Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém se spuštěním SHH

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
nsmancz
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 39
Registration date : 12. 01. 09

Problém se spuštěním SHH Empty
PříspěvekPředmět: Problém se spuštěním SHH   Problém se spuštěním SHH Icon_minitimeMon 12 Jan 2009 - 18:38

Zdravím všechny,mám problém se spuštěním Silet Hill Homecoming.mám celkem slušný pc - dvoujádrový procesor AMD 3950,grafik HD 3870 512mb,1GB pamět 800mhz a slušnou základní desku.Ještě dodám že mám HDD 320GB Western.Po nainstalování hry ( stáhlou z torrentu ) mě okamžitě blikne okno s chybou že aplikace nejde spustit aže vše vyřeším opětovnou instalací.Samozřejmě že mohu dělat co chci a nic.Skoušel jsem nejnovější DX9 i nejnovější ovladače na grafiku a nic.Poradte mi prosím co mám dělat.Ještě dodám že mám nainstalovaný Windows XP home originál.Díky moc Problém se spuštěním SHH Sad3
Návrat nahoru Goto down
kexo
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 12
Age : 32
Registration date : 18. 02. 09

Problém se spuštěním SHH Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém se spuštěním SHH   Problém se spuštěním SHH Icon_minitimeWed 15 Apr 2009 - 15:46

ja mam tiez dost divny problem ked sa dostanem z tej nemocnice tak mi vypise nejaku chybu a vyhodi ma to z hry nerobilo to niekomu z vas?
Návrat nahoru Goto down
 
Problém se spuštěním SHH
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem
» Problem s baterkou v SH2!
» POMOC-SH1-Problemy s Windows 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: