Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 scarlet

Goto down 
+7
bomb
Rinter
g.schreiber
aldaris
Hesi
zombie22
alessapain
11 posters
AutorZpráva
alessapain
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 49
Registration date : 14. 03. 09

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: scarlet   scarlet Icon_minitimeSat 14 Mar 2009 - 11:17

Nzdar lidi mam problem z 2 bossem Scarletem.Pote co jsme mu sekyrou znicili brneni na nohou nemuzu se dostat pres fatality kdy mu mam pomoci trubky zapichnout do zad ..v navodu jsem se docetl ze po trech fatalitach by mnel jit na ctyri,ale opak jsem to asi dvacetkrat a stale nic.Prosim o radu nebo jestli nevite nekdo o nakym patchi ci carcku co by to mohl vyresit.diky
Návrat nahoru Goto down
zombie22
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 51
Bydliště : Liberec
Registration date : 06. 01. 09

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeSat 14 Mar 2009 - 12:14

zombie22 : zabodnutí nože do zátylku Scarletky by jsi měl docílit tak, že pokud ti klekne na čtyři, tluč ji, sekej, bodej, co to dá, záleží na tobě. Po kratší době ti měla naskočit ikona tlačítka, které ti automaticky označí zabodnutí zbraně do zátylku. Není to hned, musíš být trpělivý. Nevím, zda jsi použil můj návod z tohoto fóra, jestli ne, tak ti ho nabízím ....
http://www.alessa.net.in/index4.html
Jestli chceš, tak napiš, jak jsi dopadl, ahoj Petr.
Návrat nahoru Goto down
http://www.alessa.net.in/wwwSilentHillOPS5/SilentHillOPS5.html
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeSun 15 Mar 2009 - 1:17

alessapain napsal:
Nzdar lidi mam problem z 2 bossem Scarletem.Pote co jsme mu sekyrou znicili brneni na nohou nemuzu se dostat pres fatality kdy mu mam pomoci trubky zapichnout do zad ..v navodu jsem se docetl ze po trech fatalitach by mnel jit na ctyri,ale opak jsem to asi dvacetkrat a stale nic.Prosim o radu nebo jestli nevite nekdo o nakym patchi ci carcku co by to mohl vyresit.diky

Hi, povedlo se? Když, tak mi můžete poslat save a já vám ji zabiju... Už jsem přesně stejnou situaci řešil. Může to být chybná verze hry nebo opravdu špatně pochopený souboj s bossem, chce to odstranit jí všechno brnění, takže i ty ruce... scarlet Shrulesb


Naposledy upravil Hesi dne Sun 15 Mar 2009 - 1:35, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeSun 15 Mar 2009 - 1:30

zombie22 napsal:
zombie22 : zabodnutí nože do zátylku Scarletky by jsi měl docílit tak, že pokud ti klekne na čtyři, tluč ji, sekej, bodej, co to dá, záleží na tobě. Po kratší době ti měla naskočit ikona tlačítka, které ti automaticky označí zabodnutí zbraně do zátylku. Není to hned, musíš být trpělivý. Nevím, zda jsi použil můj návod z tohoto fóra, jestli ne, tak ti ho nabízím ....
http://www.alessa.net.in/index4.html
Jestli chceš, tak napiš, jak jsi dopadl, ahoj Petr.

Zdravím, četl jsem Váš návod, který je opravdu parádní. Dělali jsme podobný, bohužel v době dokončení asi 80% autorovi vypověděl službu harddisk a k naší smůle jsme o vše přišli. Proto se chci zeptat, zde nechcete umístit Váš návod na naše stránky www.silent-hill.cz ? Případně pokud je alessa.net.in váš web - pak bych hádal, že kvůli propagaci svého webu byste asi neměl zájem, ale můžeme se třeba dohodnou na nějaké výměně odkazů nebo nějakém druhu spolupráce? Fanoušků SH, kteří pro něj navíc něco tvoří není nikdy dost. scarlet Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
alessapain
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 49
Registration date : 14. 03. 09

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeFri 20 Mar 2009 - 20:13

Děkujeme lidi ale už to máme.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 25 May 2009 - 22:02

Taky mám problémy, vrazím jí páčidlo do zad snad třicetkrát a prostě nechcípne a nechcípne. Pokaždé vstane, dostane ránu, padne na čtyři, opět stupidní fatalita a pak hurá zase vstane. A navíc jí do zad v animaci vrazí páčidlo, bez ohledu nato, jakou zbraň zrovna držím. Jedná se zas o nějakou chybu hry? Nemůžu si pomoci, ale zlaté souboje ve starých dílech, žádné přiblblé fatality a jak to v pohodě šlo...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 25 May 2009 - 23:18

aldaris napsal:
Taky mám problémy, vrazím jí páčidlo do zad snad třicetkrát a prostě nechcípne a nechcípne. Pokaždé vstane, dostane ránu, padne na čtyři, opět stupidní fatalita a pak hurá zase vstane. A navíc jí do zad v animaci vrazí páčidlo, bez ohledu nato, jakou zbraň zrovna držím. Jedná se zas o nějakou chybu hry? Nemůžu si pomoci, ale zlaté souboje ve starých dílech, žádné přiblblé fatality a jak to v pohodě šlo...

jo v tý animaci je chybka (stalo se mi totéž při prvním hraní) - pak jsem zjistila, že to páčidlo se dá najít, když trochu prozkoumáš celou tu lokačku (našla jsem to páčidlo úplně náhodou, je schovaný za klecí - dost blbě se to v tom ow určuje...každopádně je možný že ti to nejde protože ho nemáš (bez něj jsem to zkoušela 20x) když jsem ho našla zarazila jsem jí to do zad tak 2x, 3x a byl klid...ale taky mi ty fatality lezou krkem...zlatej bůh ze trojky a vůbec závěrečnej boss 1ky (kde stačí vystřílet u alessy v pokoji všecky náboje a pak jen ukázat bohyni svou bezbrannost a ona se po dvou blescích ochotně skácí k zemi) scarlet Wink2 ale na druhou stranu nemůžu popřít, že Scarlett je můj nejoblíbenější boss z 5ky - má úžasný intro (Fitch je drsnej) ...ať žijou panenky scarlet 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 25 May 2009 - 23:27

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:
Taky mám problémy, vrazím jí páčidlo do zad snad třicetkrát a prostě nechcípne a nechcípne. Pokaždé vstane, dostane ránu, padne na čtyři, opět stupidní fatalita a pak hurá zase vstane. A navíc jí do zad v animaci vrazí páčidlo, bez ohledu nato, jakou zbraň zrovna držím. Jedná se zas o nějakou chybu hry? Nemůžu si pomoci, ale zlaté souboje ve starých dílech, žádné přiblblé fatality a jak to v pohodě šlo...

jo v tý animaci je chybka (stalo se mi totéž při prvním hraní) - pak jsem zjistila, že to páčidlo se dá najít, když trochu prozkoumáš celou tu lokačku (našla jsem to páčidlo úplně náhodou, je schovaný za klecí - dost blbě se to v tom ow určuje...každopádně je možný že ti to nejde protože ho nemáš (bez něj jsem to zkoušela 20x) když jsem ho našla zarazila jsem jí to do zad tak 2x, 3x a byl klid...ale taky mi ty fatality lezou krkem...zlatej bůh ze trojky a vůbec závěrečnej boss 1ky (kde stačí vystřílet u alessy v pokoji všecky náboje a pak jen ukázat bohyni svou bezbrannost a ona se po dvou blescích ochotně skácí k zemi) scarlet Wink2 ale na druhou stranu nemůžu popřít, že Scarlett je můj nejoblíbenější boss z 5ky - má úžasný intro (Fitch je drsnej) ...ať žijou panenky scarlet 2giggle
Páčidlo mám...prostě jí do bodám do zad snad stokrát a nic...přestává mě to bavit čím dál víc. Hra je plná bugů, vyráží to na plochu, blbne ovládání...chci to dohrát jen kvůli příběhu. Pak ať si to Američani strčí do p.....
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 25 May 2009 - 23:28

aldaris napsal:
g.schreiber napsal:
aldaris napsal:
Taky mám problémy, vrazím jí páčidlo do zad snad třicetkrát a prostě nechcípne a nechcípne. Pokaždé vstane, dostane ránu, padne na čtyři, opět stupidní fatalita a pak hurá zase vstane. A navíc jí do zad v animaci vrazí páčidlo, bez ohledu nato, jakou zbraň zrovna držím. Jedná se zas o nějakou chybu hry? Nemůžu si pomoci, ale zlaté souboje ve starých dílech, žádné přiblblé fatality a jak to v pohodě šlo...

jo v tý animaci je chybka (stalo se mi totéž při prvním hraní) - pak jsem zjistila, že to páčidlo se dá najít, když trochu prozkoumáš celou tu lokačku (našla jsem to páčidlo úplně náhodou, je schovaný za klecí - dost blbě se to v tom ow určuje...každopádně je možný že ti to nejde protože ho nemáš (bez něj jsem to zkoušela 20x) když jsem ho našla zarazila jsem jí to do zad tak 2x, 3x a byl klid...ale taky mi ty fatality lezou krkem...zlatej bůh ze trojky a vůbec závěrečnej boss 1ky (kde stačí vystřílet u alessy v pokoji všecky náboje a pak jen ukázat bohyni svou bezbrannost a ona se po dvou blescích ochotně skácí k zemi) scarlet Wink2 ale na druhou stranu nemůžu popřít, že Scarlett je můj nejoblíbenější boss z 5ky - má úžasný intro (Fitch je drsnej) ...ať žijou panenky scarlet 2giggle
Páčidlo mám...prostě jí to bodám do zad snad stokrát a nic...přestává mě to bavit čím dál víc. Hra je plná bugů, vyráží to na plochu, blbne ovládání...chci to dohrát jen kvůli příběhu. Pak ať si to Američani strčí do p.....
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeTue 26 May 2009 - 18:04

aldaris napsal:

Páčidlo mám...prostě jí do bodám do zad snad stokrát a nic...přestává mě to bavit čím dál víc. Hra je plná bugů, vyráží to na plochu, blbne ovládání...chci to dohrát jen kvůli příběhu. Pak ať si to Američani strčí do p.....

nevím - možná je to špatnou konverzí - já to hrála na playstationu a v pohodě, ale nevim jak na PC - možná jen - zkus gamepad (ale jestli máš a nejde ti to ani s gp, tak to už neporadím).... scarlet 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeTue 26 May 2009 - 18:07

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:

Páčidlo mám...prostě jí do bodám do zad snad stokrát a nic...přestává mě to bavit čím dál víc. Hra je plná bugů, vyráží to na plochu, blbne ovládání...chci to dohrát jen kvůli příběhu. Pak ať si to Američani strčí do p.....

nevím - možná je to špatnou konverzí - já to hrála na playstationu a v pohodě, ale nevim jak na PC - možná jen - zkus gamepad (ale jestli máš a nejde ti to ani s gp, tak to už neporadím).... scarlet 2wasntme
To se spíš hryznul skript, od začátku se mi to hrát nechce. Tak to vzdávám, jen mě mrzí, že nevím jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeWed 27 May 2009 - 9:09

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:

Páčidlo mám...prostě jí do bodám do zad snad stokrát a nic...přestává mě to bavit čím dál víc. Hra je plná bugů, vyráží to na plochu, blbne ovládání...chci to dohrát jen kvůli příběhu. Pak ať si to Američani strčí do p.....

nevím - možná je to špatnou konverzí - já to hrála na playstationu a v pohodě, ale nevim jak na PC - možná jen - zkus gamepad (ale jestli máš a nejde ti to ani s gp, tak to už neporadím).... scarlet 2wasntme

S gamepadem jsem to zkoušel a zdá se mi, že líp to šlo na klávesnici.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 27 Sep 2010 - 15:07

Mám dotaz ohledně těch fatalit. Netýká se to přímo Silent Hillu, ale moc bych chtěl vědět, co to ty fatality jako takové jsou? Pokud jsem to správně pochopil, tak by to měla být čaást souboje, kdy nepřítele oslabíte natolik, že se přestane hýbat a bojovat a vy máte čas přijít k němu a po zmáčknutí určitého tlačítka se ukáže efektivní zakončení souboje, ve kterém vaše postava nepřítele dorazí?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 27 Sep 2010 - 15:15

Ne, boss jako takovej přestane existovat, nejde s ním nic, konec hry...tranier nás tenkrát zachránil...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 27 Sep 2010 - 15:24

Ale v Mortal Kombatu jsou taky nějaký fatality a tam by to snad mělo být tak, jak jsem psal. jenom bych si to chtěl ujasnit a být si jistej, co to ty fatality jsou. Když přeci boss zmizí, tak to není fatality, ale bug. Nebo snad ne?
S těmi fatalitymi nemám na mysli přímo Silent Hill, mám na mysli všechny hry o kterých víte, kde ty fatality jsou.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 27 Sep 2010 - 22:43

Mě s trainerem scarlett zmizela a byl jsem v p....... Bez traineru zas nešla zabít, bodal jsem ji za krk jako blázen a furt nic.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeSun 7 Nov 2010 - 23:42

Práve to teraz hrávam na PS3 a cez Scarlett som prešiel v pohode. Žiadne problémy s fatalitami, všetko mi fungovalo, tak ako malo.

Myslím, že problémové sú len PC verzie.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeSun 7 Nov 2010 - 23:55

Johny napsal:
Práve to teraz hrávam na PS3 a cez Scarlett som prešiel v pohode. Žiadne problémy s fatalitami, všetko mi fungovalo, tak ako malo.

Myslím, že problémové sú len PC verzie.
Tak samozřejmě, že jen PC verze. Tak je to vždycky.

Btw, ted jsem si koupil notes a jako první hru si projdu právě tohle, tak držte palce, abych to vůbec prošel scarlet Grin3 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 0:27

Tak mě to taky na PS3 nehodilo tenhle glitch. Místo toho někdy postava vůbec nechtěla vystřelit na nepřítele, ale vedle klidně jo.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeMon 8 Nov 2010 - 7:39

Rick Deckard napsal:
Tak mě to taky na PS3 nehodilo tenhle glitch. Místo toho někdy postava vůbec nechtěla vystřelit na nepřítele, ale vedle klidně jo.
Tak mě na nepřítele střílela, ale zas to dělalo deset jiných bugů scarlet Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
dubak1234
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 31. 05. 11

scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitimeTue 31 May 2011 - 14:42

ja to hram na xboxe a tiez tu spinu nemozem zmenit na pavuka
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





scarlet Empty
PříspěvekPředmět: Re: scarlet   scarlet Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
scarlet
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: