Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Potíže s ovládáním SH5 na PC

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Potíže s ovládáním SH5 na PC Empty
PříspěvekPředmět: Potíže s ovládáním SH5 na PC   Potíže s ovládáním SH5 na PC Icon_minitimeSat 23 May 2009 - 10:41

Když si nastavím vlastní ovládání kláves pro chůzi, inventář...atd. a načtu pozici, nové nastavení nefunguje, ale tluče se s tím starým, konkrétně fungují jen ty klávesy, které jsem neměnil a jsou výchozí. Stalo se to taky někomu? Je to velice otravné Potíže s ovládáním SH5 na PC Evil
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Caines
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Registration date : 09. 03. 08

Potíže s ovládáním SH5 na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potíže s ovládáním SH5 na PC   Potíže s ovládáním SH5 na PC Icon_minitimeMon 29 Jun 2009 - 17:38

Jo, přesně tohle se mi taky stalo, nevim co s tim a s*** mě to, taky by se mi hodila pomoc Potíže s ovládáním SH5 na PC Bigcry
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Potíže s ovládáním SH5 na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potíže s ovládáním SH5 na PC   Potíže s ovládáním SH5 na PC Icon_minitimeMon 29 Jun 2009 - 18:12

Caines napsal:
Jo, přesně tohle se mi taky stalo, nevim co s tim a s*** mě to, taky by se mi hodila pomoc Potíže s ovládáním SH5 na PC Bigcry
Je to prostě jeden z mnoha bugů v tomto paskvilu...nakonec jsem si to dal na výchozí ovládání a to se mi pak zase po nějaké době začalo tlouct s tím předchozím, mnou nastaveným. Tímhle vším a dalšími chybami, mě ta hra nas*ala a už ji nechci vidět. Potíže s ovládáním SH5 na PC Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Potíže s ovládáním SH5 na PC Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potíže s ovládáním SH5 na PC   Potíže s ovládáním SH5 na PC Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Potíže s ovládáním SH5 na PC
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: