Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dotaz na světla

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nilf
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 09. 06. 09

Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 19:25

Zdravím, dneska jsem si hodil SH5 do svého noťasu (core2duo 2GHz, 2gb ram, grafika 9300 M G) a poněkud mě zlobí světla ve hře, respektive když nechám baterku zhasnutou, všechno je oki, ale jakmile jí rozsvítím, tak zhasnou všechna světla z ostatních zdrojů jako jsou zářivky na stropě a tak a baterka osvětlí jen místa kam tyhle světla nedosáhnou a tam kam by měly svítit ty zářivky a tak je tma, takže v některých místech vidim vlastně totální ho*no, protože nějaký slabý světlo má osvětlovat skoro clou místnost, ale to nestačí a když zapnu baterku taks e tam udělá v podstatě totální tma...nevíte čim by to mohlo bejt?
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 43
Registration date : 27. 12. 07

Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 21:35

Tím, že někdo neumí udělat konverzi na pc.
Návrat nahoru Goto down
Nilf
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 09. 06. 09

Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 23:28

aha..jakože o je obvyklá chyba? jsem snížil detail a tím se vyřešil světla, ale zase jsem zjistil, že mi dost blbnou textury na postavách....
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 23:45

Nilf napsal:
aha..jakože o je obvyklá chyba? jsem snížil detail a tím se vyřešil světla, ale zase jsem zjistil, že mi dost blbnou textury na postavách....
Máš nejnovější ovladače na grafárnu? Je pravda, že tento díl hodně lidem na pc zlobí.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Nilf
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 09. 06. 09

Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 8:44

mám nainstalovanou verzi 185.85 jestli správně koukám a jinej ke stažení na nvidia.com nevidim...stahoval jsem ho 19.5.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 17:02

Nilf napsal:
mám nainstalovanou verzi 185.85 jestli správně koukám a jinej ke stažení na nvidia.com nevidim...stahoval jsem ho 19.5.
Tak tím to nebude...Direct X máš určitě taky nejnovější. Možná to opravdu bude hrou, mě místy v některých lokacích a cutscénách, vypadával zvuk. Jedině počkat na patch. Zlaté japonské díly, nikdy takhle nezlobily...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Dotaz na světla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dotaz na světla   Dotaz na světla Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dotaz na světla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: