Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejoblíbenější postava

Goto down 
+9
Dark Valeria
Eileen
Vlasák
aldaris
Shadow Follower
James
pepazdepa
Rinter
Lenne
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Nejoblíbenější postava
a) James Sunderland
Nejoblíbenější postava Poll_left45%Nejoblíbenější postava Poll_right
 45% [ 24 ]
b) Mary Shepard-Sunderland
Nejoblíbenější postava Poll_left8%Nejoblíbenější postava Poll_right
 8% [ 4 ]
c) Maria
Nejoblíbenější postava Poll_left23%Nejoblíbenější postava Poll_right
 23% [ 12 ]
d) Angela Orosco
Nejoblíbenější postava Poll_left9%Nejoblíbenější postava Poll_right
 9% [ 5 ]
e) Eddie Dombrowski
Nejoblíbenější postava Poll_left2%Nejoblíbenější postava Poll_right
 2% [ 1 ]
f) Laura
Nejoblíbenější postava Poll_left13%Nejoblíbenější postava Poll_right
 13% [ 7 ]
Celkem hlasů : 53
 

AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 11 Aug 2006 - 22:54

Kterou postavu jste si v tomhle druhém pokračování nejvíce oblíbily a proč?


Naposledy upravil dne Wed 15 Nov 2006 - 15:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 12 Aug 2006 - 0:12

Lenne napsal:
Kterou postavu jste si v tomhle druhém pokračování nejvíce oblíbily a proč?
To jsem zatím nehrál Sad
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Anonymní
Anonymní




Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 12 Aug 2006 - 9:44

Je to prostě obyčejný chlap, který si na nic nehraje. Je to sice vrah, ale zvláštním způsobem mě dostal. Wink
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 12 Aug 2006 - 12:04

James, je prostě hrdina i navzdory tomu co udělal (škoda že tu nejsou ty zakrývací čtverce pro spoilery, tak se podle toho budeme snad chovat, ne?) Cool
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 22:09

Hlasovala jsem pro tu malou s*ini, ale jinak je roztomilá...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 23:22

kaihiwatari napsal:
Hlasovala jsem pro tu malou s*ini, ale jinak je roztomilá...

kdo? Angela? Very Happy Ne, Laura je vážně malej fracek, jak Jamese zavřela v tom velkým pokoji v nemocnici s Fleshbagama, to jí do smrti nezapomenu lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 9:14

Já taky ne!
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Mary   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeWed 16 Aug 2006 - 20:07

Já hlasovala Mary,bylo mi ji strašně líto ..co jí ten zmetek udělal Crying or Very sad
Ona za to ani chuděra nemohla Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: ...   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 2:26

I přes to,že sem druhý díl nehrál mám nejradši Jamese,kterýho sem si oblíbil úplně naplno,a nikoho nemám víc v oblibě Laughing
Studoval sem příběh SH2 Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 12:57

James napsal:
I přes to,že sem druhý díl nehrál mám nejradši Jamese,kterýho sem si oblíbil úplně naplno,a nikoho nemám víc v oblibě Laughing
Studoval sem příběh SH2 Smile
Ty jsi nehrál druhý díl? No tak to musíš rychle napravit,ani nevíš o co si přišel Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: for Lenne:   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 19:31

Já nevím,co mám udělat abych odpověděl konkrétní osobě,tak to musím psát takhle....
Já to chci napravit,mám dvě ...vlastně tři možnosti jak...
1. - pořídím si to na PC
2. - pořídím si originál na PS2
3. - pořídím si čip do PS2 a pak si pořídím SH2

No,ale v mém okolí není jedinej obchod,kde bych to našel...budu muset více koukat
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSun 27 Aug 2006 - 15:45

Asi James Sunderland. Nějak jsem se sním stotožnil,ale to snad s každým hrdinou SH. Tady v tom dílu jednoduše nebyl nikdo,kdo by mi byl víc sympatickej...Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 10:29

Shadow Follower napsal:
Asi James Sunderland. Nějak jsem se sním stotožnil,ale to snad s každým hrdinou SH. Tady v tom dílu jednoduše nebyl nikdo,kdo by mi byl víc sympatickej...Smile
ztotožnil ??? doufám, že tady nikdo nemáte něčí život na svědomí tongue lol!
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 20:35

Lenne napsal:
Shadow Follower napsal:
Asi James Sunderland. Nějak jsem se sním stotožnil,ale to snad s každým hrdinou SH. Tady v tom dílu jednoduše nebyl nikdo,kdo by mi byl víc sympatickej...Smile
ztotožnil ??? doufám, že tady nikdo nemáte něčí život na svědomí tongue lol!

Eheh Smile Nee,zatím ne. Ale znáte to,ten vliv počítačových her na člověka,nikdy nevíš... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 23 Mar 2007 - 1:50

Ahoj..Já hlasuju pro Mary ....je mi jí strašně líto,co jí James udělal...ikdyž jí možná tim alespoň trošku pomohl,
uvědomil si nakonec,že to opravdu nebylo správný.Přišel o další chvilky s tak skvělou manželkou...Proto se mi líbil konec Rebirth...a po ní mám rád nejvíc Mariu..Zahádná,nádherná.na jednu stranu i hodná...Prožila ve městě opravdu hrozný věci...a scenář za ní byl celkem smutnej...Ve hře jsem měl rád obě..nejvíc mi ale bylo líto Mary---------------
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 23 Mar 2007 - 19:40

Pro mě James. Marie mi bylo líto taky, protože to je tragická postava, jejím osudem není nic jiného než smrt.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 24 Mar 2007 - 9:33

No, já nemám Mary rád.. Prostě se nemůžu zbavit pocitu, že to byla svině. Maria oproti tomu za nic nemohla, takže to je o něčem jiným
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 8 May 2007 - 18:20

Dal jsem hlas Marii - bylo to takové spíš "pocitové" Wink Tuhle postavu jsem si v SH2 dost oblíbil - byly s ní ve hře zajímavé dialogy, měla hezkej dabing, chovala se hezky žensky, a tak trochu to byla taková jediná oáza klidu (aspoň tedy částečně).

Ale dost jsem váhal ještě kromě ní mezi Jamesem a Mary. Marii jsem nakonec dal proto, že mi z té trojice přišla nejvíce "živá" (jakkoli to zní paradoxně a cynicky Wink - zkrátka byla taková nejintenzivnější). Je třeba škoda, že větší "roli" neměla Angela - ono by se to tam asi už nevtěsnalo, takhle to bylo šíři hry adekvátní.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 21:49

suhlasim s Riterom,akoze Maria bola teda .... Nejoblíbenější postava G prepacte mna furt stvala


no drahy James je strasne fajnovy,ten jeho hlasok Nejoblíbenější postava Sweethea
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 21:13

Vlasák napsal:
Dal jsem hlas Marii - bylo to takové spíš "pocitové" Wink Tuhle postavu jsem si v SH2 dost oblíbil - byly s ní ve hře zajímavé dialogy, měla hezkej dabing, chovala se hezky žensky, a tak trochu to byla taková jediná oáza klidu (aspoň tedy částečně).

Ale dost jsem váhal ještě kromě ní mezi Jamesem a Mary. Marii jsem nakonec dal proto, že mi z té trojice přišla nejvíce "živá" (jakkoli to zní paradoxně a cynicky Wink - zkrátka byla taková nejintenzivnější). Je třeba škoda, že větší "roli" neměla Angela - ono by se to tam asi už nevtěsnalo, takhle to bylo šíři hry adekvátní.

Myslím si, že James je sice protagonista, ale lví podíl na tom má právě i Angela a Eddie, přeci jen všechny je dovedl do města hřích, vražda, ovšem ne chtěná. Všichni tři k tomu byli okolím dotlačeni. Takže Zločin a Trest. A jak to prezentovat líp, než ve 3 perspektivách a myslím si, že právě James jako červená nit, co je spojovala byla ideální (afaik se Eddie a Angela nepotkali; to samý, že nikdo jinej nepotkal Marii)

Myslím si, že jakýkoliv další rozpitvávání Eddieho a Angelina příběhu by bylo zbytečný. To ovšem nedegraduje jejich postavy na něco méně než byl James.
Návrat nahoru Goto down
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeFri 17 Jul 2009 - 8:55

Nejvic sem si oblibila Mary, protoze mi prisla takova smutna a nezna, kdyz sem poprve dohrala hru a pri shlednuti videa jak James zabil Mary sem se rozbrecela Smile)

Jamese mam take rada, hrozne se mi libil jeho hlas Smile

no a Pyramide Head ten je stalice Smile
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 18 Jul 2009 - 9:36

heh, já ještě v tomhle tématu nepsal? Pro mě je nej asi Eddie. Od setkání při zvracení na záchodcích, přes hlášku "Just put the gun to the head... BAM", až po závěrečný souboj v mrazáku.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSat 18 Jul 2009 - 9:56

Heh, já zas Eddieho neměl rád už od toho prvního setkání. Věděl jsem, že s ním není něco OK. A nakonec wtf zjištění že zabil psa Nejoblíbenější postava Evil3
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeSun 19 Jul 2009 - 20:44

to jo toho psa bych mu neodpustila....
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitimeTue 9 Mar 2010 - 1:02

A sakra, já jsem tohle téma asi taky přehlídnul. Ale už je to v pohodě. Hlasoval jsem pro Jamese. Nejoblíbenější postava Grin3 Je sice poněkud zženštilý, jako Harry v SH1, alespoň mi oba tak připadaj. No ale nevadí, protože kdo jinej by ustál souboj s velkým Pyramid Headem, než James Sunderland? Nejoblíbenější postava 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejoblíbenější postava Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejoblíbenější postava   Nejoblíbenější postava Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejoblíbenější postava
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: