Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Heaven - nábor

Goto down 
+7
Noa
travis
aldaris
Rinter
pepazdepa
Sol!d_Sn@k3
g.schreiber
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 May 2009 - 10:40

takže za 1. moc nechápu toto " z nějakého důvodu si myslí že Ed Dahmer je Richard hauptmann " není snad na hřbiotově jeho náhrobek? a za 2. mi není moc jasný ten podivný konec, kdy Carol zabije Julii.. proč by to dělala? Julie se jí sem tam zjevuje, jak jsem se dočetl a pak najednou bum a Carol, hlavní protagonistka jí zabije? Kvůli vrozeným a zpočátku neobjevených sadistických, vražedných myšlenek.. fajn, ale důvod? a za 3. potom, co se její ohavný čin dozví Evan, rozhodne se nic neříct, protože jí údajně šíleně miluje, ale já ti nevím, kdyby někdo zabil někoho z rodiny, tak bych člověka, co vidím poprvé někde na cestě a pak v Silent Hillu asi tak šíleně moc nemiloval, že bych mu odpustil vražedný čin spáchaný na mé sestřence..

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 No Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wiseguy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 May 2009 - 11:08

Jinak Erinia, pěkné, pěkné.. Takže chudinka Carol bude vlastně svým otcem posedlá, jakožto několikanásobným vrahem, takže by to v jejím vlastním Caroliin Já nikdy neudělala, je to tak? Udělá to vlastně otec skrz Carol, mám to tak chápat? Můžu taky kdyžtak něco nakreslit, nějakou stvůru, neříkám, že mé umělecké vlohy jsou Bůh ví jaké, ale pokusit se o to můžu.. Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Tongue2
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 May 2009 - 11:23

OW - podobu dvojkovou.. takže žádné pletivo? Žádnej rez a trubky pod podlahou? Leda by se to natáčelo někde v nějaké továrně staré, či kotelně.. jinak asi nemožné vyrobit. Ve filmu je ow ztvárněn úplně skvěle, to se musí nechat..
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 May 2009 - 22:55

Akira napsal:
Jinak Erinia, pěkné, pěkné.. Takže chudinka Carol bude vlastně svým otcem posedlá, jakožto několikanásobným vrahem, takže by to v jejím vlastním Caroliin Já nikdy neudělala, je to tak? Udělá to vlastně otec skrz Carol, mám to tak chápat? Můžu taky kdyžtak něco nakreslit, nějakou stvůru, neříkám, že mé umělecké vlohy jsou Bůh ví jaké, ale pokusit se o to můžu.. Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Tongue2

to jen jenom osnova vymyšlená zhruba před měsícem - teď už je to víc propracované - upřímně tím evanem si tak jistá nejsem, protože ve scénáři přece jen nestráví spolu tolik času, na to aby se do ní zamiloval, natož aby jí to odpustil (ano chová se k ní gentlemansky- zezačátku, ale to je všechno) ...vražda Julie - nebude bum! Julia se jí nezjevuje doslova, ale v podobě smíchu, kreseb, později v podobě stínů, okamžiků a podobně ....to s tím hauptmannem je jen falešná stopa - Richard hauptmann reprezentuje boha hypnose - boha spánku (RH je dealerem White Claudie) - carol ve škole objeví obraz okřídleného muže držícího makovice (tak byl znázorňován hypnos) - RH má na ruce jeho tetování - ale to není jediný důvod - ve snech se jí často zjevovali dva muži - oba měli zakrytou tvář a oba byli vězni - oba ji pronásledovali, ale každý z jiného důvodu - jeden z nich byl Dahmer (Help me i´m in hell) a druhý Hauptmann (který jen mlčel, ale kolem sebe slyšel křik lidí - byl totiž popraven za údajnou vraždu Julie a ještě mu přišili vraždu jedné holky ze Smallvillu (to už je ale jiný příběh) - Carol udělá tu chybu že ty postavy považuje za jednu a tu samou osobu...btw - je divné že si nikdo nevšiml té chyby v dataci - Richard nemohl být Dahmerův spoluvězeň - v době edova uvěznění byl příliš mladý, ale kdyby byl Richard spoluvězeň Sullivana, to už je jiná písnička...ten náhrobek je taky diskutabilní...na tom náhrobku totiž není napsáno jméno, ale jen pár písmen (samozřejmě záměrně - až se Carol doví pravdu a znovu se octne na hřbitově - u ž je to jméno celé) - Carol navíc jméno otce nezná, jediné co ví je, že pochází z SH (dokonce nejdřív shání "pana Riverse")...zpět k Julii - jak správně podotkla kolegyně z práce - proč jediná Josephine útok přežila?? Nechtěl tak Dahmer zasít své sémě ?? Samozřejmě. Samozřejmě že Carol má násilnické sklony - ze začátku je to vyděšená dívka, ale jak zabije první monstrum, to se začnou dít věci...Julia má tu smůlu, že má schopnost komunikovat s mrtvými. Tu měla i Jodelle Blackwell, ale odmítla se "démonovi" podrobit, proto ve Smallvillu zemřela...jenže Julia nemá takovou vůli a Dahmer ji využije jako médium aby se dostal ke Carol. Ve chvíli kdy se Carol dozví pravdu (kdo je její otec, co provedl matce atd) jí Dahmer "posedne" -ona ta posedlost není úplně správné slovo, protože posedlost může být stejná výmluva jako závěr dvojky ("don´t make excuses James") - navíc malá holka se Carol nepředstaví, takže Carol by ani nenapadlo, že jde o Julii (kouzlo zaslepenosti) - ono nejde ani tak o Julii jako o její "stín" - všechny vize Carol jsou odrazem činů jejího otce (kdy potkává analogie Dahmerových obětí) ale zároveň vlastní budoucnosti (takže potkává svou oběť a pak potká i analogii sebe samotné) - takže se pořád ptáš proč? Proč Carol zabije Julii? Opravdu je ten motiv tak důležitý? V ONI nebo Noc s nabroušenou břitvou taky chyběl motiv a vadilo to? "myslím že je to mnohem hrůznější když není žádný motiv" a co possessed ending ve 3ce? Dobře, jistou "satisfakcí" budiž fakt, že Dianne nenávidí kult a rodiny které k němu náleží, tudíž i Hauptmannovi - o to ani tak nejde - jde o to že Dianne pronásleduje špatné svědomí - dianne byla spolužačka alessy a byla to ona kdo alesse vyzdobil lavici (což bylo to nejmenší) takže když Dianne řekne: "za všechno může ta malá holka. ten démon. čarodejnice - vysmívá se mi..." Carol si okamžitě představí "Julii" (i když Dianne myslí Alessu) - to že pravdu nemá ani jedna je vedlejší (ale v Carol to vyvolá představu že Julia je démon - ve trojce vytýká Vincent Heather že si užívá zabíjení těch bytostí - Heather:"Mluvíte o těch monstrech?" Vincent: "Monstra? Připadají ti jako monstra??" Asi takhle: v otherworldu na konci bude byt Hauptmanna - carol zabije monstrum - otherworld odezní a místo monstra leží na zemi mrtvá Julia - v tom se jí znovu zjeví Nemesis (která má tady v podstatě fci pyramid heada) (motto téhle nemesidy je spíš o pravdě versus zaslepení - než o sebetrýznění - to nastane právě pokud podlehneš lžím a iluzi - protože podoba nemesis inspirovala podobu Spravedlnosti, která je později reprezentovaná jako slepá ..."You all think i am blind, but it is you wo is unable to see") Jenže ve chvíli, kdy Carol prozře a uvědomí si co ty sny znamenaly je samozřejmě pozdě - proto se na konci konfrontuje sama se sebou (výsledek ovšem sama nevím - navíc se plánuje několik konců, ale který bude "oficiální" netuším)

...co udělám s evanem pro "normal ending" netuším...Evan asi zemře - já totiž nechci aby se někdo dověděl, že to spáchala Carol...taky se to dá udělat tak, že Evan se to nikdy nedoví...jediný kdo najde po čase souvislost mezi dahmerem a Carol je chytrej harry mason, jenže než než si to stačí poověřovat, tak jaksi viz SH3 (právě nevim který díly znáš)

no doufám že v tom nemáš guláš - co se týče monster, základní představy mám - takže tam bude Erinia (ale ty budou mít víc podob) Persephone, Aphrodite, Nemesis (viz dahmerovy oběti) - převozník Cháron (odkaz na Jamese - ale to není monstrum) a Medusa (která je tady trochu odvozeninou nemesidy)...pak samozřejmě Ed, coby vězeň a "finálním bossem" (nebrat doslova prosím) bude právě Carolino druhé já ...pffff - začíná se to trochu zamotávat - ale dík za kritiku - s tím evanem se mi to fakt taky nelíbí, něco stím určo udělám, návrhy můžeš nějaký udělat (mysli zároveň na realizování) Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Beatnik2


Naposledy upravil g.schreiber dne Thu 28 May 2009 - 23:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeThu 28 May 2009 - 23:08

Akira napsal:
Jinak Erinia, pěkné, pěkné.. Takže chudinka Carol bude vlastně svým otcem posedlá, jakožto několikanásobným vrahem, takže by to v jejím vlastním Caroliin Já nikdy neudělala, je to tak? Udělá to vlastně otec skrz Carol, mám to tak chápat? Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Tongue2

původně se to tak plánovalo, ale pořád si nejsem jistá - to že holka v sobě objeví otcovu násilnickou krev, které podlehne a objeví fascinaci v krutosti mi přijde mnohem zajímavější a drsnější, než "prostá posedlost" - kdy si člověk prostě řekne "když ona ta holka za to chudák nemohla" - nenene - každý musí nést zodpovědnost za své činy - žádné výmluvy...pak vyvstane otázka - proč by ale Dahmer "kontaktoval" Julii? On Carol nemusí posednout. Jemu stačí aby si uvědomila, kým je - sám to udělat nemůže, protože je zatracen - potřebuje prostředníka...

Otherworld a ala 1 a 3 se objeví jenom v té škole a nemocnici, ale dvojkovej bude ve vězení, částečně ve škole, částečně v nemocnici a ve finále u hautmanna Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Bandana
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 10:39

No vida, začíná se mi to líbit Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Yes pakliže se to vše doladí a zároveň celé uskuteční do nějaké slušné podoby, mohl by to být opravdu zajímavý kousek.

Jinak včera večer, jsem něco navrhl, mám obrázky monster.. nevím, jestli se to sem dá někam vložit, aby jste to viděli.. možná zkusím přijít na nějaký jiný způsob, jak vám to ukázat..

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 2err
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 13:21

tak jsem si zřídil účet na ic.cz a to z toho důvodu, abych tam mohl vkládat svou tvorbu, či jiné věci, které tam postupem přibydou.. vložil jsem tam náčrty těch monster, tak už nebude žádný problém je skouknout..

odkaz zde: http://www.rygar.ic.cz/Monstra-Kresba/

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 14:32

Jinak přemýšlím, jaké máme v čr možnosti natáčet na nějakém !podobném! místě k Silent Hillu.. místo, kde bychom to natočili.. nemyslím interiéry, ale exteriéry.. měl by být zde alespoň trošku styl domů, jako v Silent Hillu.. né chalupy, klasické pro čr vesnice.. to by nebyl Silent Hill. A zase by byla škoda mít většinu filmu uvnitř, už ve filmu s Radhou Mitchell mě mrzelo, že je zde k vidění málo venkovních lokací, i přesto, že jich je tam k vidění dost, nebo né dost, špatně jsem to napsal, jsou tam různé lokace, ale jen krátkou dobu, člověk se ani nerozkouká.. a to byla škoda na to, jak pěkné exteriery dokázali vyrobit.. nevím, jak bychom tohle mohli vyřešit my. Nemůžeme přijít někam a říct, tak a budeme tu natáčet a povyhazovat lidi z ulic, vyvěsit názvy ulic a "vykouřit" město umělou mlhou Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 2wasntme Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3 Možná budeme muset být omezeni na pár exterierů a pak většinu natáčet někde uvnitř, ale to by byla škoda..

možná nám ani nic jiného nezbyde, ale zkusme přijít na nějaké řešení.. Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Idea2

potřebujeme ulici vypadající jako v Silent Hillu, ne ulici jako třeba vidíme v komedii Zdeňka trošky Slunce, seno.. najít takové místo bude problém..

možná už má někdo tip! Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 15:10

Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 16:59

Akira napsal:
Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink3 tohle Vás určo zaujme.. třeba bychom to ještě stihli, než tam vyroste metropole a zprovozní tu obytnou část:

http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://zpravodajstvi.olomouc.cz/images/clanky/8389_21_0122165751.jpg&imgrefurl=http://zpravodajstvi.olomouc.cz/clanky/Fotoreportaz-Areal-Milo-se-stal-malym-mestem-duchu-8389&usg=___ZMiY5iOOdRhFmnjvIzOHHBz8jo=&h=327&w=490&sz=42&hl=cs&start=1&um=1&tbnid=HCE0I-YzThWBJM:&tbnh=87&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dolomouc,%2Bm%25C4%259Bsto%2Bduch%25C5%25AF%26hl%3Dcs%26lr%3D%26sa%3DG%26um%3D1

vygoogli si město Adamov - o víkendě je tam málo lidí...btw ta mlha se bude přidávat až v postprodukci pomocí klíčování Wink jak už jsem říkala takovej cejl v brně je silent jak řemen ale točit film je tam nerealizovatelné (je to v centru brna a navíc je tam hodně černo - nejsem rasista, ale točit tam třeba večer je už trochu o život...paqk ještě Snakeův Větrný Jeníkov je slušným adeptem...jinak ty obrázky jsou supr (sakra mám konkurenci Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Brood Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3 Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Rolf ... Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Bloodth2 ...večer semka hodím taky něco svýho - už mě nebaví to nosit v hlavě...akorát realizace nebude prdel (to první je nemesis nebo medusa? Medusu už mám, ale jestli je to nemesis, pak máme hodně podobnou představu Smile)) - viz večer

dopr.ele!!!! tak Adamov se může jít zahrabat - totálně - ty vole jsem nevěděla že v olmiku jsou takový lokačky - tady kdyby se dalo natáčet, tak máme vyhráno na plný čáře (první co mě napadlo byla věznice) a samozřejmě exteriéry...hmmm ten článek je rok starej - není to už zbouraný??? chtělo by to omrknout - dneska jedu dom - známý je ze šternberka - zeptám se ho jestli o tom něco neví...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 19:25

Já si myslim že ta ztužovna je zlatej důl (metaforickej) :-))

Sentinel (19:21:44 29/05/2009)
snažím se vybavit si kde to je.. něco je myslím zbouraný, něco ne ale je t oplocený a měl by tam být zákaz vstupu..
(takže vlastně nic určitého, ale tak plot a ceduli zákaz vstupu zvládnem překonat Very Happy )

Už se nemůžu dočkat!!!!
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 19:30

A ještě mi Sentinel doporučil bývalou sladovnu, to by taky nebylo na škodu (též v Olmu)

http://www.pivniobzor.cz/img/galerie/4579.jpg
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 May 2009 - 20:52

J taky se těšim ale co když dopadnem jak v session9? Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3 takže nevim bojim bojim Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Yay Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeSat 30 May 2009 - 0:13

travis napsal:
J taky se těšim ale co když dopadnem jak v session9? Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3 takže nevim bojim bojim Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Yay Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 2giggle

jupí Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeSat 30 May 2009 - 11:12

Mno ten Olomouc je rozhodně pěkný místečko. Ale exteriéry celkově budou problém...Každopádně jednu skoro rozpadlou budovu máme i v jihlavě a místní JZD, bývalý kravín, tak to je taková dlouhá chodba, kde by taky něco šlo. No a pak samozřejmě škola. Jen teda ta je ted už asi nepoužitelná, páč jsem se tam byl podívat a všechny stěny tam jsou pestře malovaný Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Sweatdro . Jinak silnicie ala Silent Hill je u Jihlavského autobusáku...Kolem jsou stromy (jen teda o dost vyšší) a prostá rovina s chodníkem po okrajích. Akorát vedle cesty nejsou domy, ale spíš škola a parkoviště. Ale to by se imo dalo použít
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 17:24

hmm, tak planý poplach, už je to zbouraný.. škoda

http://www.santovka.cz/foto/demolice-007.jpg

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Knife
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeSun 31 May 2009 - 17:41

Jinak v tom Adamově je pěkný kostel a k té bývalé sladovně (Olomouc), dostal jsem info, že se zde vyrábějí pytle, či co.. takže je stále v provozu, ale co se musí nechat je.. že vypadá z té fotky hodně slibně.. No, vidím to tak, že se to nejspíš natočí na více místech, celej Silent Hill v jednom městě, či vsi, nenajdeme..

Jinak jsem rád, že se obrázky líbí.. seděl jsem nad tím jeden večer a nechal fantazii ať pracuje a vzniklo z toho tohle.. jména stvůr jsem nevymýšlel, to už je detail..

Heledťe.. v jaké fázi to tedy celé zatím je? Co se týče příběhu, tak se mi líbí, na pár detailů, ale to už se upraví, aby vše dávalo smysl.. Osnova napsaná je.. píše už někdo scénář?

A co herci? Už jsou nějací adepti?

Mě se osobně líbí Evan, tak jestli máte někdo představu o tom, jak by měl vypadat, sem s ní.. a jestli ne, tak bych se třeba nechal vyfotit (hahaha) a jeden živoucí návrh by byl na světě Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 0:31

Akira napsal:
Jinak v tom Adamově je pěkný kostel a k té bývalé sladovně (Olomouc), dostal jsem info, že se zde vyrábějí pytle, či co.. takže je stále v provozu, ale co se musí nechat je.. že vypadá z té fotky hodně slibně.. No, vidím to tak, že se to nejspíš natočí na více místech, celej Silent Hill v jednom městě, či vsi, nenajdeme..

Jinak jsem rád, že se obrázky líbí.. seděl jsem nad tím jeden večer a nechal fantazii ať pracuje a vzniklo z toho tohle.. jména stvůr jsem nevymýšlel, to už je detail..

Heledťe.. v jaké fázi to tedy celé zatím je? Co se týče příběhu, tak se mi líbí, na pár detailů, ale to už se upraví, aby vše dávalo smysl.. Osnova napsaná je.. píše už někdo scénář?

A co herci? Už jsou nějací adepti?

Mě se osobně líbí Evan, tak jestli máte někdo představu o tom, jak by měl vypadat, sem s ní.. a jestli ne, tak bych se třeba nechal vyfotit (hahaha) a jeden živoucí návrh by byl na světě Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink3

Hele ale určitě nemohli sbourat všechno - jeden známý ze Šternberka tamtudy jezdí, někt. části furt fungujou - no možná to nesbouraly všechno - já furt nemůžu odolat myšlence natočit někt. části v mojem milovaným holešově - jestli se fakt bude jezdit po celý republice, tak zajížďka ke Zlínu nebude snad takový problém Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 2giggle no dobře dobře - časem pošlu nějakej link na fotky (je tam parádní starej/novej gympl, kterej by suploval Midwich parádně - pár fotek - omlouvám se za kvalitu + druhá fotka z hora je z jinýho místa
http://darkness-is-coming.blog.cz/0804/midwich-elementary-school
kdyby byl zájem, zkusila bych se tam poptat a poslat lepší fotky, ale problém je pravě, že je to docela z ruky (i když olmik taky není zrovna v prostředku Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3 )

osnova by se měla přepsat, páč už není moc aktuální... ten scénář píšu já a ža chvíli se dostanu ke kostelu (opravdu jen KE kostelu - má to svůj význam - kostel je zavřený - jakože kult s tím tentokrát nemá nic společnýho) jo až bude hotový určitě ho pošlu k přezkoumání všem zájemcům - já si totiž s logikou moc netykám (já se radši vrtám v symbolice a mytologii Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Yes ), takže budu vděčná za cokoli...o postavách mám/nemám určitou představu (nevim proč ale evana si představuju jako brýlatého bruneta v hnědé bundě - můžou za to screeny z shattered memories Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Rolf )...Carol jsem už přišila podobu Kristen Stewart, Dianne vypadá jako Naomi watts (viz mulholland drive - proto jméno dianne) a Richarda jako týpka z jednoho billboardu (už nevim co to bylo za reklamu - byl to nějakej holohlavej opravář s tenkejma pejzama co mu navazovaly na na malou bradku Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 2giggle ) o Julii nemám představu žádnou....ale důležitý bude aby ti lidi uměli hrát, takže když Evan bude blonďák s ostřížím zrakem, Dianne bruneta a Richard dlouhovlasej hipík není problém Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink2 fotku můžeš poslat, ale zkus se natočit (třeba na foťák) - taková "kamerová zkouška" řekne víc než fotka...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 10:14

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wiseguy heh, no co k tomu říct, klidně ti na foťák něco natočím.. brunet snad jsem, dlohouvlasej, ale není problém vlasy upravit tak, že budu vypadat, jak krátkovlasej (nemyslím stříhat), stačí chytrá pokrývka hlavy a je to.. to už mám vyzkoušený a k tomu hraní.. takovej problém to snad nebude..jako malej kluk jsem to uměl, myslím, že taková věc se snad nezapomíná, musejí k tomu být vlohy, ale nemůžu říct o sobě, že jsem herec, protože to nedělám, můžu jen říct, že mě to vždy lákalo a jako malého kluka hodně bavilo.. jinak k té videonahrávce Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3 co si pod tím přesně představuješ?

Nejlepší by bylo, když bys mi napsala, co bych měl zrovna předvést, nebo říkat.. pak bych se možná o něco pokusil a poslal to.

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Yes

Kameru nemám, takže leda s foťákem
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 10:31

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Idea2 tak mě něco napadlo, když jsem přemýšlel nad osnovou, ale to až potom, nejdřív ještě musím říct, že tam moc nerozumím další jedné věci a to je Richard Hauptmann:

"oba měli zakrytou tvář a oba byli vězni - oba ji pronásledovali, ale každý z jiného důvodu - jeden z nich byl Dahmer (Help me i´m in hell) a druhý Hauptmann (který jen mlčel, ale kolem sebe slyšel křik lidí - byl totiž popraven za údajnou vraždu Julie a ještě mu přišili vraždu jedné holky ze Smallvillu"

Takže Richard je mrtev, tady podle toho, jestli dobře chápu.. popraven neprávem za vraždu Julie, své dcery, ale pak nechápu, jak může na konci filmu Richard držet Julii v náručí již zohyzděnou Carolinou vraždenou zbraní.. policie ho teprve odsoudí k trestu smrti.. když už se Carol mrtvý zjevoval jako Hauptmann ve snech a když to Carol ještě neudělala (až na konci).. to už by se muselo stát předtím, ne?
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 10:50

A k tomu co mě napadlo, jak jsem napsal, že se zmíním potom...

Zatím osnově ještě moc "nevěřím, říkáš, že se musí předělat.. nebo v nejmenším aspoň upravit, aby to dávalo smysl..

ale.. taky by to mohlo býti tak, že by vlastně Dahmer, jako mrtvý táta Carol, uvězněný v "pekle" zpoután řetězy, nevyužil Julii jen a pouze k tomu, aby se pomocí snů dostal ke Carol, ale taky hlavně k tomu, aby se dostal právě z toho "pekla" pryč a k tomu, aby se tak stalo, by potřeboval prolít nevinnou krev malého dítěte, kterým je právě Julie.. de facto - oběť, která by způsobila jeho odpoutání od řetězů pekla, nebo kde to vlastně je, ale on sám není shcopen to udělat, tak proto využije Julii, jakožto malou a silnou osobnost - médium, aby se spojil pomocí snů s Carol a pak, aby mu přinesla smrt Julie svobodu a prolomení těch okovů.. právě proto jí musí zabít jeho dcera Carol, ač při smyslech, či ne.. takže by využil obě dvě ve svůj prospěch..

Mezitím někde na začátku, když v momentu, co veze Evan stopařku Carol do Silent Hillu bych to viděl tak, že poté, co by opustila auto a šla ke hřbitovu, tak by Evan mířil k domu Hauptmannových, navštívit Julii, ale nedorazil by tam, neboť Carol se dotkne náhrobku, jak píšeš a upadne do bezvědomí a tím se probouzí už v mlze, zároveň by Evan dopadl podobně a to třeba tak, že by v momentu, co Carol upadne do bezvědomí, kupříkladu naboural do svodidel a též jako Carol se probudil už v mlze.. a po svých by se snažil najít dům Hauptmannových..
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 12:05

a jinak k těm krásným zničeným domům v Olomouci, už je to srovnáno se zemí všechno, takže by se zde nic natočit nedalo.. škoda, ale nevadí, najdeme lepšíSurprised) Akorát se to bude muset natáčet na vícekrát v různých místech čr, jinak to asi nepůjde, ale co bychom pro náš film neobětovali, hm? Chceme aby to bylo věrohodný a pěkný, žádná konina, budeme muset na tom hodně pracovat, aby konečný výsledek stál opravdu za to!
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 12:37

Jinak jsem dal na moje stranky krom monster i fotku sebe Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 3whaaa

tak se mrkni a zkus si představit Evana i v jeho oblečení, které mu přidělíš.. hnědou bundu mám, koženou.. to by nebyl problém a brýle? Ty nenosím, ale taky se to dá vyřešit.. teď ještě moje vlasy, jak přizpůsobit, aby to bylo vhodné pro Evana a to nejdůležitější, herecký talent, který možná ani nemám.. ale kdo ví.. třeba překvapím Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 37
Registration date : 27. 05. 09

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 12:38

jo a ten odkaz ještě Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3

http://www.rygar.ic.cz/
Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitimeMon 1 Jun 2009 - 12:46

Akira napsal:
jo a ten odkaz ještě Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Grin3

http://www.rygar.ic.cz/
¨

jo jako evan bys nebyl špatnej...hele nemáš icq - já teď posílala dlouhosáhlej příspěvek a vypadl mi net a psát to znovu se mi nechce (jinak Richie mrtvej není, ale teprv bude - to co vidí carol je vize budoucnosti)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven - nábor   Silent Hill Heaven - nábor - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Heaven - nábor
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill Heaven
» Silent Hill 3 OST
» PC Silent Hill
» silent hill 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: