Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Heaven

Goto down 
+6
Sparito
g.schreiber
Rinter
aldaris
pepazdepa
Sol!d_Sn@k3
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeSat 25 Apr 2009 - 23:24

g.schreiber napsal:
Tááák - storyboardy k první části dokončeny

http://darkness-is-coming.blog.cz/0904/storyboard-na-silent-hill-heaven

taky jsem udělala něco jako osnovu (především postav)
http://darkness-is-coming.blog.cz/0904/silent-hill-heaven-osnova

jen doplním, že Carol se svých činů dopustí v důsledku výrazným vlivem svého otce - Eda riverse (kt. spáchal několik vražd) - Carol samozřejmě neví kdo přesně byl její otec - matka tvrdí že zemřel pár let po tom co se narodila...Přestože Ed byl uvězněn mimo SH - právě v SH spáchá většinu svých činů - a právě sem se jeho duše usídlí aby nakonec výrazně ovlivnil osud své dcery která je na dobré cestě kráčet v jeho stopách...Carolina první oběť (možná poslední, možná ne...) bude právě Julia...

(za postavu Carolina otce a vůbec tenhle nápad poděkujme Snakeovi Silent Hill Heaven - Stránka 4 2thumbsu ...stejně jako za "What if your past will follow you to the future...?" tahle věta by se klidně dala použít jako podtitul...)

a Medusa coby Delfská věštkyně neřekne Carol přímo že se dopustí vraždy, nýbrž, že bude následovat osud svého otce - ať je to hezky náznakové Silent Hill Heaven - Stránka 4 Wink2
Tak tohle vypadá zajímavě, budu nad tím přemýšlet a možná dovymyslím něco prospěšného Silent Hill Heaven - Stránka 4 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeSun 26 Apr 2009 - 16:29

Taková menší osnova:

někdy roku ´74 jistý Ed Dahmer znásilní Josephine Riversovou. Žena otěhotní a dítě si ponechá (důvody už se asi nikdy nedovíme) Roku ´75 se jí narodí dcera, kterou pojmenuje Carol. V té době již žije v Brahms. Nikomu o tom neřekne. Mezitím Ed spáchá sérii vražd. Roku 77 jej zatknou a rok na to zemře.
1994: Carol trpí sny, kde ji volá její otec (moje vize je taková: vězení pohlcené OW, kde jistá osobo žádá o pomoc...předpokládám že v SH byl rovněž pohřben. Dost možná se jí mohl představit „jsem tvůj otec, prosím pomoz mi jsem v pekle...“) Ptá se matky, ale ta jen mlží...když se dcera zeptá na Silent Hill, matka to nedokáže popřít. Sny Carol naberou takovou intenzitu že Carol navštíví psychiatra. Sezení očividně nezabírá. V dubnu se totiž dívka vydá z Ashfieldu do Silent Hillu. Stopuje. Zastaví ji Evan Browning. Shodou okolností bratranec malé Julie Hauptmannové. Muž jede svou sestřenici navštívit. Jede s Carol po 73. a vysadí ji kousek od Hřbitova v South Vale. On pokračuje do SH, ona jde ke hřbitovu, kde je zřejmě pohřben její otec (hřbitov co zná ze svých snů)...jenže hrob se jménem Rivers nemůže najít ale zaujme ji náhrobek Eda Dahmera – jediný dotek toho náhrobku a dívka upadne do mdlob – když přijde k sobě, město obklopuje mlha. Vydá se do města – nikde nikdo...narazí na pár informací o svém otci, nakonec se pěšky vydá do central SH – rovněž pusté – prohlédne budovu policie, radnice...najde pár dokumentů, mezitím se setká s Evanem, který absolutně neví co se děje – auto má porouchané a nemůže se dostat z města.....jasně – z nějakého důvodu si myslí že Ed Dahmer je Richard hauptmann – dokud se s Richardem nesetká (Richard byl 2 roky zavřen za překupnictví a Eda znal osobně). Richard hledá svou dceru Julii...Pak se Carol setká s učitelkou Millerovou...Dianne se především snaží pochopit co se děje a události dává za vinu aktivitám kultu (o kterém Carol neví nic)...události nakonec směřují k tomu, že Carol pozná svého otce – formou sugesce v sobě objeví vrozenou krutost a agresivitu (která se bude postupně projevovat už od začátku) a nakonec zabije Julii H. Jenže je to Richard koho naleznou s Julií v náručí. Tělo zkrvavené. Policie ho zatkne. Richard je odsouzen k trestu smrti. Jediný kdo se záhy doví pravdu je Evan. Jenže s tím není schopen nic udělat, protože Carol zoufale miluje. Carol se z okolností zblázní natolik, že skončí v Brookhaven...

co se týče kultu - zmínka o něm by mohla fungovat jako falešná stopa (divák si řekne, že otec by mohl být aj členem a tím kdo to rozpoutal, ale nakonec se ukáže, že to bylo celé úúúúplně jinak)

koho by náhodou zajímalo jak jsem na to došla ať koukne na jeden fiktivní rozhovor co mám na
blogu Silent Hill Heaven - Stránka 4 2giggle Silent Hill Heaven - Stránka 4 Grin3

http://darkness-is-coming.blog.cz/0904/s-heather-na-icq-o-silent-hill-heaven-d
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeThu 30 Apr 2009 - 15:34

g.schreiber napsal:
Taková menší osnova:

někdy roku ´74 jistý Ed Dahmer znásilní Josephine Riversovou. Žena otěhotní a dítě si ponechá (důvody už se asi nikdy nedovíme) Roku ´75 se jí narodí dcera, kterou pojmenuje Carol. V té době již žije v Brahms. Nikomu o tom neřekne. Mezitím Ed spáchá sérii vražd. Roku 77 jej zatknou a rok na to zemře.
1994: Carol trpí sny, kde ji volá její otec (moje vize je taková: vězení pohlcené OW, kde jistá osobo žádá o pomoc...předpokládám že v SH byl rovněž pohřben. Dost možná se jí mohl představit „jsem tvůj otec, prosím pomoz mi jsem v pekle...“) Ptá se matky, ale ta jen mlží...když se dcera zeptá na Silent Hill, matka to nedokáže popřít. Sny Carol naberou takovou intenzitu že Carol navštíví psychiatra. Sezení očividně nezabírá. V dubnu se totiž dívka vydá z Ashfieldu do Silent Hillu. Stopuje. Zastaví ji Evan Browning. Shodou okolností bratranec malé Julie Hauptmannové. Muž jede svou sestřenici navštívit. Jede s Carol po 73. a vysadí ji kousek od Hřbitova v South Vale. On pokračuje do SH, ona jde ke hřbitovu, kde je zřejmě pohřben její otec (hřbitov co zná ze svých snů)...jenže hrob se jménem Rivers nemůže najít ale zaujme ji náhrobek Eda Dahmera – jediný dotek toho náhrobku a dívka upadne do mdlob – když přijde k sobě, město obklopuje mlha. Vydá se do města – nikde nikdo...narazí na pár informací o svém otci, nakonec se pěšky vydá do central SH – rovněž pusté – prohlédne budovu policie, radnice...najde pár dokumentů, mezitím se setká s Evanem, který absolutně neví co se děje – auto má porouchané a nemůže se dostat z města.....jasně – z nějakého důvodu si myslí že Ed Dahmer je Richard hauptmann – dokud se s Richardem nesetká (Richard byl 2 roky zavřen za překupnictví a Eda znal osobně). Richard hledá svou dceru Julii...Pak se Carol setká s učitelkou Millerovou...Dianne se především snaží pochopit co se děje a události dává za vinu aktivitám kultu (o kterém Carol neví nic)...události nakonec směřují k tomu, že Carol pozná svého otce – formou sugesce v sobě objeví vrozenou krutost a agresivitu (která se bude postupně projevovat už od začátku) a nakonec zabije Julii H. Jenže je to Richard koho naleznou s Julií v náručí. Tělo zkrvavené. Policie ho zatkne. Richard je odsouzen k trestu smrti. Jediný kdo se záhy doví pravdu je Evan. Jenže s tím není schopen nic udělat, protože Carol zoufale miluje. Carol se z okolností zblázní natolik, že skončí v Brookhaven...

co se týče kultu - zmínka o něm by mohla fungovat jako falešná stopa (divák si řekne, že otec by mohl být aj členem a tím kdo to rozpoutal, ale nakonec se ukáže, že to bylo celé úúúúplně jinak)

koho by náhodou zajímalo jak jsem na to došla ať koukne na jeden fiktivní rozhovor co mám na
blogu Silent Hill Heaven - Stránka 4 2giggle Silent Hill Heaven - Stránka 4 Grin3

http://darkness-is-coming.blog.cz/0904/s-heather-na-icq-o-silent-hill-heaven-d

Nice Silent Hill Heaven - Stránka 4 Thumbsup jen takový offtopic to: „jsem tvůj otec, prosím pomoz mi jsem v pekle...“ To mi strašně připomíná Hellraisera 2 v nemocnici:) Úplně vidím Franka (nebo jak se jmenoval) jak to píše na dlaždičky:) Tohle představení tam prostě musí být Silent Hill Heaven - Stránka 4 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeFri 1 May 2009 - 2:20

[quote="Hesi"]
g.schreiber napsal:

Nice Silent Hill Heaven - Stránka 4 Thumbsup jen takový offtopic to: „jsem tvůj otec, prosím pomoz mi jsem v pekle...“ To mi strašně připomíná Hellraisera 2 v nemocnici:) Úplně vidím Franka (nebo jak se jmenoval) jak to píše na dlaždičky:) Tohle představení tam prostě musí být Silent Hill Heaven - Stránka 4 Thumbsup

ano - H2 mi vtomhle hodně pomoh´Silent Hill Heaven - Stránka 4 Yes - takovej menší odkaz "HELP ME I´M IN HELL" a stejně jako Kris, tak i Carol bude velice překvapena až svého otce najde (i když z trochu jiného důvodu) Silent Hill Heaven - Stránka 4 Sneaky
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeFri 1 May 2009 - 9:27

g.schreiber napsal:
Taková menší osnova:

někdy roku ´74 jistý Ed Dahmer znásilní Josephine Riversovou. Žena otěhotní a dítě si ponechá (důvody už se asi nikdy nedovíme) Roku ´75 se jí narodí dcera, kterou pojmenuje Carol. V té době již žije v Brahms. Nikomu o tom neřekne. Mezitím Ed spáchá sérii vražd. Roku 77 jej zatknou a rok na to zemře.
1994: Carol trpí sny, kde ji volá její otec (moje vize je taková: vězení pohlcené OW, kde jistá osobo žádá o pomoc...předpokládám že v SH byl rovněž pohřben. Dost možná se jí mohl představit „jsem tvůj otec, prosím pomoz mi jsem v pekle...“) Ptá se matky, ale ta jen mlží...když se dcera zeptá na Silent Hill, matka to nedokáže popřít. Sny Carol naberou takovou intenzitu že Carol navštíví psychiatra. Sezení očividně nezabírá. V dubnu se totiž dívka vydá z Ashfieldu do Silent Hillu. Stopuje. Zastaví ji Evan Browning. Shodou okolností bratranec malé Julie Hauptmannové. Muž jede svou sestřenici navštívit. Jede s Carol po 73. a vysadí ji kousek od Hřbitova v South Vale. On pokračuje do SH, ona jde ke hřbitovu, kde je zřejmě pohřben její otec (hřbitov co zná ze svých snů)...jenže hrob se jménem Rivers nemůže najít ale zaujme ji náhrobek Eda Dahmera – jediný dotek toho náhrobku a dívka upadne do mdlob – když přijde k sobě, město obklopuje mlha. Vydá se do města – nikde nikdo...narazí na pár informací o svém otci, nakonec se pěšky vydá do central SH – rovněž pusté – prohlédne budovu policie, radnice...najde pár dokumentů, mezitím se setká s Evanem, který absolutně neví co se děje – auto má porouchané a nemůže se dostat z města.....jasně – z nějakého důvodu si myslí že Ed Dahmer je Richard hauptmann – dokud se s Richardem nesetká (Richard byl 2 roky zavřen za překupnictví a Eda znal osobně). Richard hledá svou dceru Julii...Pak se Carol setká s učitelkou Millerovou...Dianne se především snaží pochopit co se děje a události dává za vinu aktivitám kultu (o kterém Carol neví nic)...události nakonec směřují k tomu, že Carol pozná svého otce – formou sugesce v sobě objeví vrozenou krutost a agresivitu (která se bude postupně projevovat už od začátku) a nakonec zabije Julii H. Jenže je to Richard koho naleznou s Julií v náručí. Tělo zkrvavené. Policie ho zatkne. Richard je odsouzen k trestu smrti. Jediný kdo se záhy doví pravdu je Evan. Jenže s tím není schopen nic udělat, protože Carol zoufale miluje. Carol se z okolností zblázní natolik, že skončí v Brookhaven...

co se týče kultu - zmínka o něm by mohla fungovat jako falešná stopa (divák si řekne, že otec by mohl být aj členem a tím kdo to rozpoutal, ale nakonec se ukáže, že to bylo celé úúúúplně jinak)

koho by náhodou zajímalo jak jsem na to došla ať koukne na jeden fiktivní rozhovor co mám na
blogu Silent Hill Heaven - Stránka 4 2giggle Silent Hill Heaven - Stránka 4 Grin3

http://darkness-is-coming.blog.cz/0904/s-heather-na-icq-o-silent-hill-heaven-d

Děkuji, už do toho krásně vidím a začínám slintat a chrochtat blahem, jestli to nevadí. Silent Hill Heaven - Stránka 4 Yay zkusím to nějak přeanalyzovat, jestli by se tam dali narvat nějaký skrytý souvislosti a analogie. Smile
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeFri 1 May 2009 - 14:40

[quote="pepazdepa"]
g.schreiber napsal:


Děkuji, už do toho krásně vidím a začínám slintat a chrochtat blahem, jestli to nevadí. Silent Hill Heaven - Stránka 4 Yay zkusím to nějak přeanalyzovat, jestli by se tam dali narvat nějaký skrytý souvislosti a analogie. Smile

jediná souvislost je zatím to že Dianne znala Alessu - sice je starší ale v Midwich se potkávaly (bohužel pro alessu)...ale další skrytý souvislosti vůbec neuškodí Silent Hill Heaven - Stránka 4 Bandana Silent Hill Heaven - Stránka 4 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeFri 1 May 2009 - 19:18

[quote="g.schreiber"]
pepazdepa napsal:
g.schreiber napsal:


Děkuji, už do toho krásně vidím a začínám slintat a chrochtat blahem, jestli to nevadí. Silent Hill Heaven - Stránka 4 Yay zkusím to nějak přeanalyzovat, jestli by se tam dali narvat nějaký skrytý souvislosti a analogie. Smile

jediná souvislost je zatím to že Dianne znala Alessu - sice je starší ale v Midwich se potkávaly (bohužel pro alessu)...ale další skrytý souvislosti vůbec neuškodí Silent Hill Heaven - Stránka 4 Bandana Silent Hill Heaven - Stránka 4 Bloodth2
V SH4, je v ..Domě naděje" také zmínka o Alesse, konkrétně zpráva, která sděluje personálu, že Alessa se opět pokusila uprchnout. Možná by se do příběhu také mohla maličko na vedlejší kolej postavit zmínka o Walteru Sullivanovi. Je možné, že se s Alessou znali, třeba i kamarádili. Byli ve stejném zařízení, měli oba dva dost vážné problémy...O Alesse se tvrdilo, že je Svatá matka, Walterova zvrácená a pokroucená mysl, si mohla vštípit, že by mohla být i jeho hledanou matkou...Asi se mi tu odvíjí trochu jiný příběh než máš ty, ale zmínka nebo náznak na něco podobného, by tam být mohly Silent Hill Heaven - Stránka 4 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeFri 1 May 2009 - 19:37

Já osobně spíš myslel nějaké odkazy na bibli, nějaký psychologický rozbor, skryté odkazy na literární díla, atp. Ačkoliv rozhodně reference na Silenťácké postavy by nebyly na škodu. Klidně nějaký ten cosplay. Silent Hill Heaven - Stránka 4 G
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeFri 1 May 2009 - 21:56

pepazdepa napsal:
Já osobně spíš myslel nějaké odkazy na bibli, nějaký psychologický rozbor, skryté odkazy na literární díla, atp. Ačkoliv rozhodně reference na Silenťácké postavy by nebyly na škodu. Klidně nějaký ten cosplay. Silent Hill Heaven - Stránka 4 G

já už jsem trochu načla odkazy na řeckou mytologii - jestliže celý ten příběh je odkazem na starořeckou moiru, pak by neuškodilo hodit do OW rovnou řeckou mytologii...řecká mytologie v prorezlém, zakrváceném hávu (vlastně se divím, že řecko lidi z konami nepoužili už dřív, protože právě ve starým řecku jsou příběhy plné zoufalství a skoro každý tu prahne po pomstě...taková Nemesis a především Erinie jsou v podstatě řeckou obdobou pyramid Heada Silent Hill Heaven - Stránka 4 Grin3 )

No já teď dodělala článek o obětech Eda Dahmera, kde ty odkazy na řecko nechybí - viz
http://darkness-is-coming.blog.cz/0905/obeti-eda-dahmera-sumarizace

tak schválně - z jakého díla dle skutečnosti je přebraná většina jmen obětí (napovím, že to byla původně česká jména ) Silent Hill Heaven - Stránka 4 Grin3 - jinak nechám na vás komu bude patřit hrob, u kterého Ed pohřbí Mary Pasheck...

TO: Aldaris - jojo - je tam aj zmínka o Dahlii (na těch šutrech co překládá Eileen) - Walter se o sestupu posvátné matky musel dovědět od ní...jenže sama Dahlia v tento rituál nevěřila (proto zavedla vlastní postup, kdy obětovala Alessu pro zrození boha)...odkaz na Waltera by nebyl špatný ale spíš skrze Dahmera než Alessu...Když už Alessa tak skrz Dianne páč se znaly z Midwich - Dianne později vidí v Julii Hauptmannové Alessinu analogii, protože dívka je mírně senzibilní a je schopná komunikovat s mrtvými (proto se dostane do kontaktu s Dahmerem - právě díky ní je schopný navštěvovat dceru Carol ve snech a žádat ji o pomoc) - samozřejmě nemá takové schopnosti jako Alessa, ale Dianne to stačí na to aby dívku zavrhla (a jako její učitelka na ní byla zasedlá)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Noa
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 3
Age : 34
Registration date : 02. 05. 09

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeSat 2 May 2009 - 5:47

Silent Hill Heaven - Stránka 4 2err
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeSun 9 Aug 2009 - 13:49

Tak co, nějaký postup s projektem?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeTue 2 Mar 2010 - 22:47

Ono se tu nějak měnilo forum? Nevím proč, ale přijde mi...jiný...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitimeSat 13 Mar 2010 - 10:50

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Ono se tu nějak měnilo forum? Nevím proč, ale přijde mi...jiný...

Nic o čem bych věděl...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Heaven - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Heaven   Silent Hill Heaven - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Heaven
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Silent Hill 3 OST
» PC Silent Hill
» silent hill 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: