Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém v Grand Hotelu

Goto down 
+3
travis
aldaris
Johny xXx
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Johny xXx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 31. 05. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 14:48

Zdravím, stalo se mi to, že jsem v hotelu byl už v 5. patře a měl takový ty 2 pohledy co chtěla ta ženská ze 3. patra. Chyběl mi poslední. V 5. patře je zabarikádovaná díra ve zdi do jednoho zamčeného pokoje. Rozmlátil jsem jí a tam jsem oběvil díru do země. Radši jsem se vrátil a uložil si to kdyby něco... Pak jsem teprve do té díry v 5. patře skočil a tam našel poslední ze 3 pohlednic. Když jsem se však vracel, zabili mě. Po načtení pozice jsem opět šel do 5. patra, prolezl jsem do onoho pokoje s dírou, ale do té díry najednou nejde skočit... Chová se mi to jako by tam nebyla. Už jsem zkusil vše, dokonce i znova úplně vše projít a to ještě důkladněji než předtím a pořád nic. Už si vážně nvm rady, prosím všechny, co mají zkušenosti s touto hrou o radu, předem moc díky Sad
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 17:57

Johny xXx napsal:
Zdravím, stalo se mi to, že jsem v hotelu byl už v 5. patře a měl takový ty 2 pohledy co chtěla ta ženská ze 3. patra. Chyběl mi poslední. V 5. patře je zabarikádovaná díra ve zdi do jednoho zamčeného pokoje. Rozmlátil jsem jí a tam jsem oběvil díru do země. Radši jsem se vrátil a uložil si to kdyby něco... Pak jsem teprve do té díry v 5. patře skočil a tam našel poslední ze 3 pohlednic. Když jsem se však vracel, zabili mě. Po načtení pozice jsem opět šel do 5. patra, prolezl jsem do onoho pokoje s dírou, ale do té díry najednou nejde skočit... Chová se mi to jako by tam nebyla. Už jsem zkusil vše, dokonce i znova úplně vše projít a to ještě důkladněji než předtím a pořád nic. Už si vážně nvm rady, prosím všechny, co mají zkušenosti s touto hrou o radu, předem moc díky Sad
Ta hra je plná chyb, ale tohle se mi nestalo. To se ti vůbec neobjeví ta nabídka ,,slézt", nebo ano a on tam neskočí? jestli si ukládáš pozice na víc řádků, tak snad to zkusit z nějakého dřívějšího savu...je to otrava, ale když je místy hra takto ,,chytře" udělaná, jinak to bohužel nejde.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny xXx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 31. 05. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 18:51

2 aldaris: Na řádky to neukládám Sad
Když vlezu tou dírou do pokoje, jdu k té jámě a ať na ni klikám jak chci, nic se neděje a není tam žádný nápis (tím myslím "slézt", "prozkoumat" a jakékoliv jiné). prostě žádný... Sad
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 19:11

Johny xXx napsal:
2 aldaris: Na řádky to neukládám Sad
Když vlezu tou dírou do pokoje, jdu k té jámě a ať na ni klikám jak chci, nic se neděje a není tam žádný nápis (tím myslím "slézt", "prozkoumat" a jakékoliv jiné). prostě žádný... Sad
proto to ukládám na řádky...hm to je divný. tak jedině od začátku... nic si z toho nedělej, já to taky hraju od začátku, protože mi nešla zabít Scarlet, musíš ji tam zabít speciálními údery, třemi, já jich dalsnad dvacet a nic. Asi se hryznul skript. Jestli se mi to teď stane znova, letí to oknem a o tomhle dílu nechci ani slyšet. U předchozích japonských dílů, se mi nestal vůbec nikde sebemenší bug. Tady je nespočetně.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 19:33

Aldaris a johny mate originalky nebo palene?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 20:44

travis napsal:
Aldaris a johny mate originalky nebo palene?
Půjčený originál...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny xXx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 31. 05. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 21:35

K svátku darovaný originál Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 21:41

Aldaris tak to nevim:),johny k svatku Silent Hill 5 jo? Problém v Grand Hotelu Grin3 tak drahy darek jo? Problém v Grand Hotelu G Problém v Grand Hotelu Grin3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 21:43

Tak u Scarlet se mi to seklo znova, s tímhle dílem končím, jestli neseženu save za touto lokalitou. Je to celkově nepovedené...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny xXx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 31. 05. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 22:02

travis napsal:
Aldaris tak to nevim:),johny k svatku Silent Hill 5 jo? Problém v Grand Hotelu Grin3 tak drahy darek jo? Problém v Grand Hotelu G Problém v Grand Hotelu Grin3

Brácha to sehnal od kámoše prej za částku lehce přesahující 300,-Kč Smile
Ale kupodivu od mámy jsem dostal peníze na řidičák (samozřejmě skupina B Very Happy ) Problém v Grand Hotelu Yay ... Ale to je trochu OT Problém v Grand Hotelu Wink3
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 22:47

johny Problém v Grand Hotelu Grin3 nemaš to poškrabane? j aha řidičak tak to jo maš motorku? Problém v Grand Hotelu Grin3 kolik stoji takovy řidičak?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Johny xXx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 31. 05. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 22:50

travis napsal:
johny Problém v Grand Hotelu Grin3 nemaš to poškrabane? j aha řidičak tak to jo maš motorku? Problém v Grand Hotelu Grin3 kolik stoji takovy řidičak?Very Happy

Motorku nemám a ani nechci. Jinak, řidičák stojí něco kolem 9000,-Kč, ale od matky jsem dostal rovných 10000,-Kč Very Happy... Ale mám to částečně i k 18. narozkám Sad Smile
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 7:43

aldaris napsal:
Tak u Scarlet se mi to seklo znova, s tímhle dílem končím, jestli neseženu save za touto lokalitou. Je to celkově nepovedené...
Hmm, u Scarleta sem se taky seknul stejným způsobem. Myslel jsem, že to je staženou verzí, ale ted koukám, že ne...Každopádně sem se přes to dostal tranierem. (Neproklínejte mě za to, byla to jediná možnost).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 18:33

Sol!d_Sn@k3 napsal:
aldaris napsal:
Tak u Scarlet se mi to seklo znova, s tímhle dílem končím, jestli neseženu save za touto lokalitou. Je to celkově nepovedené...
Hmm, u Scarleta sem se taky seknul stejným způsobem. Myslel jsem, že to je staženou verzí, ale ted koukám, že ne...Každopádně sem se přes to dostal tranierem. (Neproklínejte mě za to, byla to jediná možnost).
Já stáhl nějaký Tranier, na nesmrtelnost, náboje a zabití jednou ranou. Ale Scarlet tím nezabiju, ona ztuhne a pak zmizí...já už nevím co s tím! Problém v Grand Hotelu Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeTue 2 Jun 2009 - 13:44

Zkus jinej tranier. Pokud si pamatuju, tak přesně tohle mi dělal taky!!! Asi až na pátej pokus...Už nevím, jak jsem to vyřešil, ale nějakej tranier nezapínej...zkus jen nekonečno nábojů. Zabití na jednu ranu NE!
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeTue 2 Jun 2009 - 18:09

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Zkus jinej tranier. Pokud si pamatuju, tak přesně tohle mi dělal taky!!! Asi až na pátej pokus...Už nevím, jak jsem to vyřešil, ale nějakej tranier nezapínej...zkus jen nekonečno nábojů. Zabití na jednu ranu NE!
To už jsem zkoušel taky, prostě nezhebne a nezhebne.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 18:45

nevie niekto,kde by som zohnala trainer? Ale nemam original hry,ale stiahnuty. A ako by som to mala nainstalovat trainer?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 19:53

Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 20:05

ano to som skusala,ale ked spustim hru a stlacim F1,tak sa nic nestane...neviem,ale som v tychto veciach este antitalent...kam presne by som mala rozbalit trainer... Problém v Grand Hotelu 2err
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 20:54

Tam u toho by měl určitě být readme. Pokud ne, tak to stačí zapnout, pak spustit hru a při hře aktivovat tranier.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 21:19

dakujem,vyskusam to a uvidim,ci mi to pojde Problém v Grand Hotelu Yes nechcela som otravovat s takymi otazkami Problém v Grand Hotelu Oops
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSat 29 May 2010 - 22:14

V poho. Každej bohužel není geek jak my Problém v Grand Hotelu No .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 30 May 2010 - 23:27

Akeenah napsal:
dakujem,vyskusam to a uvidim,ci mi to pojde Problém v Grand Hotelu Yes nechcela som otravovat s takymi otazkami Problém v Grand Hotelu Oops
Nebo napřed zkus pustit trainer a až potom hru. Aspoň tak to bylo u toho mého.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeSun 30 May 2010 - 23:31

dakujem este raz Problém v Grand Hotelu Yes
Návrat nahoru Goto down
kristofyk
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 02. 06. 10

Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 16:32

Zdravím, v grand hotelu jsem dostal podivný klíč od paní z pokoje 301, ale jak dělám co dělám, ten mi nejde použít na ty dveře. Diky za radu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém v Grand Hotelu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v Grand Hotelu   Problém v Grand Hotelu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problém v Grand Hotelu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Grand Theft Auto
» Problem s baterkou v SH2!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: