Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 In The Chains Of Moira

Goto down 
+2
Akira
g.schreiber
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitimeMon 12 Oct 2009 - 22:57

heleď to já vůbec nevím.. s Gábinou jsem byl v kontaktu už ani nevím kdy naposled, takže začínám mít takový pocit, že se to nenatočí.. protože se kolem toho vůbec nic ale neděje a jestli jo, tak o tom nevím.. Gábina na tom možná pracuje, ale nevypadá to, že by se to mělo v nejbližší době uskutečnit.. kdyby jo, tak bychom každej měl na fan filmu nějakou činnost, což evidentně nikdo nemá, krom samotné scénaristky Gábiny, takže.. nevím.. In The Chains Of Moira - Stránka 2 No
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitimeSun 1 Nov 2009 - 14:48

Akira napsal:
heleď to já vůbec nevím.. s Gábinou jsem byl v kontaktu už ani nevím kdy naposled, takže začínám mít takový pocit, že se to nenatočí.. protože se kolem toho vůbec nic ale neděje a jestli jo, tak o tom nevím.. Gábina na tom možná pracuje, ale nevypadá to, že by se to mělo v nejbližší době uskutečnit.. kdyby jo, tak bychom každej měl na fan filmu nějakou činnost, což evidentně nikdo nemá, krom samotné scénaristky Gábiny, takže.. nevím.. In The Chains Of Moira - Stránka 2 No

zdravím - omlouvám se za delší odmlku - kámoši mě ukecali na wowko a je to fakt děsně návykový - naštěstí ze silent hillu není návratu takže teď budu mezi dvěma světy

koukám na scénář po té době a připadá mi to jako nehorázná blbost -
svou zmateností mi to hodně připomíná SH5 In The Chains Of Moira - Stránka 2 2giggle i když odkazy o bylo narvané solidně, ale až přehnaně...neva možná když se to rozebere, tak z toho může vyléz několik na sobě nezávislých příběhů, s jednoduchým konce. Na rádoby překvapivé pointy kašlu, ale kdyby přišel někdo s něčím zajímavým, proč ne?

byla bych spíš pro krátké příběhy...furt mám v hlavě ten remake svého krátkého filmu - doma mi leží halda kartonu, barvy štětce...akorát nachystané trochu upravit face lifting svého pokoje, ale momentálně na to nemám čas - možná o dovolené v listopadu, ale musím trochu domyslet závěr svého remaku. Dokud tohle nenatočím, nebudu mít odvahu ani odhodlání dělat něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitimeTue 3 Nov 2009 - 20:56

Ach to wowko. Taky mě to pohltilo. Naštěstí někdy po 50. lvlu mě to přestalo bavit (na jakým jsi serveru? bo jsi na ofiku?).

Jinak pro ty krátký příběhy jsem byl od začátku. Resp. koncept několika snů a hlavního velkýho filmu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitimeWed 4 Nov 2009 - 11:50

Jo a mě se celkem líbil i ten kraťas o našem feťáčkovi, co mu zemře jeho přítelka, on vlastně taky.

To já teď zase hraju Oblivion.

Heleďte, nevíte tu náhodou někdo, jestli se dají dělat na PS3 screenshoty z her jako na PC? In The Chains Of Moira - Stránka 2 3whaaa
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitimeSat 7 Nov 2009 - 0:34

Jsem na ofiku - na thunderhorn... In The Chains Of Moira - Stránka 2 Cool2 zatím jsem na 47 a baví mě to - hlavně mám teďka 5 postav In The Chains Of Moira - Stránka 2 G takže se nenudím...ale nejvíc hraju za palacha - blood elfku...a za undeadku - warlocka...for the Horde!! In The Chains Of Moira - Stránka 2 Evil

akorát nevim jak s tím OW - moje domácí je astmatik a když jsem posledně dělala model té OW chodby nebylo jí z toho 2x dobře..kdybych to malovala ve sklepě, zas budou řvat lidi z baráku, takže kulisy odkládám na jaro...no krvavá prostěradla to jistí (na krev mám recept mnohem šetrnější)...možná přijdu na nějaký kreativnější ow ...ale rozhodně se vyřádím na maskách a taky začnu sbírat rekvizity...takže jestli víte o nemocnici, kde by vyhazovali ošoupané staré kolečkové křeslo, sem s kontaktem In The Chains Of Moira - Stránka 2 2giggle In The Chains Of Moira - Stránka 2 Yay

to Akira:
s tím PS3 - to jsem nikdy nezkoušela - leda propojit PS3 s monitorem (nebo to nahrát na přes rekordér a pak to stopovat v prohlížeči v pc) - z kvalitního rekordéru by nemusely vypadat špatně (ale pořád to nebude ono...možná) In The Chains Of Moira - Stránka 2 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitimeThu 12 Nov 2009 - 13:59

please help!!!

více v sekci Lakeside Amusement Park / Bioshock

In The Chains Of Moira - Stránka 2 Knife
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sponsored content





In The Chains Of Moira - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: In The Chains Of Moira   In The Chains Of Moira - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
In The Chains Of Moira
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: