Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 To je fakt trapárna!

Goto down 
+12
bomb
cyrcles
wasago
travis
shephard
jamessunderland
g.schreiber
Valtiel
Hesi
Sparito
Sol!d_Sn@k3
aldaris
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 9:43

aldaris napsal:
SandyShepherd napsal:
aldaris napsal:
U té dvojky u těch šatů, nemáš tak docela pravdu. Když sebereš baterku a znovu ťukneš na ty šaty, objeví se titulek: Ty šaty... Zbytek je na hráči, aby si to domyslel.

Zkoušela jsem to několikrát a nepamatuju se, že by něco tam bylo... Počki až to rozehraju znovu tak ti dám vědět :_D
Aspoň v pc verzi to je To je fakt trapárna! - Stránka 3 Wink2

Já taky pařila na PC ale myslím, že je to předělaná verze na PS2 do PC xDD
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 10:17

To je určitě, protože některé věci se mohou mírně lišit. Například fotka Marie na začátku na záchodcích, v prvních verzích hry nebyla.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 10:45

aldaris napsal:
To je určitě, protože některé věci se mohou mírně lišit. Například fotka Marie na začátku na záchodcích, v prvních verzích hry nebyla.

Tak zrovna tenhle plakát s Marií tam mám :_DDD Vždycky zkoumám ptákoviny kolem :_D
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeFri 12 Aug 2011 - 13:20

SandyShepherd napsal:
g.schreiber napsal:
nevim - já to taky hrála na PS3 a žádný chyby - nic - možná chce čas zvyknout si na ovládání (+ on hrál NTSC verzi a já PAL)...(+ mě akční adventury přestaly vadit po RE4 - to už taky nebyl resident ale hra parádní) SH5 už není silent, ale kvalit RE4 nedosahuje. Přesto se mi 5ka líbí, ale nedovedu si představit, že bych psala k pětce příběh - není tolik působivá tudíž neinspirativní...víc než sám příběh mě zaujaly především lokace. Ano OW je moc barevný a nesilentovský, jenže mě fascinuje industrial, takže se mi přesto líbil (ale jak psali v jedný recenzi "v OW se má člověk bát a a ne se do něj těšit") Pak je tu pár drobností...je fakt, že s odstupem mě někt. věci dost vadí (naprostá ztráta emocí, přestože grafiku má nejlepší, aji v té jedničce byly emoce ztvárněny daleko lépe než tady) Ale nejlepší věcí na 5ce je samozřejmě hudba - AY rulez!!!! jinak SH 5 - takovejch 6.5 u mě

Eště k tý recenzi -SPOILER!! ty monstra co tam alex potkává nejsou jenom jeho démoni - podle mě většina monster představuje to jak lidi z kultu obětovali ty děcka (udušená Nora-smog, rozřezaná Scarlett - needle, schizm, utopenej Josh - lurker, joey-pohřben zaživa - švábi...siam mohl reprezentovat vztah Alexova otce a matky - dominance a submisivita, sestřičky jsou myslím jasný

No neřekla bych že double helix SH vyloženě pohřbil. Nedělá hře moc dobrý jméno ale ani vyloženě hru nepohřbívá. SH bude pohřben po premiéře Shattered Memories která se nezadržitelně blíží To je fakt trapárna! - Stránka 3 Thumbsdo . To už nebude trapárna ale dost debilní parodie To je fakt trapárna! - Stránka 3 Rifle

..

Nemůžu souhlasit s tím, že tam je naprostá ztráta emocí. Dabbing je bezvadnej a rozhodně musím říct, že emoce jsem pociťovala víc než kdy předtím. Určitě jsem se víc sžila s Jamesem ve 2ce, ale Homecoming je emocema nabitej v jednom kuse. Už jenom vztahy v Shepherdovic rodině tomu dávají pořádnou ťafku. A že Homecoming není inspirativní? To mi taky nepřipadá. Já jsem během jeho hraní dostala nápad na povídku :_) Rozhodně by tam mohli bejt komplikovanější postavy, protože každýho koho potkáte máte během jeho prvních dvou vět přečtenýho a tušíte, co s ním bude dál, ale určitě je inspirativní. Nemůžu na Homecoming nadávat, protože se mi ta hra líbí celkově. Příběh je dobrej (sice je fakt, že tam jde znát, že je to Amerika), ale SH leží v USA ne? :_) Bugy... no comment :_D Líbí se mi hlavně ten nápad, že Shepherd´s Glen vzniklo kvůli tomu, aby se lidé odprostili od Řádu ačkoliv museli dávat oběti. Co OW týče... je pravda, že není až tak děsivá jako třeba ve 2ce, ale podle mýho názoru je to podmíněno i dobou, protože v době, kdy se Homecoming tvořil přicházel do módy tzv. Steampunk styl... Jelikož ale nemám tolik času hrát ještě se mi nepodařilo s Alexem tolik sžít, jsem totiž u Scarllet, ale neschází toho mnoho a co jsem viděla ukázky, tak mám takovej dojem, že jeho problémy s rodičema mně k němu přišoupnout cobydup, ;_)
S názorem na monstra, že se jedná i o performaci umrtí dětí atd... ten schvaluju všema deseti !

je to věc názoru ...btw steampunku fandím, ale SH je víc industriální dekadence než steampunk (nebo aspon býval)...steampunk podle mě do sh stejně nepatří...ale co se týče těch emocí stojím si za svým - jak píšeš - postavy má člověk odhadnutý hned (=plochost postav) - tohle v dřívejších dílech nebylo - příklad za všechny - James, nebo Claudia...první čtyři díly mě rozbrečely...tenhle díl akorát přinesl konec bez katarze a ještě kopčí 2ku, ale jak říkám věc názoru...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeFri 12 Aug 2011 - 23:11

Joooo joo v tom máš pravdu, že záleží na názoru. No mně příjde ten styl OW v Homecoming takovej mishmash industrial a steampunk (ten steampunk hlavně barvama) a neřekla bych, že to kopíruje dvojku až tak moc... Vem to taky tak, že Alex Joshe nezabil záměrně, tak jako James Mary... Byla to nehoda. Ale je fakt, že zápletka postrádá takovou tu správnou zatáčku a vytáčku z uzlu ;_)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 11:06

SandyShepherd napsal:
Joooo joo v tom máš pravdu, že záleží na názoru. No mně příjde ten styl OW v Homecoming takovej mishmash industrial a steampunk (ten steampunk hlavně barvama) a neřekla bych, že to kopíruje dvojku až tak moc... Vem to taky tak, že Alex Joshe nezabil záměrně, tak jako James Mary... Byla to nehoda. Ale je fakt, že zápletka postrádá takovou tu správnou zatáčku a vytáčku z uzlu ;_)

no....james ji taky nechtěl zabít - bylo to v afektu...mě nejde o samotný konec ale o to jak je příběh prezentován - jak je vystaven...Alexe pronásleduje stín bratra - jak to celé dopadne mě napadlo už na hřbitově (kdybych nehrála dvojku možná by mě konec překvapil, ale děj pětky je zkrátka moc předvídatelný, za což má další body dolů...OW je moc barevnej to jo...jak tu kdosi jednou správně napsal - OW se má člověk bát ne se do něj těšit
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 12:33

g.schreiber napsal:

no....james ji taky nechtěl zabít - bylo to v afektu...mě nejde o samotný konec ale o to jak je příběh prezentován - jak je vystaven...Alexe pronásleduje stín bratra - jak to celé dopadne mě napadlo už na hřbitově (kdybych nehrála dvojku možná by mě konec překvapil, ale děj pětky je zkrátka moc předvídatelný, za což má další body dolů...OW je moc barevnej to jo...jak tu kdosi jednou správně napsal - OW se má člověk bát ne se do něj těšit

Mám ten dojem, žes to byla ty, kdo to psal ne? Ale tak já nevím, já jsem z OW i tak nebyla dvakrát nadšená, když jsem se tam zjevila. Deprimovali mně ty zpomalený pohyby ... jakoby všechno běželo kolem vás a vy nemohli nic udělat. Možná to, žes předvídala ten děj bylo i tom, žes o tom moc přemýšlela. Je fajn o tom přemýšlet, ale až kdy hru dohraješ.

Jo, James ji nechtěl zabít, ale věděl, že jí vraždí. Alex se s ním přetahoval o ten prsten na tom řetízku a jak škubnul Josh se břinknul do kedlubny a spadnul do vody... jen jsem nepochopila, proč tam Alex trdloval a neskočil instinktivně za ním... :_D Já bych skákala hnedka... málem jsem vskočila do monitoru :_D
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 12:41

SandyShepherd napsal:
g.schreiber napsal:

no....james ji taky nechtěl zabít - bylo to v afektu...mě nejde o samotný konec ale o to jak je příběh prezentován - jak je vystaven...Alexe pronásleduje stín bratra - jak to celé dopadne mě napadlo už na hřbitově (kdybych nehrála dvojku možná by mě konec překvapil, ale děj pětky je zkrátka moc předvídatelný, za což má další body dolů...OW je moc barevnej to jo...jak tu kdosi jednou správně napsal - OW se má člověk bát ne se do něj těšit

Mám ten dojem, žes to byla ty, kdo to psal ne? Ale tak já nevím, já jsem z OW i tak nebyla dvakrát nadšená, když jsem se tam zjevila. Deprimovali mně ty zpomalený pohyby ... jakoby všechno běželo kolem vás a vy nemohli nic udělat. Možná to, žes předvídala ten děj bylo i tom, žes o tom moc přemýšlela. Je fajn o tom přemýšlet, ale až kdy hru dohraješ.

Jo, James ji nechtěl zabít, ale věděl, že jí vraždí. Alex se s ním přetahoval o ten prsten na tom řetízku a jak škubnul Josh se břinknul do kedlubny a spadnul do vody... jen jsem nepochopila, proč tam Alex trdloval a neskočil instinktivně za ním... :_D Já bych skákala hnedka... málem jsem vskočila do monitoru :_D

já jsem holt taková že nad hrou přemýšlím i při hraní, což je v celku logický když se bavíme o adventuře (byť survival-hororové) a SH takový byl dycky - je jedno jestli jsou to puzzly nebo děj - děj tě má vtáhnout a to sh uměl bezvadně...člověk přemýšlel při hraní a pak přišel konec, kterej tu myšlenku obrátil vzhůru nohama (SH2 je učebnicovej příklad)...takže člověk pakpřemýšlí dloooooouho po dohrání...u 5tky jsem věděla jak to dopadne a tak to taky dopadlo - prostě žádná katarze...nejlepší na celé hře je nemocniční sen a vzpomínka na Travise...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 13:03

g.schreiber napsal:

já jsem holt taková že nad hrou přemýšlím i při hraní, což je v celku logický když se bavíme o adventuře (byť survival-hororové) a SH takový byl dycky - je jedno jestli jsou to puzzly nebo děj - děj tě má vtáhnout a to sh uměl bezvadně...člověk přemýšlel při hraní a pak přišel konec, kterej tu myšlenku obrátil vzhůru nohama (SH2 je učebnicovej příklad)...takže člověk pakpřemýšlí dloooooouho po dohrání...u 5tky jsem věděla jak to dopadne a tak to taky dopadlo - prostě žádná katarze...nejlepší na celé hře je nemocniční sen a vzpomínka na Travise...

Určitě, ale je rozdíl přemýšlet a moc přemýšlet. Doufám, že mně budeš mít za úplnýho retarda, ale mně fakt překvapilo to, že to byla vlastně Alexova "vina". Jak jsem napsala v několika příspěvcích, já se spíš soustředím na jednotlivý vztahy mezi postavama. Ty mně v 5ce oslovovaly naprosto všude. Každej má rád něco jinýho :_)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 13:22

SandyShepherd napsal:
g.schreiber napsal:

já jsem holt taková že nad hrou přemýšlím i při hraní, což je v celku logický když se bavíme o adventuře (byť survival-hororové) a SH takový byl dycky - je jedno jestli jsou to puzzly nebo děj - děj tě má vtáhnout a to sh uměl bezvadně...člověk přemýšlel při hraní a pak přišel konec, kterej tu myšlenku obrátil vzhůru nohama (SH2 je učebnicovej příklad)...takže člověk pakpřemýšlí dloooooouho po dohrání...u 5tky jsem věděla jak to dopadne a tak to taky dopadlo - prostě žádná katarze...nejlepší na celé hře je nemocniční sen a vzpomínka na Travise...

Určitě, ale je rozdíl přemýšlet a moc přemýšlet. Doufám, že mně budeš mít za úplnýho retarda, ale mně fakt překvapilo to, že to byla vlastně Alexova "vina". Jak jsem napsala v několika příspěvcích, já se spíš soustředím na jednotlivý vztahy mezi postavama. Ty mně v 5ce oslovovaly naprosto všude. Každej má rád něco jinýho :_)

no upřímně - ono není u HC moc k přemýšlení - to jak josh pořád zdrhá před Alexem...(taky mě baví vztahy mezi postavama) to jak se na něj josh dívá - je to do očí bijící...teda mě to tak připadalo...jeho pohled to vyloženě říkal - GUILTY...ještě ten PH tam...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 13:54

g.schreiber napsal:


no upřímně - ono není u HC moc k přemýšlení - to jak josh pořád zdrhá před Alexem...(taky mě baví vztahy mezi postavama) to jak se na něj josh dívá - je to do očí bijící...teda mě to tak připadalo...jeho pohled to vyloženě říkal - GUILTY...ještě ten PH tam...

ROzhodně ty pohledy... tos přímo trefila... A jak se Josh choval, jakoby Alexe ani neznal a zároveň o něm věděl všechno. Josh pořád zdrhá před Alexem, ve dvojce za pořád zdrhala Laura... někdy mně ty děcka v každým dílu doslova ***** ... ALe zrovna Laura mi nevadila, Josh taky ne... spíš mně znervozňoval rádoby nevinný pohled malého Waltera ve 4ce...
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 13:56

SandyShepherd napsal:
g.schreiber napsal:


no upřímně - ono není u HC moc k přemýšlení - to jak josh pořád zdrhá před Alexem...(taky mě baví vztahy mezi postavama) to jak se na něj josh dívá - je to do očí bijící...teda mě to tak připadalo...jeho pohled to vyloženě říkal - GUILTY...ještě ten PH tam...

ROzhodně ty pohledy... tos přímo trefila... A jak se Josh choval, jakoby Alexe ani neznal a zároveň o něm věděl všechno. Josh pořád zdrhá před Alexem, ve dvojce za pořád zdrhala Laura... někdy mně ty děcka v každým dílu doslova ***** ... ALe zrovna Laura mi nevadila, Josh taky ne... spíš mně znervozňoval rádoby nevinný pohled malého Waltera ve 4ce...

nejlepší děcko v SH je stejně Alessa To je fakt trapárna! - Stránka 3 Bandana
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 14:06

g.schreiber napsal:


nejlepší děcko v SH je stejně Alessa To je fakt trapárna! - Stránka 3 Bandana

Neeen nejlepší děcko v SH je Eddie :_DDDD lol :_D To je fakt trapárna! - Stránka 3 G
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 14:11

Budu si to asi muset znovu nainstalovat jak na vás koukám. :-)

A k děckám: Eddie se svým dětským oblečením docela vede, ale Alessa je Alessa. Líbí se mi ale podtext, že je podchyceno, že ty děti od protagonistů neutíkají bezdůvodně.
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitimeSat 13 Aug 2011 - 14:13

pepazdepa napsal:
Budu si to asi muset znovu nainstalovat jak na vás koukám. :-)

A k děckám: Eddie se svým dětským oblečením docela vede, ale Alessa je Alessa. Líbí se mi ale podtext, že je podchyceno, že ty děti od protagonistů neutíkají bezdůvodně.

Nejlepší děcko pro mně byla Laura... taková dospělá... chytrá a drzá :_)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





To je fakt trapárna! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
To je fakt trapárna!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: