanej Alexův deník v .pdf...prostě si vygoogli Alex diary sh5 a snad to najdeš... Mary ze silent hill 2-spojitost? Bandana

No já jsem četla originální deníky, a teďka jsem je projížděla znovu a nenašla jsem tam zmínku o Mary. Asi budu hledat dál ;_)

nemyslim klasickej deník, ale special verzi ve formátu .pdf, která je hodně promakaná - krom klasickýho deníku (soupisu událostí) tam má alex schovaný různý brožurky (třeba stručná historie sh)...různý forky a pak je tam zastrčená fotka Mary a u ní popisek ve smyslu - Mary Shepherd...je to má příbuzná??...našla jsem to na netu úplně náhodou a dost dávno - je možný že ten link byl na silent-hill.cz
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 11:48

Bude to nějaká z mnoha fanstránek, mám dojem že je někde jedna speciálně věnovaná Homecomingu, narazil jsem na ni náhodou ale neprocházel ji.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 12:29

g.schreiber napsal:


nemyslim klasickej deník, ale special verzi ve formátu .pdf, která je hodně promakaná - krom klasickýho deníku (soupisu událostí) tam má alex schovaný různý brožurky (třeba stručná historie sh)...různý forky a pak je tam zastrčená fotka Mary a u ní popisek ve smyslu - Mary Shepherd...je to má příbuzná??...našla jsem to na netu úplně náhodou a dost dávno - je možný že ten link byl na silent-hill.cz

Hmm... tak na to se budu muset podívat :_)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mary ze silent hill 2-spojitost? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mary ze silent hill 2-spojitost?   Mary ze silent hill 2-spojitost? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mary ze silent hill 2-spojitost?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 1
» PC Silent Hill
» Silent hill 1
» ?Silent Hill 3?
» Silent Hill

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: