Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém v Grand Hotelu

Goto down 
+3
travis
aldaris
Johny xXx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 19:42

kristofyk napsal:
Zdravím, v grand hotelu jsem dostal podivný klíč od paní z pokoje 301, ale jak dělám co dělám, ten mi nejde použít na ty dveře. Diky za radu
A prolezl jsi tam několikrát úplně všechno co se dalo? V SH se snadno něco důležitého přehlédne...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
kristofyk
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 02. 06. 10

Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitimeThu 3 Jun 2010 - 20:46

aldaris napsal:
kristofyk napsal:
Zdravím, v grand hotelu jsem dostal podivný klíč od paní z pokoje 301, ale jak dělám co dělám, ten mi nejde použít na ty dveře. Diky za radu
A prolezl jsi tam několikrát úplně všechno co se dalo? V SH se snadno něco důležitého přehlédne...


Jo už jsem to našel.Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Grin3...jak je tam tma tak nic nevidím. Už jsem porazil Scarlet :-)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitimeThu 3 Jun 2010 - 23:26

kristofyk napsal:
aldaris napsal:
kristofyk napsal:
Zdravím, v grand hotelu jsem dostal podivný klíč od paní z pokoje 301, ale jak dělám co dělám, ten mi nejde použít na ty dveře. Diky za radu
A prolezl jsi tam několikrát úplně všechno co se dalo? V SH se snadno něco důležitého přehlédne...


Jo už jsem to našel.Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Grin3...jak je tam tma tak nic nevidím. Už jsem porazil Scarlet :-)
Tak to jsi šťastný muž, já měl díky bugu Scarlett neporazitelnou Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
kristofyk
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 02. 06. 10

Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitimeFri 4 Jun 2010 - 12:05

aldaris napsal:
kristofyk napsal:
aldaris napsal:
kristofyk napsal:
Zdravím, v grand hotelu jsem dostal podivný klíč od paní z pokoje 301, ale jak dělám co dělám, ten mi nejde použít na ty dveře. Diky za radu
A prolezl jsi tam několikrát úplně všechno co se dalo? V SH se snadno něco důležitého přehlédne...


Jo už jsem to našel.Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Grin3...jak je tam tma tak nic nevidím. Už jsem porazil Scarlet :-)
Tak to jsi šťastný muž, já měl díky bugu Scarlett neporazitelnou Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Grin3

Tak ale dala mi zabrat Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Grin3...jsem nečekal, že to bude tak dlouho trvat Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
ivetapisarikova
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 02. 01. 14

Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: taky taky   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitimeThu 2 Jan 2014 - 13:28

Hraju SH5 na PS3 a dostala jsem se také do 5. patra, fáze seskočení a sebrání posledního pohledu - nešlo. Nejdřív jsem myslela, že jsem něco přehlédla - prošla jsem všechny patra znovu a zkoušela prozkoumat všechno co šlo. Bohužel mě stejně hra dál nepustila. Uložené na více řádků nemám a proto vypínám a už nehraji:(((
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitimeTue 7 Jan 2014 - 19:42

ivetapisarikova napsal:
Hraju SH5 na PS3 a dostala jsem se také do 5. patra, fáze seskočení a sebrání posledního pohledu - nešlo. Nejdřív jsem myslela, že jsem něco přehlédla - prošla jsem všechny patra znovu a zkoušela prozkoumat všechno co šlo. Bohužel mě stejně hra dál nepustila. Uložené na více řádků nemám a proto vypínám a už nehraji:(((
No tak to je dost možné, že by pomohl starší save...Zde očividně došlo k chybě, kterých je hra plná. Ale divím se, 99% chyb bylo jen na pc verzi.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém v Grand Hotelu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Grand Theft Auto
» Problem s baterkou v SH2!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: