Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 To je fakt trapárna!

Goto down 
+12
bomb
cyrcles
wasago
travis
shephard
jamessunderland
g.schreiber
Valtiel
Hesi
Sparito
Sol!d_Sn@k3
aldaris
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSat 18 Jul 2009 - 22:35

Poprvé jsem dohrál Homecoming a můžu říct, že konec mě ne že zklamal, ale dohnal k zuřivosti. Jak je možné, že při PRVNÍM dohrání, mám UFO ending?! Už takhle špatné pocity z tohoto dílu, ještě ztvrdila tahle hovadina na závěr. Ten díl je jedno velké zklamání, jednou zahrát, odinstalovat a hodit do popelnice.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSat 18 Jul 2009 - 22:52

Hmm, mě přišla ta hra celkem slušná na to, že to nedělali japonci. Ale musím uznat, že všechny verze konců byly příšerný. Snad jen
Spoiler:
závěr byl použitelnej, ale ostatní opravdu nic moc. Ale odsuzovat kvůli tomu celou hru je myslím moc.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSat 18 Jul 2009 - 23:57

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Hmm, mě přišla ta hra celkem slušná na to, že to nedělali japonci. Ale musím uznat, že všechny verze konců byly příšerný. Snad jen
Spoiler:
závěr byl použitelnej, ale ostatní opravdu nic moc. Ale odsuzovat kvůli tomu celou hru je myslím moc.


Spoiler:
Neodsuzuji hru jen kvůli konci, ten to jen dorazil. Odsuzuji ji hlavně kvůli přehnaně a zbytečně složitým soubojům a dost podstatným bugům, kterých nebylo málo. Příběh taky nicmoc a co se týče PH...byl spíš jen jako lákadlo na hru.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 0:08

Obtížnost bossů? No budiž... Ale bugy jsou záležitostí pouze PC verze. Na konzolové verze jsem neslyšel nic. PC hry jsou prostě vždy pozadu To je fakt trapárna! 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 0:18

Konzolová verze je stejně příšerná. Hodím sem recenzi jednoho fanouška, co to dohrál na PS3 a pěkně to zkritizoval. Jsou v tom spoilery, hlavně o endingu a sérii celkově. Myslím, že tady SH znají všichni, takže ne zas až tak spoilery.

Strašně se mi líbí, jak se zaměří na původní sérii a vysvětlí v čem tkvěla její dokonalost a pak to postaví vedle pátého dílu. Prostě hamba. Very Happy Jako facka do tváře. Hodnoty SH se zničeho nic vytratili a nahradilo je používání toho samého, jen z důvodu, že to v předchozích dílech fungovalo. jen se tvůrci nezamysleli nad tím proč.
http://markovo.blog.doupe.cz/2009/07/jak-zabit-dobre-jmeno-legendy/


Naposledy upravil Rick Deckard dne Sun 19 Jul 2009 - 0:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 0:22

2/10? To je až přespříliš zaujatý. Tak málo si nezaslouží ani hra, která je ve fázi alfa-verze. SH5 je tak 6 až 7 hra. Ale nebudu vám vyvracet váš názor. Mě zaujaly lokace. Ani ne tak příběh ale prostě lokace.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 0:29

Spíš čerstvé myšlenky hned po dohrání. Ten pocit znám. Člověk se na něco těší, pak jsi jde koupit očekávanou knížku/hru/film a dojde k rychlému zklamání, jak až moc je to špatné. Navíc ještě hrál americkou verzi, kde zůstalo "letecké" ovládání. Myslím, že to dokáže hodně někoho rozhodit.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 0:47

aldaris napsal:
Poprvé jsem dohrál Homecoming a můžu říct, že konec mě ne že zklamal, ale dohnal k zuřivosti. Jak je možné, že při PRVNÍM dohrání, mám UFO ending?! Už takhle špatné pocity z tohoto dílu, ještě ztvrdila tahle hovadina na závěr. Ten díl je jedno velké zklamání, jednou zahrát, odinstalovat a hodit do popelnice.

Tak ta poslední věta mně fakt rozesmála. Jinak teda aspoň gratuluju k dohrání. SH5 není tak hrozný, ale ty jsi měl vážně štěstí na všechny možný bugy, divím se že jsi DVD nerozlomil už v půlce hry. Ufo ending po prvním dohrání není bohužel moc neobvyklý. Furin z lost memories ho chytil taky: http://www.silent-hill.cz/silenthill5reviews.html zřejmě ho taky trošku překvapil, ale ony ani ty normální nejsou zrovna něco extra. Já získal prvně drowning a k tomu vyfasoval slušivý obleček členů řádu. V animaci, kde dává Alex Joshovi králíka to vypadá fakt šíleně… To je fakt trapárna! Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 10:38

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Obtížnost bossů? No budiž... Ale bugy jsou záležitostí pouze PC verze. Na konzolové verze jsem neslyšel nic. PC hry jsou prostě vždy pozadu To je fakt trapárna! 2giggle
Ne konkrétně obtížnost bossů, ale celkový systém soubojů. Pokus udělat akční hru; lokace policejní stanice, kde tam těch příšer skáčou haldy, je fakt ubohá. Ještě že jsem si to nekoupil, ale jen půjčil...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 10:42

Hesi napsal:
aldaris napsal:
Poprvé jsem dohrál Homecoming a můžu říct, že konec mě ne že zklamal, ale dohnal k zuřivosti. Jak je možné, že při PRVNÍM dohrání, mám UFO ending?! Už takhle špatné pocity z tohoto dílu, ještě ztvrdila tahle hovadina na závěr. Ten díl je jedno velké zklamání, jednou zahrát, odinstalovat a hodit do popelnice.

Tak ta poslední věta mně fakt rozesmála. Jinak teda aspoň gratuluju k dohrání. SH5 není tak hrozný, ale ty jsi měl vážně štěstí na všechny možný bugy, divím se že jsi DVD nerozlomil už v půlce hry. Ufo ending po prvním dohrání není bohužel moc neobvyklý. Furin z lost memories ho chytil taky: http://www.silent-hill.cz/silenthill5reviews.html zřejmě ho taky trošku překvapil, ale ony ani ty normální nejsou zrovna něco extra. Já získal prvně drowning a k tomu vyfasoval slušivý obleček členů řádu. V animaci, kde dává Alex Joshovi králíka to vypadá fakt šíleně… To je fakt trapárna! Shrulesb
No nebýt tebe, tak jsem se přes ten pos*aný bug u Scarlett ani nedostal. Tenhle díl pro mě není horor, ale nas*ávátor, jen mě vytáčel do běla, chtěl jsem to pak dohrát jen z povinnosti, abych věděl, jak to nakonec dopadne a plesk, tenhle stupidní konec. Teď hraju SH2, abych si spravil chuť a znovu poznal, co je opravdový Silent Hill.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Valtiel
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 38
Registration date : 11. 07. 08

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 2 Aug 2009 - 13:25

ja som si kupil za plnuuu sumu, na PS3 ja idiot....teraz som v policajnej stanici, musel som ist uz treti krat od zaciatku kvoli bugom, sekaniam a ze som mal prvy krat malo zivota uz pri prvom bosovi, fakt nepodarok
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 2 Aug 2009 - 21:30

nevim - já to taky hrála na PS3 a žádný chyby - nic - možná chce čas zvyknout si na ovládání (+ on hrál NTSC verzi a já PAL)...(+ mě akční adventury přestaly vadit po RE4 - to už taky nebyl resident ale hra parádní) SH5 už není silent, ale kvalit RE4 nedosahuje. Přesto se mi 5ka líbí, ale nedovedu si představit, že bych psala k pětce příběh - není tolik působivá tudíž neinspirativní...víc než sám příběh mě zaujaly především lokace. Ano OW je moc barevný a nesilentovský, jenže mě fascinuje industrial, takže se mi přesto líbil (ale jak psali v jedný recenzi "v OW se má člověk bát a a ne se do něj těšit") Pak je tu pár drobností...je fakt, že s odstupem mě někt. věci dost vadí (naprostá ztráta emocí, přestože grafiku má nejlepší, aji v té jedničce byly emoce ztvárněny daleko lépe než tady) Ale nejlepší věcí na 5ce je samozřejmě hudba - AY rulez!!!! jinak SH 5 - takovejch 6.5 u mě

Eště k tý recenzi -SPOILER!! ty monstra co tam alex potkává nejsou jenom jeho démoni - podle mě většina monster představuje to jak lidi z kultu obětovali ty děcka (udušená Nora-smog, rozřezaná Scarlett - needle, schizm, utopenej Josh - lurker, joey-pohřben zaživa - švábi...siam mohl reprezentovat vztah Alexova otce a matky - dominance a submisivita, sestřičky jsou myslím jasný

No neřekla bych že double helix SH vyloženě pohřbil. Nedělá hře moc dobrý jméno ale ani vyloženě hru nepohřbívá. SH bude pohřben po premiéře Shattered Memories která se nezadržitelně blíží To je fakt trapárna! Thumbsdo . To už nebude trapárna ale dost debilní parodie To je fakt trapárna! Rifle

..
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 3 Aug 2009 - 16:47

g.schreiber napsal:
nevim - já to taky hrála na PS3 a žádný chyby - nic - možná chce čas zvyknout si na ovládání (+ on hrál NTSC verzi a já PAL)...(+ mě akční adventury přestaly vadit po RE4 - to už taky nebyl resident ale hra parádní) SH5 už není silent, ale kvalit RE4 nedosahuje. Přesto se mi 5ka líbí, ale nedovedu si představit, že bych psala k pětce příběh - není tolik působivá tudíž neinspirativní...víc než sám příběh mě zaujaly především lokace. Ano OW je moc barevný a nesilentovský, jenže mě fascinuje industrial, takže se mi přesto líbil (ale jak psali v jedný recenzi "v OW se má člověk bát a a ne se do něj těšit") Pak je tu pár drobností...je fakt, že s odstupem mě někt. věci dost vadí (naprostá ztráta emocí, přestože grafiku má nejlepší, aji v té jedničce byly emoce ztvárněny daleko lépe než tady) Ale nejlepší věcí na 5ce je samozřejmě hudba - AY rulez!!!! jinak SH 5 - takovejch 6.5 u mě

Eště k tý recenzi -SPOILER!! ty monstra co tam alex potkává nejsou jenom jeho démoni - podle mě většina monster představuje to jak lidi z kultu obětovali ty děcka (udušená Nora-smog, rozřezaná Scarlett - needle, schizm, utopenej Josh - lurker, joey-pohřben zaživa - švábi...siam mohl reprezentovat vztah Alexova otce a matky - dominance a submisivita, sestřičky jsou myslím jasný

No neřekla bych že double helix SH vyloženě pohřbil. Nedělá hře moc dobrý jméno ale ani vyloženě hru nepohřbívá. SH bude pohřben po premiéře Shattered Memories která se nezadržitelně blíží To je fakt trapárna! Thumbsdo . To už nebude trapárna ale dost debilní parodie To je fakt trapárna! Rifle

..
Já se radši všelijakým zprávám a novinkám o Shattered Memories vyhýbám, jen bych se zas vytočil, nervy mám jen jedny a už tak beru Neurol. To je fakt trapárna! Hanganim
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 3 Aug 2009 - 20:10

aldaris napsal:


..
Já se radši všelijakým zprávám a novinkám o Shattered Memories vyhýbám, jen bych se zas vytočil, nervy mám jen jedny a už tak beru Neurol. To je fakt trapárna! Hanganim[/quote]


Jo to já taky - po tom prvním traileru se mi natolik zatmělo před očima, že jsem o SH jednu dobu nechtěla ani slyšet (!!!!!!!!) Proto jsem začla s akčňárnama (Sufferring, Fear, Dead Space)...ale tichý kopeček mne opět volá, tak píšu a píšu....ale beztak si tu placku SM koupím - ano zvědavost je nebezpečná... To je fakt trapárna! Knife
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
jamessunderland
Registrovaný uživatel
jamessunderland


Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Registration date : 16. 08. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 14:46

Silent Hill 5 je ještě v pohodě. Lokace zábavný, souboje mi přišli zajímavý. Konce nepoužitelný, příběh prapodivný ale jako úplnej odpad bych to rozhodně nefasoval. Já jsem se po celou dobu hraní bavil a o to mi šlo především. Shattered Memories oproti tomu bude... ale proč si niči tnervy, že?
Návrat nahoru Goto down
shephard
Lying Creature
shephard


Poeet p?íspivku : 20
Age : 32
Bydliště : Teplice
Registration date : 29. 11. 08

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 14:49

V Shattered Memories nejsou žádný souboje, může se jenom zdrhat. Taky vám to příjde jako úplná volovina? Navíc je to remake jedničky a to je to s dvojkou můj nejoblíbenější díl. Harry tam má brejle a vypadá jako teploušek. SH Homecoming není žádná sláva (neřekl bych trapárna, spíš slabší průměr) ale oproti tomu co příjde mu musím zvednou palec nahoru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shephard@seznam.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 15:22

Proč se na to ti blbí AP radši nevy*erou, když to neumí...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
jamessunderland
Registrovaný uživatel
jamessunderland


Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Registration date : 16. 08. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 15:26

A to jsem někde četl že má být ještě remake dvojky a čtyřky. Dvojka proto že byla nejúspěšnější a má nejsilnější příběh a čtyřka z úplně opačného důvodu. Jestli to bude vypadat jako SM tak potěš pánbůh.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 15:40

Jste OT a neodsuzujte SM předem. Třeba to nebude zas tak hrozný. Já od toho nečekám nic z klasického SH ale jsem na to zvědavej, že se budu bát novým způsobem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
jamessunderland
Registrovaný uživatel
jamessunderland


Poeet p?íspivku : 9
Age : 33
Registration date : 16. 08. 09

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 16:17

Jistě, kouzlo s malým kuželem světla v prostoru velkým jako kráva bude fungovat vždycky a v Silent Hillu dvojnásob. Jenže spíš bych řekl že spíše než strach se u tohohle dílu dostaví otrávení. Když narazíš na příšeru, která tě bude pronásledovat čtyři místnosti v kuse a jediné co ty můžeš udělat je jí jenom odstrčit když tě čapne... SH nikdy o soubojích nebyl, ale vyřadit ho taky nemůžeš. Člověk zdrhal už v SH4 a jak to každýmu vadilo. Tady to bude to samý. Nejvíc mi ale vadí že je to remake. Kdyby tam byly jiný jména, postavy, děj se točil třeba kolem jiný unesený dcery, tak by mi to tolik nevadilo. Cybil se chová jako když nechce Harrymu pomoct, mlhu ve hře nenajdeš a Dahlia vypadá fakt příšerně...
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeMon 17 Aug 2009 - 21:12

Právě ten způsob hraní je to jediný na co se aji těším. Jak jsem již několikrát zmínila - třeba to bude něco jak Forbidden siren. Ten je taky založen spíš na plížení, schovávání, úprku a můžu říct že je to supr série. Jinak prej má být SH6 a ten má navazovat na SH4...jestli remake SH1 podělaj a oni ho podělaj (co do příběhu - to co s tím příběhem udělali jim fans neodpustí, takže ty remaky možná neudělaj) remake 4ky by měl jedinej smysl...o dvojce nechci nic slyšet a budu se modlit aby nezprznili ještě heather - taky bych radši, aby tam byli nový postavy, ale i tam máš riziko (hlavně pokud to dělaj AP) že to přemrštěj nesmyslnejma odkazama a budou chytračit o kultu (na kterém je magické právě to, že o něm toho moc nevíme - to už narušila 5ka - přílišné vykecávání o kultu je tu místy na obtíž, ale věřím že mohlo bejt hůř...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeWed 19 Aug 2009 - 21:59

Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeWed 26 Aug 2009 - 0:28

mně ten novy SH1 na pul remake na pul novy dil připada zajimavy ja si nemužu pomoct ale třeba se tam dozvime něco noveho co jsme o SH neveděli a bude to hodně duležity,třeba Harry byl třeba 2 jinych realitach v 1 dile mně ze to zda zajimavy napad sem na to zvědavy...
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeThu 10 Sep 2009 - 14:09

http://kotaku.com/5356083/silent-hill-homecoming-not-coming-to-japan

A japonci ostrouhali uplně. Homecoming se u nich ani nevydá. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
wasago
Registrovaný uživatel
wasago


Poeet p?íspivku : 3
Age : 42
Registration date : 13. 04. 10

To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitimeSun 18 Apr 2010 - 19:49

Mne se silent hill 5 zatim velice libi akorat mozna vic hadanek by to chtelo a trochu opravit pc port ale jinak musim rict good work konami:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





To je fakt trapárna! Empty
PříspěvekPředmět: Re: To je fakt trapárna!   To je fakt trapárna! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
To je fakt trapárna!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: